• artas

Typický film pre ženy natočený ženou. Áno, parkrát som sa zasmial, moja "choť" o niečo častejšie, my chlapi sme boli v kinosále v zjavnom oslabení, ale čo už neurobíte pre potešenie... Inak, ako jednohubka sa to dá.(29.1.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $12,215,000▐ trefná komédia plná vyhrotených ale zábavných scén, Francúzi sa púšťajú v poslednej dobe do takých háklivejších tém či už telesná vada(Nedotknuteľní), sex a vzťahy alebo rasová motivácia(Čo sme komu urobili?) a v celku vedia sa v tom nájsť, dokážu to vyvážene podať /60%/(23.5.2015)

• emma53

Film pro ženské pokolení, to by mělo být něco pro mě, ale byla jsem zcela evidentně na nesprávném místě v nesprávnou dobu. Jejich starosti bych chtěla mít........možná dám děvčatům ještě někdy šanci.(26.5.2015)

Pokud čekáte něco věrohodného, inteligentního, nebo dokonce, ze života - rozhodně nechoďte na Sex v Paříži. Po celou dobu sledování se mi na mozek drala provařená zkratka - WTF? Přesto - rozhodně jsem se nenudila, dost jsem se zasmála, několikrát hodně zčervenala a ještě jsme s kolegyní stihly zdrbnout Vanessu Paradis (ta mezera mezi zubama je vážně hnusná), Isabelle Adijani (má tolik botoxu, že by ji člověk ani nepoznal), zato Laetitia Casta je pořád rozkošná. Tohle a sklenka vína mi na fajn odpoledne stačí.(25.12.2014)

• dezorz

Francúzske ženy nie tak plne na pokraji nervového zrútenia.(29.6.2015)