Vesmírná loď havaruje v zoologické zahradě a záhadná vojenská nanotechnologie na palubě se zhostí jako hostitele šestimetrového krokodýla, největšího exempláře v zajetí. V nedalekém akvaparku zavládne panika, protože právě v něm začne tento nebezpečný superpredátor řádit a zanechává po sobě jen zkázu. Navzdory vojenskému zásahu se nedaří tuto strach vzbuzující robotickou bestii zajmout, neboť ta se pokouší dosáhnout jediného svého naprogramovaného cíle: přežít za každou cenu. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Krokodília samica Stela je vo svojom výbehu v zologickej záhrade infikovaná pokročilou nanotechnológiou. Dostala sa tam po neplánovanom dopade vesmírnej sondy. Šesť metrový morský krokodíl sa zmení na zúrivý stroj na zabíjanie. Stane sa z neho "Robocroc". Je to jeden z tých mizerných, nízkorozpočtových, televíznych snímkov o obrovských vražedných zvieratách. Nelogický scénar, slabí herci, úbohá réžia a príšerne digitálne monštrum. * ()

liskam

Tak jsem si zapnul telku a pustil jsem si hovnokroka, no komedie jak má být, je krásně poznat, že film dělali malé děti... Krokouše nakreslili vodovkama opravdu pěkně, scénář byl prý prvotina devitileteho kluka jménem František, a filmové triky dělal zase jedenactilety Lojzík. Herce prý sehnala Gábina přes aukro, takže je měli prý skoro gratis (složili se na ně z kapesného). Videokameru si třináctiletý Antonín tajně pujcoval od rodičů, takže ano, on byl ten mladý nadaný režisér. Jinak prý měli při natáčení všichni čelenky z amerických vlajek, proto ta "USA" výroba... Ale je to jen marketingový trik, aby se to lépe prodávalo. Když člověk vidí za oponu a má přesné informace, nezbývá mu než hodnotit plným počtem :) takže za mě jasných 5* Ps: prý jejich další film bude srackažralok, vše bude točené na Ivanuv nový chytrý telefon který je prý vodotěsný, tak se budou točit exteriéry u Gábiny v jejich velikém akvárku. ()

SOLOM.

Asi nikoho nepřekvapí, že tento televizní céčkový film pochází z bohaté distribuce Syfy, která se přímo vyžívá v obohacování scifi-hororové scény nejbizarnějšími kousky určenými převážně pro své věrné diváky. Už před nějakou dobou jsem zcela kapituloval nad stupiditou jednotlivých scénářů a špatností CGI efektů. Pokud totiž divák hledá kvalitu, měl by podobně laděné filmy zcela ignorovat. Pokud se však chce pobavit na předhánění se scénáristů ve vymýšlení co nejdebilnějších zápletek a nejbizarnějších scének – je zde zcela určitě na správné adrese. Opět zde máme další nepovedený tajný vojenský experiment, který se „nešťastnou“ shodou okolností nepodaří utajit před širokou veřejností, no a ta se s ním nedobrovolně seznámí tím nejbrutálnějším způsobem. Mrtvých tu máme ve filmu opravdu dost, ale jelikož byla naše robo-krokodýlí dáma velká stydlivka, většinou se vše důležité odehraje mimo záběr kamery. Zřejmě se nemohla smířit nad svou děsnou visáží, protože CGI efekty byli tentokrát opravdu hrozné. Snad až ve chvíli, kdy Stella zcela pozbyla své zvířecí podoby a stal se z ní Robocroc jsem zaregistroval nepatrné zlepšení. 20% ()

George Stobbart

Tajná vojenská kravina skončí v príbytku masívneho krokodíla, ktorého pretransformuje na vraždiaci stroj. Zdá sa, že SyFy si rozhodlo trochu oddýchnuť od žralokov a presedlať na krokodíly, keďže po nedávnom a nudnom "Ragin Cajun Redneck Gators" prichádza "RoboCroc". Ten našťastie nie je až taký nudný, ale stále je to vcelku slabé, dokonca ešte trochu slabšie a menej zábavnejšie než tie ich žraločie pokusy. ()

Radyo odpad!

Rána pěstí do hlavy by mi byla milejší, než opakované sledování tohohle zmršeného krokodýla Dundeeho po 237 plastických operacích. Mr. ZX Spectrum na režijní stolici měl být první (a zároveň spolu s mimozemskou entitou jménem Berkeley Anderson jedinou) obětí řádění zmutovaného robotického vysavače, tím by způsobené škody na majetku i životech byly minimalizovány. Mám totiž nezvratné důvody si myslet, že tenhle robozmrd zabil daleko více lidí u TV obrazovek, než ve vlastním ději. Svědčil by o tom i proklatě nízký počet hodnotících uživatelů. ()