Monstrum z hlubin

• Česko Poseidon Rex (více)

U pobřeží středoamerického ostrova se probudí tisíce let spící praještěr a začne útočit na návštěvníky místního letoviska. Mladá bioložka a zkušený lovec pokladů se rozhodnou příšeře postavit... Snoubenci Rod a Jane se rozhodli strávit dovolenou na malém ostrově poblíž Belize. Vydávají se spolu s instruktorem do zátoky Modrá laguna, kde se hodlají potápět mezi žraloky. Objeví tam tělo muže, který vypadá jako utopený. Po vytažení na palubu se však probere a představí se jakohledač pokladů Jax. Se svými společníky se Jax potápěl, aby v Modré laguně vylovil starý španělský poklad, kterým chtěl splatit svůj dluh gangsteru Tariqovi. Instruktor Henry se situací seznámí bioložku Sarah, která se rozhodne lagunu probádat. Spolu s ní se vydávají potápět i Rod a Jax, kteří chtějí na dně vylovit ztracený poklad. Skupina ale na dně objeví rozsáhlé ložisko zvláštních vajec. Jedno z nich odvezou prokoumat do laboratoře. Když Sarah otevře skořápku, z vejce vyskočí mládě malého dinosaura. Sarah s Jaxem jej schovají do mrazáku. Sarah dinosaura identifikuje jako Poseidona Rexe, prehistorického vládce moří. Monstrum,které pozřelo Jaxovu posádku, mezitím dále útočí na obyvatele ostrova; sežere Jane, Henryho i gangstera Tariqa. Trojice Jax, Sarah a Rod se rozhodnou z ostrova utéct, monstrum je však stále pronásleduje. Snaží se na něj střílet ze samopalů, ale bez úspěchu. Společně se ukryjí na staré vojenské základně, odkud vyšlou telegrafickou zprávu s prosbou o záchranu. Armáda jejich signál zachytí, a rozhodne se na monstrum vyslat stíhačky. Mezitím se Jax, Sarah a Rod pokoušejí opustit ostrov na lodi, monstrum však utíkajícího Roda sežere. Bombardování monstra nebylo účinné – příšera přežila. Sarah mu ustřelí hlavu bazukou a až poté je monstrum zneškodněno. Sarah a Jax se zachrání, ale v Modré laguně stále zůstávají schovaná vejce Poseidona Rexe. (TV Prima)

Mikolkator

Jednoducho povedané slovenský dabing tomu dodal ten potrebný šmrnc nato aby sa poseidon rex stal jeden z najhorších filmov ktoré som v poslednom čase videl. ()

v.indruchova

velice primitivní děj a ta vizuální stránka je velice špatná (jde velice snadno rozpoznat že sjou obludy do záběru vloženy), horor to není ani z vlaku. Nejspíše velmi malý rozpočet. ()

Aceboris

Waw tak toto bola teda zabava. Ked si clovek odmysli, ze toto by sa nemalo ani hodnotit tak jedna hviezdicka je akurat. Tu clovek nemusi vobec rozmyslat, len pozerat ovsem ak vydrzite. Urcite by to chcelo pokracovanie. Dal by som tam viacej sexy krasok aby mal co Rex papat. Inak samotny nazov filmu Poseidon Rex je haluz sama o sebe ako cely film. Osobne odporucam iba osobam s nizkym tlakom, nakolko tym s vysokym by ho pravdepodobne iba zvysil. Ale na druhej strane videl som uz vacsie haluze. ()

castor odpad!

Nejde vzít kastrol s oschlými zbytky z minula, trochu ho opláchnout, zalít vodou, posolit a naházet do něj všechno, co zrovna několik (ne úplně chytrých) hlav vymyslí. Jen tak mimochodem, Mark L. Lester natočil toho času Zúčtování v Malém Tokiu a hlavně Arnoldovo Komando. Silikonové slečny, tisíce let spící praještěr, neexistující scénář, triky jak od bandy středoškoláků. Asi tak. ()

Morholt odpad!

