Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Královna Sareth se Úsvita vyptává na Dna a začne to mezi nimi jiskřit. Bratr Konstant a Poly zavedou Hobera Mallowa na Terminus. (Apple TV+)

Recenze (6)

GeminiK 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. série se mi líbila. O to větší je moje zklamání. Žádná akce, žádný děj, jen plkání o ničem. S předlohou to nemá prakticky nic společného - to 1. taky neměla, ale alespoň se něco dělo. Je to jen přehlídka přehnané korektnosti, aby generace sněhových vloček náhodou neměla deprese z toho, že se za celou dobu neobjevila žádná duhová postava. ()

jjjerry 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna hvězda za vizualizaci lodě říště. Scénář je katastrofa. SPOILER jdu na kopec a tam připravená bedna s vystřelovákem do vesmíru? brždění v atmosféře jako "superman" ENDSPOILERhrozně nesympatičtí herci a nelogický děj, protkaný gender, tlusťoška vyvážeností. Mám pocit, že aby vás tento seriál bavil, musíte mít nižší iq nebo nepřemýšlet ()

Reklama

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Den po premiéře jen 7 hodnocení... evidentně dostávají tvůrci odezvu, jakou si zaslouží. Z těch několika linií za něco stojí jen ta s Cleonem a do budoucna snad s Riosem. Zbytek je jen chomáč bordelu, který se sice někdy v budoucnu propojí, ale je otázka, kolik u toho bude diváků. Resp. Jak dlouho potrvá, než tuhle shnilou větev studio utne. ()

Bakllazaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První série mě chvílemi ztrácela, ale vizuálně i hudebně to bylo na vrcholu, kam většina aktuální produkce vůbec nedosahuje - včetně Rings of Power (kromě hudby samozřejmě). Druhá série je ale mnohem víc dějově sevřenější. Jasně - knihy to jen lízlo, ale téma je dobrým odrazovým můstkem pro šikovné scénáristy, kteří imho ten svět důvěryhovně zaplňují svými výtvory. A co víc - ten seriál aspoň z části vypadá tak dobře díky českým ručičkám, to přece stojí za tu další hvězdu. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Cirkev sa casom vytrati a nahradi ju ....iny mechanizmus..ak sa z tejto fazy civilizacia vymani". Velka pravda. Tato epizoda sa mi pacila. Kratky naznak platonickej romance nebol hlavnym dovodom, hoci bol urcite kladom. Dej sa vsak konecne vyrazne posunul a vyzera to na nejake tie intrigy priamo u "trojjedineho". :) 65% ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama