Krmič Trolů č.38 (S03E01) (epizoda)

The Troll Farmer (No. 38)

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2015, 43 min

Pekný rozjazd, Red s Liz na úteku celkom šlapú, aj keď nie všetko vychádza. Lizin krok na konci som nečakal a Solomon prichádza na scénu.(31.3.2018)

"Vyhnali jsme je z úkrytu. Reddington měl plán, už ho nemá. To je výhra." Třetí série se rozběhla ve zběsilém tempu a to se mi líbí. Proměna slušňačky Liz v divokou Mášu se povedla, váhání bývalých parťáků dává zajímavé možnosti do budoucna a výroba hoaxů na počkání mě zaujala. Jen si myslím, že to ti Číňani s blafování trošku přepískli a že Ruská ambasáda uprostřed Washingtonu bude o něco lépe hlídaná i v době oběda.(12.12.2017)

Takový ten povinný spojovací díl, kde ani tak nejde o farmáře trollingu (kterého překvapivě Reddington s lehkým srdcem obětuje) jako o to, jak a jestli se podaří po zastřelení guvernéra uniknout. Mezitím se ale na politické scéně, tedy jejím zákulisí, objeví noví hráči, jeden z nich značně nedobrovolně, protože mu unesli a následně nakazili virem vnučku.(26.5.2017)