Robocroc (TV film)

Robocroc

Horor / Sci-Fi

USA, 2013, 77 min

• SOLOM.

Asi nikoho nepřekvapí, že tento televizní céčkový film pochází z bohaté distribuce Syfy, která se přímo vyžívá v obohacování scifi-hororové scény nejbizarnějšími kousky určenými převážně pro své věrné diváky. Už před nějakou dobou jsem zcela kapituloval nad stupiditou jednotlivých scénářů a špatností CGI efektů. Pokud totiž divák hledá kvalitu, měl by podobně laděné filmy zcela ignorovat. Pokud se však chce pobavit na předhánění se scénáristů ve vymýšlení co nejdebilnějších zápletek a nejbizarnějších scének – je zde zcela určitě na správné adrese. Opět zde máme další nepovedený tajný vojenský experiment, který se „nešťastnou“ shodou okolností nepodaří utajit před širokou veřejností, no a ta se s ním nedobrovolně seznámí tím nejbrutálnějším způsobem. Mrtvých tu máme ve filmu opravdu dost, ale jelikož byla naše robo-krokodýlí dáma velká stydlivka, většinou se vše důležité odehraje mimo záběr kamery. Zřejmě se nemohla smířit nad svou děsnou visáží, protože CGI efekty byli tentokrát opravdu hrozné. Snad až ve chvíli, kdy Stella zcela pozbyla své zvířecí podoby a stal se z ní Robocroc jsem zaregistroval nepatrné zlepšení. 20%(11.9.2017)

• MM_Ramone

Krokodília samica Stela je vo svojom výbehu v zologickej záhrade infikovaná pokročilou nanotechnológiou. Dostala sa tam po neplánovanom dopade vesmírnej sondy. Šesť metrový morský krokodíl sa zmení na zúrivý stroj na zabíjanie. Stane sa z neho "Robocroc". Je to jeden z tých mizerných, nízkorozpočtových, televíznych snímkov o obrovských vražedných zvieratách. Nelogický scénar, slabí herci, úbohá réžia a príšerne digitálne monštrum. *(2.4.2017)

• SidneyP

Tak tohle ne, no ty krááávo... :D Krokodýl jak namalovanej vodovkama, herci totálně špatní, kromě pár scén tam nejde vidět ani pořádné napadnutí, v aquaparku povraždí všechny lidi a postavy, které přežily se tam líbaj a jsou naprosto v klidu. Pohoda, o nic nejde, někde poblíž je jen šestimetrová kurva!(28.8.2014)

• Matli

Jsem plný dojmů :-) Sledovat tento kousek v opilosti, tak dám určitě za 2*, ale ve střízlivosti to jinak nejde. Nevím co kritizovat dřív, vše je prostě špatně, hlavně ty dialogy, to bych blil. Krokodýl je samozřejmě dělanej v Malování, s tím jsem se smířil už na začátku. Na druhou stranu bylo příjemné vidět Corina Nemce (SG1). 6% (za ty roštěnky)(2.9.2014)

• Radyo

Rána pěstí do hlavy by mi byla milejší, než opakované sledování tohohle zmršeného krokodýla Dundeeho po 237 plastických operacích. Mr. ZX Spectrum na režijní stolici měl být první (a zároveň spolu s mimozemskou entitou jménem Berkeley Anderson jedinou) obětí řádění zmutovaného robotického vysavače, tím by způsobené škody na majetku i životech byly minimalizovány. Mám totiž nezvratné důvody si myslet, že tenhle robozmrd zabil daleko více lidí u TV obrazovek, než ve vlastním ději. Svědčil by o tom i proklatě nízký počet hodnotících uživatelů.(31.8.2014)