Premature

Scénografie:

John Paino

Kostýmy:

Amela Baksic

,,DNEŠEK JE DAR"... /// Samá masturbace, myšlenky na rejhy… film jako splnění fantasie pubertálních snů. Fakt že jo - prcičkový Hromnice jak vyšitý. I proto nemá smysl vočekávat nějakou hloubku (ne, ani tu!) a snít o vlhku originality. Ovšem, když se povznesu nad těma pubertálně-komediálníma vložkama, jak uspokojit ženu, vezmu zavděk týnejdžerským rozhřešením, že láska fakt existuje (i bez výstřiku), jsem ochoten napsat, že se jedná vo solidní komedii, která si svoje nadržený publikum rozhodně najde. A navíc ho i uspokojí! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Toužím se prostříkat k lepšímu dnešku. 2.) Nevím, co všechno mě může přivíst k orgasmu. 3.) Thx za titule ,,kolcak“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(28.10.2014)

Čakal som jednu z tých prihlúplych trápnych amerických teenage komédií, no napokon to bolo celkom pozerateľné a v podstate teda milé prekvapenie. Miestami fakt trochu trápne a úchylné, ale aspoň na niektorých scénach a hláškach dalo ako tak aj zasmiať. Takých filmov s časovou slučkou už síce bola celá kopa, no aj tak majú stále čo ponúknuť. Aj keď tento patril skôr k tým priemernejším.(23.7.2014)

Známý námět napasovaný na středoškolské prostředí s jeho specifiky (místo smrti orgasmus). Z filmu je cítit snaha udělat to trochu jinak, i když se předvídatelnému konci ("udělej to spravně a buď sám sebou") a některým průběžným záchytným bodům ("uvěřím ti, když mi řekneš tohle, protože jsem to nikdy nikomu neřekla") divák nevyhne. Na druhou stranu v dnešní době natočit kvalitní teenagerskou komedii je poměrně velké umění a Premature se rozhodně musí počítat k lepšímu průměru.(22.3.2016)

Na hromnice o den více + Prci, prci, prcičky = Premature. Tak by se dal ve zkratce charakterizovat tento příjemný, ale ničím výjimečný snímek. Občas má sice tento nezávislák díry ve scénáři jako poctivý ementál, ale několik výborných vtípků to vynahrazuje. Současné hodnocení 61 % je dle mého naprosto odpovídající. A casting mladých hereček se zde mimořádně povedl ;).(30.7.2014)

To je přesně ta blbá komedie, kterou jsem v ten daný moment potřeboval. Je to vtipné, je to ujeté, je to neoriginální, ale prostě to, co jsem potřeboval. Navíc jsou tu skvělé postavy, které můžu mít rád. A samozřejmě nesmím zapomenout na Katie Findlay, u níž doufám, že ji uvidím častěji než doposud. Druhé setkání, ale ta se prostě umí zapsat do paměti. Alan Tudyk také nezklamal.(8.8.2014)