• paddy35

Ještě teď nechápu smysl filmu. Střelená francouzská komedie postrádající jakoukoliv logiku a nemá ani hlavu ani patu. Pobavil jsem se párkrát, jinak jsem si neustále říkal: Co to má jako znamenat? Trapné vtipy, které nejsou ani za mák humorné radši nekomentuju, tomu jestli by se asmál aspoň jeden jediný člověk, tak skládám režisérce poklonu.(30.11.2014)

• leopoldina

Snad nikdy jsem nedala zahraničnímu filmu jednu hvězdičku. Tomuto filmu ale bohužel dát více nemohu. Všechno bylo špatně. Od českého názvu filmu, přes nesympatické hlavní představitelky až po špatný scénář. Opravdu nevím, zda jsem byla na tom stejném filmu jako ostatní zde hodnotící, nebo jsem jej špatně pochopila. Ale i kdyby šlo o parodii, nadsázku nebo cokoli jiného, stejně by to byla ztráta drahocenného času a škoda peněz. Nikdy bych na to nevzala mužské pohlaví, jelikož bych se pak musela stydět za ženy, že jsou tak uřvané, zoufalé, blbé a hlavně nehezké jako v tomto filmu. Poprvé musím zpochybnit slavný výrok, že každá žena může být krásná. Vanessa Paradise i kdyby si vzala všechen makeup světa, je opravdu nehezká až velmi škaredá. Omlouvám se, mám hodnotit film, tak tedy jednou větou: modlila jsem se, aby to utrpení již skončilo.(10.1.2015)

Sympatické francouzské ženy jsou stejné jako sympatické ženy české či slovenské. Každá jiná, ale někdy jsou si podobné. (Každá žena je krasná, ale krása se musí hledat a nemusí být jen vnější, ale i vnitřní). Film viděn v pražském francouzském kině 35. Poměr mužů a žen byl výrazně ve prospěch žen. Vtipná reklama před promítáním na lekce francouzštiny: Na francouzský polibek vám český jazyk nestačí. PS: Nezkoušet metodu léčby frigidity mužů.(15.2.2015)

• dopitak

Tušil jsem nejhorší, když se k filmu nepodařilo za 3 roky sehnat české titulky a tak jsem vzdal francouzský originál a v rámci genderové spravedlnosti předložil film v českém znění doma. Za tohle ale nemůže české znění, je to prostě argentinská telenovela švihnutá s Helenou a jejími nabíječi a Sexem ve městě (s tím pořádně). Nebýt linky mezi Géraldine Nakache (překvapivé vyloupnutí káčátka) a Alicí Taglioni, rval bych si vlasy úplně. Zklamala Laetitia Casta, hraje děsnou krávu a vůbec nevypadá tak jak by měla (je to super kočka). Další film paní režisérky Kdybych byla kluk si setsakra dobře rozmyslím.(31.12.2017)

• metztlimoon

No a presne pre toto mám viac kamarátov ako kamarátiek. Prehnane žen...slepačie, intrigánske, prešpekulované a zároveň tupé. Nie nie a zas nie. Mozaika epického zlyhania. V tele mi stúpla hladina estrogénu, takže tento mesiac dostanem krámy ešte raz a v hlave IQ kleslo natoľko, že mi to bude asi jedno... Nikdy viac!(22.1.2015)