Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Slyšela jsem Vás na záchodě a pak ty Vaše prsa ... jsem z Vás vedle." V Paříži patrně dotáhli sexuální svobodu k naprosté dokonalosti. Souloží tu každý s každým bez ohledu na věk, stav, pohlaví, barvu pleti, původ či velikost tetování. Tak se mi to líbí. Tedy samozřejmě teoreticky, protože prakticky by z toho každý člověk vyznávající rodinné hodnoty patrně zešílel. Tady se prostě splašily hormony úplně všem a bylo jich tolik, že jsem občas dumal nad tím, která tohle zase je a jaký problém řeší. No nic. Nakonec to nějak dopadlo, náznaky ženské nahoty mne přiměřeně uspokojily a ukecaný vibrátor mne přemluvil k udělení alespoň dvou hvězd.(1.3.2016)

 • Jeanne
  ***

  Slabinou těchto formátů vyprávění bývá nepřehlednost v množství charakterů nebo křečovité propojování příběhů jednotlivých postav, ale tady se to podařilo hodně přirozeně. Hrdinky jsou natolik odlišné (a současně ani nemusejí reprezentovat papírem šustící černobílé charaktery), že se v ději snadno vyznáte. Tento děj je ztřeštěný a vyprávěný s nadhledem a přitom o "těch vážných věcech". Opravdu nečekaná směsice atmosféry i stylu vyprávění a žádná další Láska nebeská. Na druhou stranu, mým oblíbeným filmem se Sous les jupes des filles taky nestane a brzy nejspíš úplně zapomenu, že jsem ho viděla. Pro jeden večer však byl příjemným zpestřením.(13.5.2015)

 • maniacxl
  odpad!

  Já jsem nevěděl,co se to po celou dobu dělo.Takový utrpení jsem naposled zažil,když jsem dostal zánět konečníku.Ženský odporný,chlapy ještě víc,veškerá komunikace jak když mlok bruslí v Africe na člunu a přitom cumlá ledňáček od Algidy.Nic,co by aspoň z dálky připomínalo nějakej děj a vývoj.Ale to všechno bude asi tím,že nemám smysl pro humor.Já to vím,a v nejbližší době s tím nehodlám nic dělat.ODPAD.(23.5.2015)

 • jadran90
  **

  Francouzská Láska nebeská pro ženy, obrovské zklamání pro všechny. Jedna nesympatická ženská vedle druhé. Pořád jsem si říkal "Je to ta z té blbé scény nebo ne?". Jejich příběhy jsou ploché jako hrudník desetileté dívky, nebo nemají koule jít do hloubky, překvapit, použít mozek. Muži jsou tu jen ovečky, které ovšem mohou za globální oteplování. To byl nejlepší vtip, bohužel hned v úvodu. No a všimněte si, jak nerovně se zde zachází z mužskou a ženskou nevěrou. Kravina.(13.9.2015)

 • Ampi
  ****

  Sympatické francouzské ženy jsou stejné jako sympatické ženy české či slovenské. Každá jiná, ale někdy jsou si podobné. (Každá žena je krasná, ale krása se musí hledat a nemusí být jen vnější, ale i vnitřní). Film viděn v pražském francouzském kině 35. Poměr mužů a žen byl výrazně ve prospěch žen. Vtipná reklama před promítáním na lekce francouzštiny: Na francouzský polibek vám český jazyk nestačí. PS: Nezkoušet metodu léčby frigidity mužů.(15.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace