Klub výtržníků

Posh

Drama / Thriller

Velká Británie, 2014, 107 min

• emma53

Jeden z těch filmů, kde jsem čekala a čekala a čekala, ale byla jsem neustále mezi mladou elitou někde v oxfordské hospodě, poslouchala jejich někdy rádoby intelektuální řeči, ale těch opačných a trapných keců tam bylo rozhodně víc a já se nudila taky čím dál víc. Dobrý potenciál Posh, který podle mě měl, se podařilo dokonale zabít. Ani pár světlých momentů a celkem povedená atmosféra mě nenadchla natolik, abych zvedla hodnocení a dát si repete mě rozhodně neláká.(2.2.2015)

Na tech anglickych filmech neco je. A taky zalezi na uhlu pohledu. Tvurci dobre vyobrazili dopad clenstvi clubu na jedince. Vice jako polovina filmu se odehrava v jedne jedine mistnosti, kde s pribyvajicim alkoholem pribyva i troufalost (byl jsem presvedcen, ze by byli schopni vseho). Club ma dopad i na lidi v nejblizsim okoli, kteri nemaji s klubem nic spolecneho (hostinsky, pritelkyne) coz jen dodava na puncu nebezpeci, ktere myslenka tradice vyvolava. Riots sveho poslani dosahnou. Zanrove nedokazu zaradit, kazdopadne jedinecny zazitek.(24.9.2014)

Jakmile v tom hraje spousta mladých a -co si budeme povídat- pěkných britů, je to moje. Nejde o nějaký bůhvíjak úžasný film s hlubokou myšlenkou nebo tak něco. Ale svým způsobem je to fakt super. Jo, možná se to někomu bude zdát nudný, jak rozmazlení caparti chlastaj a ničí podnik, ale mně se natolik líbily herecké výkony a atmosféra, že mě tenhle prostinký děj dostal.(15.7.2016)

• grizly007

Parta buzíků si hraje na hrozný pařmeny přitom každej váží tak 45kilo a jsou to totální megabuzny. Film vůbec nemá tempo nudí a jen zoufale čekáte kdy se něco začne dít nebo zda budeme celej film koukat na ty britský držky zbytečně. To něco přijde cca 10minut před koncem a zachránilo to tohle hovno od odpadu. Asi to mělo bejt šokující ale spíš je to směšný. Nedokázali sbalit ani servírku...a ani štětka jim nakonec nechtěla dát.(31.1.2015)

V prvé řadě bych asi zpětně vynechala trailer před filmem, bo prozradí celkem dost. To možná i já v tomhle komentáři. Pěkný ksichtíky to naštěstí trošku zachraňujou, start to má fajn, ale od půlky to vázne. Což je tím že jsem viděla trailer, že, a viděla tak 'pointu' na konci a tudíž poznala že z té hospy se už ten film nehne. Tak už jsem jen čekala, a to naštvaně, protože námět by byl fajn. Filmu by prospělo kdyby se víc držel stylu první půl hodinky a tahle závěrečná scéna byla vyvrcholením několika úžasně opilých poblitých, zničených a sjetých zážitků a průserů těchto vejrostků. Nakonec jsem přecijen byla trošku naplá a připravena dát si pěstičkou do klávesnice pokud pravda nezvítězí. Pěstičku jsme mohla povolit, na chvíli, než přišel úplný závěr. To už by ale nebyla rána filmu, ale takovým lidem, o kterých je.(25.2.2015)

• Sam Claflin