Nebuďte absurdní (S03E02) (epizoda)

Don't Be Ridiculous

Drama / Fantasy / Mysteriózní

USA, 2017, 56 min

Nora je častým terčom praktických "experimentátorov" s fenoménom zmiznutí. Tentokrát si nikto o nej nemyslí, že je čočka,ale jeden pán jej navrhne jeden pokus, ktorým už zopár buď odvážlivcov, alebo bláznov, uvidíme, prešlo. Popritom sa Nore dejú také nepríjemné maličkosti, ktoré nám robia deň blbec a v podstate by sme sa nad nimi normálne ani nezamýšľali, len by sme hundrali, že to sa môže stať iba mne. To s ňou mám spoločné. No a Nore sa dejú asi vážne preto, lebo sa môžu diať iba jej.(19.10.2018)

Tohle byl jeden z nejlepších dílů. Neskutečně sarkastický. Smějete se vlastně zoufalstvím a hrozně to bolí. I fyzicky! Já si nevzpomínám, kdy jsem naposled něco takhle prožívala. Hlavní hrdinové jsou v téhle fázi už takové trosky, že poslední síly upínají k tomu, aby přesvědčili okolí a vlastně i sami sebe, že je všechno OK. Já tuhle show miluju a říkám to asi poprvé, ale jsem ráda, že to končí. Tedy...doufám, že to bude mít nějaký uspokojivý konec. Za mě to mohlo klidně skončit druhou řadou a byla bych šťastná, ale to bychom zase přišli o geniální "psí teorii" z prvního dílu 3. řady. Stává se z toho taková hodně černá komedie a vůbec mi to nevadí.(5.6.2017)