Debilní kecy

Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2012, 14x3 min

Český YouTube pořad autorů Čeněka Stýbla a Erika Meldika, kteří si říkají Viral Brothers, si v jednotlivých zhruba tříminutových dílech berou na mušku debilní kecy určité skupiny lidí, jako jsou například kluci, holky, důchodci, matky nebo studenti. (PotterMan999)

Pierre

Já vím, že tahle věta už je ohraná, ale Čenda s Erikem svou tvorbu dělají jen pro prachy. Které právě mají a tak natáčí anglicky aby se TAKZVANĚ DOSTALI DÁL!!! Nejsou mi ty typcí příjemní. V jejich scénkách není zkrátka žádný prožitek. ()

movieband

Občas mě to úpřímně rozesměje, ale většina z toho je taková patlanina hovadin (Pomsty), že nad tím zůstává rozum stát. Někdy je to, ale sranda (Debilní kecy matek a studentů mě pobavily asi nejvíc). ()

Katzenklo

Celkově by to vyšlo spíše na tři hvězdy, ale jsem rád, že jeden díl (studenti) se natáčel na naší škole a dokonce přímo v naší třídě, tak jdu s hodnocením výš. ()

Blackhand47

Tři hvězdičky dávám jen proto, že jsem se občas u toho zasmál a uvědomil si jaké debilní kecy kolem mě lidi říkají. Jako normálnímu člověku mi totiž debilní předtím nepřipadaly, ale teď už vím, že je tomu tak. ()

L_O_U_S

Debilní Kecy (psáno důsledně poangličtěným pravopisem "Všechno Velkým") jsou vcelku zábavná záležitost a člověk se s tím může ztotožnit. To ale jen tehdy, pokud zapomene na to, že je to všechno jeden velký kalkul (statisícové odměny za virální videa s reklamou). Navíc Čenda s Erikem jsou přesně tím typem cool frajerů, co ve mně vyvolávají komplexy. (891.) ()

animaxis

Pár dílů pobaví,ale některé jsou pěkně trapné.Jinak mě ale každý díl pobavil,ale co to sakra dělá tady na čsfd?Příště budou Minecraftový lets playe. ()

MJMilan

Těmhle klukům se povedlo něco jedinečného. Z minima vytěžit maximum a to jen díky serveru youtube. Ostatně nejsou první. Už zpěvák pochybných kvalit Justin Bieber se dostal do povědomí právě díky zmiňovanému serveru. Erik a Čeněk nicméně mají smysl pro humor a ví, co chce český divák vidět. To, že v kratším intervalu pak vznikají někdy trapné scénky, tomu se nevyhne žádný začínající autor. ()

filmmovier

Nevím, proč je to na CSFD, ale nevadí. Většina dílů vtipná a velice fajn, Stýblo a Meldik jsou skvělá dvojka, takže nemám problém dát vyšší hodnocení. 70%. ()

kinghome

CSFD jde oficiálně totálně do prdele. Proč sem kurva cpete videa z Youtube a hudební klipy? To tady nemá co dělat. Odmítám hodnotit to, co sem nepatří. Zbytečnej boj proti demenci. Za chvíli tu budou i reklamy na Perwoll. Tohle nespěje do šťastnýho konce. ()

LordSnape odpad!

Kopírované a místy nechtěně směšné. Na druhou stranu jako viral reklama to fungovalo bezvadně, ale tady se nehodnotí marketing... ()

Kmotr76

Co na čsfd dělaj videa z jútúb??? No nic, videa Viral Brother mi nikdy moc vtipná nepřišla. Jo, někdy se parodie vydařili, ale většinou šlo o veskrze trapná "videjka ". Navíc je vidět, že je to dělaný hlavně pro peníze a to je vidět nejvíc v posledních kouscích dvojice. Jde o jeden z mnou nepochopených "kultů" naší generace. Tohle ale kult asi nebude...za deset let o Viral Brothers nebude nikdo vědět. ()

obivan568

Na jednom webu jsem četl - "Když uvidíš člověka, co hraje na konzoli, hned ho přetáhni kovovou tyčí. Ihned to zabij! Tuto tyč nos neustále u sebe, nikdy nevíš, kdy se bude hodit." Dovolil bych si tento poněkud kontroverzní citát upravit - Když uvidíš člověka, co se dívá na debilní kecy, hned ho přetáhni kovovu tyčí. Ihned to zabij! Tuto tyč nos neustále u sebe, nikdy nevíš, kdy se bude hodit. :-) Nechápejte mě ale špatně. Debilní kecy nejsou úplná blbost, někdy se tomu i směju. Problém je v tom, co to z dělá z lidí... A taky v naprosto nesympatickejch tvůrců (ano, ti dva chlapci), na který by se ta tyč opravdu hodila. ()

skinny

Některé "kecy" se jim povedly, ale poslední dobou je to trapné, to zaprvé a za druhé zastávám názor, že to na čsfd nemá co dělat. Natočím jak seru a hodím to sem....jste zvědaví? :D ()

The Viper odpad!

Pravdou je, že není co hodnotit, ale když už se to tu objevilo, tak proč to tedy nezkritizovat ? Vše co k tomu jde napsat už tu bylo ovšem zmíněno pár chytrými uživateli, co jim tuto tupou frašku nesežrali. ()

Jungolink

Pokaždé, když jen vidím náhled na video v sekci „Popular on YouTube – Czech Republic“, chce se mi brečet... a ptám se: proč? Neříkám, že každý YouTuber musí tvořit něco převratnýho a světobornýho (spousta z nich nedělá nic jiného než vlogy – proti gustu...), ale div ne ještě veřejné chlubení se tím, že jde v nemalé míře (světlou výjimku tvoří např. díl „Debilní kecy Pražáků“) de facto o překlad obsahu videí jiných tvůrců, je zvrácené. ()