Mořskej tyranosaurus je přesně tak blbej, jak jsem si představoval. V tomto případě překvapily neskutečně mizerný efekty. Jasně, to je věc, se kterou člověk u těhle céček počítá a vlastně i čeká, ale že si tady nedokázali poradit ani se zábleskem u hlavní kvérů, to mě fakt překvapilo. ()

JohnMiller odpad!

Hrôzostrašná ukážka toho, ako sa dá vo filmovom priemysle klesnúť až na úplné dno. Režisér kultového filmu, a dalo by sa povedať že, zakladateľa akčného (strieľačkového) žánru Mark L. Lester ktorý s filmom Komando ustanovil pravidlá tohoto žánru, nám tu predvádza ako sa dá ísť ku dnu. Od čias Komanda už nemal žiaden hit a tak pozvoľne klesal a klesal a klesal až spadol du žúmp Asylumu. Z obrazu som cítil že ho to vôbec nebavilo. Chyby ktoré nám tu tvorcovia zo všetkých filmových oblastí predviedli nepoznajú obdoby. Efekty, herci, prostredie, antiscenár, soundtrack pozostávajúci s jednej pop skladby a neustále odpudivé strieľanie, kde sa dá vidieť že zo zbraňou iba pohybujú a nič viac, ma ubíjali k smrti. CGI Plameň ktorý z tých zbraní šľahá je stále rovnaký. O monštru ani nebudem hovoriť. Niekoľko desiatok miliónov rokov žije pod hladinou mora v zavalenej jaskynke až ho nakoniec pomocou výbuchu oslobodia.. Nakoniec to vysvetlia tým, že jeho bunky sa neustále regenerujú a je prakticky nesmrteľný. Bola to taká sranda že to prestalo byť vtipné.... Škoda aj toho nedokončeného konca. ()

Rodriguez odpad!

Koukám do programu a říkám si, že ten den poběží nejlepší film Monstrum z hlubin. Bohužel jsem udělal osudovou chybu a tenhle blaf pustil. A říkám si, za co vlastně platím poplatek za televizi? Za tyhle a podobné sračky? Růžové zahrady, Ulice, Soudkyně Barbary, Prostřeno.....??? To by člověk blil, když to vidí! 0% ()

vesper001 odpad!

Prehistorická chamrať se usídlila na dně oceánu a já se teď kvůli ní bojím otevřít mrazák. Mořský Rex pár plážových povalečů nachytal na vejcích a nastala bouře. Bohužel jen na lžičce vody, nebo jak byla ta dinosauří loužička velká. ()

pursulus odpad!

Poďme.¬         Kurňa, to byla jízda! Neustálá oscilace mezi nulou a jedničkou připomínala pohyb rafičky plotnového disku s Windows desítkami na 1 Giga RAM. Události mezi 42. a 48 minutou spustily autodestrukční wiping disku na 00h, takže poslední čtyry minuty jsem nedokoukal.¬                 Zařazuji tento film do svého seznamu snímků veliké polní latríny, mezi skvosty jakými jsou "Plán 9" či "Megažralok versus Kolossus". A vám doporučuji, slovy uživ. "corpsy" k Útoku krabích monster (zdaleka ne tak povedenému dílu): "Tak dajme si trocha destilátu a poďme sa baviť." ()

Zagi20 odpad!

Je to přesně tak špatné, jak vás napadne už jen při vyslovení názvu. Všechny postavy se chovají, jak největší oslové pod sluncem (taky jich drtivá většina skončí v čelistech mořského T-Rexe) a celkově je to hloupé, špatně natočené i zahrané. No prostě sračka. Ale jen tak na podívání z recese, když není co dělat ... proč ne. S partou přátel a pivem v ruce se člověk královsky pobaví. Navíc tam vystupují celkem pěkné baby v bikinách. 10% ()