Únos Freddy Heinekena

• Česko Únos Mr. Heinekena (více)

Alfred Heineken, jeden z nejbohatších pivních magnátů a pravděpodobně nejvlivnější muž v Holandsku, byl unesen a pouze zaplacení výkupného mu zachrání život. Dny plné ponižování skončili a Heineken je rozhodnutý své věznitele najít a pomstít se... Anthony Hopkins v titulní roli krimi thrilleru podle skutečnosti. (TV Barrandov)

Saxos

Ač podle skutečnosti, tak žádná sláva. Už při prvním setkání s naší partou kámošů poznáme, jací jsou amatéři. Velká akce k získání investiční hotovosti k spáchání zločinu. Z amatérů přes noc profíkem, okamžitě všichni souhlasí s cestou zločinu. V pohodě získám zbraně, z partičky se obratem stane organizovaná banda, naplánují a provedou přepadení převozu peněz, po městě střílí, jak za války a nikoho netrefí. Vymyslím a provedu únos, ale pak se projeví amaterismus. Ztrácí nervy, zmatkují. Po dopadení směšné tresty a prachy se nenašli. Čekal jsem víc. Anthovy Hopkinse tak prskli, jako lákadlo na jméno. ()

v.indruchova

Pozor možný spoiler- Když slabé povahy dělají na co nemají. Štvalo mě jak se týpci chovali. Proto bylo bylo potrestáno. Jako v pohádce, nebo ve správném světě. Podle pravdy. Neozařující průměr. Oceňuji A. Hopkinse Sama Worthingtona, díky nim se na to dalo koukat. Natahované. ()

Mark1983 odpad!

U tohoto filmu jsem, dá se říct, váhal - a tentokrát se mi moje předsudky potvrdily. Tento styl jsem nikdy moc nemusel. ()

JerryPilsen

Na evropský film solidně našláplé.I střídmá stopáž nasvědčuje,že bylo vystřiženo vše co nesedělo a nebo zdržovalo.Zajímavě je i pojatý pohled postav,kdy do poslední chvíle sledujete viníky a není jasné co dělá policie. ()

evita_

Jedna, naozaj...Najprv som trocha rozmýšľala aj nad dvomi, ale položila som si otázku, že prečo. Nuž a odpoveď neprichádzala. Jedna len za tých pár vtipných rozhovorov, a to je tak všetko. Ak sa chcete niekomu pomstiť alebo zabezpečiť aby veľmi rýchlo zaspal, rozhodne Freddy je správna voľba. Energia nula, dej nula (ja vlastne ani neviem ako sa tam z pôvodne štyroch ľudí zrazu nabrali piati, ale keďže tam boli potom vlastne stále tak som po tom ani nepátrala), prínos pre mňa nula. Keby sa udeľovali ceny za najnudnejší film roka, tak v mojom prípade by tento rozhodne vyhral (keď beriem do úvahy tie čo som videla od začiatku roka...). ()