Klub výtržníků (festivalový název)

The Riot Club

Posh

(Velká Británie)

Drama / Thriller

Velká Británie, 2014, 107 min

• emma53

Jeden z těch filmů, kde jsem čekala a čekala a čekala, ale byla jsem neustále mezi mladou elitou někde v oxfordské hospodě, poslouchala jejich někdy rádoby intelektuální řeči, ale těch opačných a trapných keců tam bylo rozhodně víc a já se nudila taky čím dál víc. Dobrý potenciál Posh, který podle mě měl, se podařilo dokonale zabít. Ani pár světlých momentů a celkem povedená atmosféra mě nenadchla natolik, abych zvedla hodnocení a dát si repete mě rozhodně neláká.(2.2.2015)

V prvé řadě bych asi zpětně vynechala trailer před filmem, bo prozradí celkem dost. To možná i já v tomhle komentáři. Pěkný ksichtíky to naštěstí trošku zachraňujou, start to má fajn, ale od půlky to vázne. Což je tím že jsem viděla trailer, že, a viděla tak 'pointu' na konci a tudíž poznala že z té hospy se už ten film nehne. Tak už jsem jen čekala, a to naštvaně, protože námět by byl fajn. Filmu by prospělo kdyby se víc držel stylu první půl hodinky a tahle závěrečná scéna byla vyvrcholením několika úžasně opilých poblitých, zničených a sjetých zážitků a průserů těchto vejrostků. Nakonec jsem přecijen byla trošku naplá a připravena dát si pěstičkou do klávesnice pokud pravda nezvítězí. Pěstičku jsme mohla povolit, na chvíli, než přišel úplný závěr. To už by ale nebyla rána filmu, ale takovým lidem, o kterých je.(25.2.2015)

• grizly007

Parta buzíků si hraje na hrozný pařmeny přitom každej váží tak 45kilo a jsou to totální megabuzny. Film vůbec nemá tempo nudí a jen zoufale čekáte kdy se něco začne dít nebo zda budeme celej film koukat na ty britský držky zbytečně. To něco přijde cca 10minut před koncem a zachránilo to tohle hovno od odpadu. Asi to mělo bejt šokující ale spíš je to směšný. Nedokázali sbalit ani servírku...a ani štětka jim nakonec nechtěla dát.(31.1.2015)

Jakmile v tom hraje spousta mladých a -co si budeme povídat- pěkných britů, je to moje. Nejde o nějaký bůhvíjak úžasný film s hlubokou myšlenkou nebo tak něco. Ale svým způsobem je to fakt super. Jo, možná se to někomu bude zdát nudný, jak rozmazlení caparti chlastaj a ničí podnik, ale mně se natolik líbily herecké výkony a atmosféra, že mě tenhle prostinký děj dostal.(15.7.2016)

Zhlédnuto hlavně kvůli zajímavému obsazení nadějných mladých anglických herců (Sam Claflin, Max Irons). Už od začátku bylo jasné, že tenhle klub bude jenom pro bohaté mladíky, kteří si myslí, že s penězi si můžou koupit všechno. Jakmile se film přehoupl do druhé půlky, kde se v podstatě až do konce odehrával v jedné místnosti, tak to nabralo obrátky. A mě bylo při sledování pořád víc a víc špatně z toho, jak se původně "nevinná" večeře zvrhla. 3*(13.1.2015)