Animal

Partia piatich kamarátov prichádza kempovať do hlbokých hôr. V minulosti v danej oblasti trávili s rodičmi každoročné letné prázdniny. Dnes sa do Holland Creek vracajú z iného dôvodu: chcú sa rozlúčiť s Jeffom, ktorý je opätovne povolaný do služieb armády U.S. Pôvodne plánovaný relax sa hneď v prvú noc mení na krutý boj o život s neznámym tvorom, bažiacom po čerstvom ľudskom mäse. (*CARNIFEX*)

korbitch22 odpad!

Tak sem si chtěl po Transformers oddechnout u něčeho jednoduchého, bohužel sem nečekal, že to zase bude totálně debilní píčovina.Monstrum směšné, lekačky předvídatelné, chování postav imbecilní, logika nulová.Typický příklad úplně tupého filmu bez špetky invence, podle všech žánrových klišé.Kolosální čurákovina jejíž existence opět dokazuje, že film může dělat už úplně každý, protože i já bych to natočil desetkrát líp.Sračka. 0%. ()

misterz

Naučený z veľkej kopy podobných filmov, kde nejaká príšera naháňa a požiera ľudských nešťastníkov, som čakal nejakú podobnú vtákovinu. Ale som sa prerátal. Bubák bol síce gumový a hrozne uslintaný, ale urobený nebol vôbec zle. Atmosféra tiež nebola najhoršia, dokázala využiť prostredie a vyťažiť z neho čo sa dá. Čo sa týka ľakačiek, boli tu, ale iba také obligátne, človek dopredu vie kedy "to" príde. Najväčšie pozitívum je však napätie, ktoré aj vďaka už spomenutým kladom fungovalo a tiahlo sa skoro celým filmom. Keby sa pritvrdilo v masakríku a pridalo sa pár dobrých gore efektov, išiel by som s hodnotením aj vyššie. Ale ako taká hororová jednohubka s dobrým napätím celkom postačí. 60/100 ()

AlistairMir

Zubatej supodlak útočí a je hrozivější než si dovedete představit. Ještě více hrozné je obsazení. Máme tady toho, co kdysi se Scofieldem utíkal z vězení, pak jednoho gay hošana, nedrsného drsňáka bílé barvy, co má ségru černé pleti, ale rodiče mají stejné (WTF?) a ještě pár dalších kráčejících obědů pro supodlaka. Schovají se v domečku a supodlak krouží kolem a strká čenich kam nemá, občas i úspěšně kousne. Dalo by se to, ale pak přijde scéna s velkým S. Jedna oběť je cupována na kusy, začne hrát pomalá hudba, kamera zobrazí tvář oběti, oběť má přivřené oči, sténá a rytmicky se pohybuje nahoru a dolů....To nepopisuji sex, ale vraždu...já fakt chvilku myslel, že jí tam ten supodlak klátí, než mi došlo, že jí jako trhá na kusy...no torture porn jak vyšitý a já smíchy spadnul ze židle to bylo prostě moc :-D jinak na jedno zkouknutí docela pohodová záležitost..ale ta scéna...já nemůžu :-D ()

Astaroth12

Monsters vyvražďovačky mám rád a keď sa ešte aj odohrávajú v lese o to lepšie.Ale po tomto filme už tak nadšený nie som.Kto nevidel krvavú hostinu tak nech si pozrie radšej tú tam bola aspoň nadupaná zábava s vynikajúcimi hláškami a dosť podobnou potvorou.A teraz k tejto sračke-tie dialógy boli ináč trápne a aj nezáživné.Čistá monsters vyvražďovačka s tupými postavami,ktoré vymyslia na svoju obranu leda tak hovno.Toto je ináč vyčuraný film.Keď som prvý krát zbadal to monštrum,tak som sa musel smiať.Museli minúť veľa latexu a gumy aby vytvorili takú škaredú a trápnu kreatúru.Tak gumenú potvoru som hádam ani nevidel.Jednu hviezdu dám za snahu tvorcov aspoň sem tam navodiť atmosféru.Niektorý miestny užívatelia napísali,že by sa nebránili aj prípadnému pokračovaniu.Ja v tomto nesúhlasím keď náhodou niekoho napadne urobiť pokračovanie budem sa mu oblúkom vyhýbať. ()

bourec

Vzpoměl sem si na první film Simmonse "Husk",což byl tvrdim debut hodně slušnej,a tak sem byl zvědavej na další dva filmečky stejnýho autora.A jak to dopadlo.No dost děs.Ani se nebudu rozepisovat,jediný co mě zaujalo,byla ta hudba,taková temná elektro linka,ale film s ní krok nedržel.Děsně natočený.20%. ()

• Thorsten Kaye stratil na jeden deň hlas po tom, ako sa nadýchal toxického dymu zo svetlice. (beso74)
  • Některé zvuky, která vydává příšera, pocházejí z počítačové hry "Doom". (Corpsegrinder)
  • Film bol natočený za 2 týždne. (beso74)