Reklama

Reklama

Dědicové

(seriál)
  • Jižní Korea Wangkwoneul sseuryeoneunja, keumugyeruel kyeondyeora - sangsokjadeul (více)

Epizody(20)

Po náhodném setkání v LA se mladá dvojice z rozdílných společenských vrstev znovu setkává na exkluzivní střední škole, na kterou dochází jen děti korejské smetánky. (Netflix)

Recenze (26)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Díly v USA? Málem jsem skončila se sledováním. Po přesunu do Koreje se všechno zlepšilo. Ale i tak to nebylo nic mimořádného a to tam hrálo takové množství takových herců a hereček. Mé dojmy z celého seriálu? Park Shin Hye brečela, hodně a když ne, tak se jí chtělo. Lee Min Ho vypadal vcelku pěkně a pořádně hrál jen v jednom dílu ke konci, kde jednu chvilku opravdu vypadal, že má zlomené srdce. Rivalita mezi ním a Kim Woo Binem byla ke konci zajímavá, i vtipná, na začátku naprosto otravná. Choi Jin Hyuk byl ňuňánek, přála bych mu trochu jiný konec, ale člověk asi nemůže mít všechno. Ale co jsem si užívala opravdu ze všeho nejvíc a je to věc, díky které stojí to vidět, je pár Krystal/Kang Min Hyuk. Něco tak roztomilého jsem dlouhou dobu neviděla (jestli vůbec), ti dva spolu byli naprosto skvělí. S nima ta ostatní "bolest" byla snadno překonatelná. Sem tam dobrá scéna, dokonce jsem se i párkrát zasmála. Příběh je slabší, ovšem některé dialogy nadprůměrné. Kdyby se z toho něco málo prostříhalo, dala bych lepší hodnocení. Občas jsem měla trochu potíže s pochopením toho, proč se příběh ubírá zrovna tímto směrem, ačkoliv postavy se jakž takž chovaly pochopitelně. OST mi také přišlo průměrné, akorát jsem všechny kolem sebe otravovat s tím, že love is a moment (pořád dokola, jen tuto repliku). Čekala jsem pecku, dostala slzavé údolí, které sem tam projasnil něčí zářivý úsměv. Lepší 2*. Přeloženo ()

andiek05 

všechny recenze uživatele

4 nebo 5? 4 nebo 5? Tentokrát to bylo hodně složité. Na jednu stranu – skvělé herecké obsazení, na každý díl jsem se moc těšila, bavila jsem se, a když se tam z ničeho nic objevil Heechul, bylo to krásné překvapení, ale na druhou stranu, když si vybavím jiná dorama, která jsem hodnotila 5*, tak mi tohle přijde o něco slabší, mám pořád dojem, že na pětku tam něco chybí, ale nevím co … Takže závěr? Zůstanu u čtyřky :-D ()

Reklama

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Největší slabinou The Heirs je překvapivě scénář. Děj občas dost lapal po dechu a točil se na jednom místě. Min Ho jako vždy plní to, co se od něj očekává, tedy láká na svoji tvářičku. Jen Shin Hye si nedá říct a pořád brečí a brečí... Ostatní herci (až na výjimky) podávají dost dobré výkony. Některé charaktery byly naprosto skvostně vymyšlené. Tím myslím například maminku a bratra Tana, maminku Eun Sang, Bo Nu, Young Doa a další. Sountrack je taky chytlavý a už od prvních dílů s námi jezdí v autě. Našla bych tu spoustu pozitiv i negativ, ale ve finále jsem se vlastně bavila... někdy více, někdy méně. 3,5* ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Jednoznačně zklamání. Nemůžu uvěřit, že tenhle příběh napsala ta samá autorka jako Secret Garden. V první polovině se nedělo nic. Ale opravdu vůbec nic. Jedna a ta samá situace se opakovala po celých deset dílů! Jediní, kdo mě donutili dívat se pořád dál a dál, byli Kim Woo-bin a Kim Sung-ryung. Po té polovině už se to začalo pomalu pomaloučku rozjíždět, ale stejně těžký podprůměr. Poslední dva díly jsem ještě neviděla, ale nevím, co by se muselo stát, abych změnila názor. Seriál o -náctiletých bez -náctiletých. Nic, co by mě chytlo za srdce. Nic abych si řekla, tohle uvidím ještě několikrát. Přepálený počet dílů. První polovina by se dala srazit tak do dvou, maximálně do tří. Kdyby The Heirs měli japonských deset, jednáct dílů, tak bych asi hodnotila úplně jinak. ()

Zelilu007 

všechny recenze uživatele

Bylo pro mne jako návrat do začátků koukání na doramata. Připomínalo mi to Love Rain. Teda bylo to úplně o něčem jiném atd.. , ale stejně dobře se mi na to koukalo a mezi Lee Min Hem a Park Shin Hye to vážně klapalo. I příběhy ostatních bylo OK i když musím se na to kouknout znovu. Dokonce se stal jako zatím u žádného seriálu, že jsem myslela, no že se hlavní dvojice vymění. To jsem to zase napsala kostrbatě. To je důvod proč jsem do teď nepsala komentáře. A hlavní věcí proč jsem tomu dala plný počet je to, jak moc jsem se na každý další díl těšila (až vyjde). ()

Galerie (37)

Zajímavosti (2)

  • Yong-hwa Jung (Gentleman's Dignity (2013)), zpěvák populární chlapecké hudební skupiny CNBLUE, měl dle původního záměru seriálových tvůrců ztvárnit jednu z doprovodných rolí. K tomu nakonec ale nedošlo. FNC Entertainment, zpěvákův oficiální mediální zastupitel, nesjednal dostatečně výhodná smluvní ustanovení, týkající se zpěvákovy seriálové postavy, se zastupující filmovou produkční společností Hwa & Dam Pictures. [Zdroj: fncent.com] (Conspi)
  • Časť seriálu sa točila v Spojených štátoch, konkrétne mestách Los Angeles a Malibu v Kalifornii. (DoramaManiac)

Reklama

Reklama