Dědicové

• Jižní Korea Wangkwoneul sseuryeoneunja, keumugyeruel kyeondyeora - sangsokjadeul (více)

Epizody(20)

Po náhodném setkání v LA se mladá dvojice z rozdílných společenských vrstev znovu setkává na exkluzivní střední škole, na kterou dochází jen děti korejské smetánky. (Netflix)

Recenze uživatele Zíza k tomuto seriálu (1)

Dědicové (2013)

Díly v USA? Málem jsem skončila se sledováním. Po přesunu do Koreje se všechno zlepšilo. Ale i tak to nebylo nic mimořádného a to tam hrálo takové množství takových herců a hereček. Mé dojmy z celého seriálu? Park Shin Hye brečela, hodně a když ne, tak se jí chtělo. Lee Min Ho vypadal vcelku pěkně a pořádně hrál jen v jednom dílu ke konci, kde jednu chvilku opravdu vypadal, že má zlomené srdce. Rivalita mezi ním a Kim Woo Binem byla ke konci zajímavá, i vtipná, na začátku naprosto otravná. Choi Jin Hyuk byl ňuňánek, přála bych mu trochu jiný konec, ale člověk asi nemůže mít všechno. Ale co jsem si užívala opravdu ze všeho nejvíc a je to věc, díky které stojí to vidět, je pár Krystal/Kang Min Hyuk. Něco tak roztomilého jsem dlouhou dobu neviděla (jestli vůbec), ti dva spolu byli naprosto skvělí. S nima ta ostatní "bolest" byla snadno překonatelná. Sem tam dobrá scéna, dokonce jsem se i párkrát zasmála. Příběh je slabší, ovšem některé dialogy nadprůměrné. Kdyby se z toho něco málo prostříhalo, dala bych lepší hodnocení. Občas jsem měla trochu potíže s pochopením toho, proč se příběh ubírá zrovna tímto směrem, ačkoliv postavy se jakž takž chovaly pochopitelně. OST mi také přišlo průměrné, akorát jsem všechny kolem sebe otravovat s tím, že love is a moment (pořád dokola, jen tuto repliku). Čekala jsem pecku, dostala slzavé údolí, které sem tam projasnil něčí zářivý úsměv. Lepší 2*. Přeloženo ()