Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teacher
  *****

  Zatím zhlédnuto 16 dílů a musím se přidat k těm, kteří "dvojku" považují za lepší jedničky.Hlavně se mi líbí středy a čtvrtky,pátky mám rád díky autoanalýze samotného Marka Pošty :) Úterků se děsím ve smyslu toho, kam až jsou dva sobci ochotni zajít v zájmu sama sebe,ale neřešit vlastní dítě a jeho zájmy (mám dvě dcery a nedokážu si představit,že by byly rukojmí našeho manželského vztahu tímto způsobem).Pondělky s Terezou Brdodskou, alespoň dle mého názoru, jsou zcela jiné než zbytek seriálu, nějak mi tam nesedí. To se však může ještě změnit-uvidíme.Zatím celkově zcela jednoznačně za plný počet...(28.11.2013)

 • Fr
  ***

  ,,VY MÁTE PROBLÉM A TEN PROBLÉM SE SPOLU MŮŽEME POKUSIT NAJÍT…“ /// Pocity z ,,dvojky“ rozpačitý. Těšil jsem se na úterky (rozvod a dítě jako nástroj), středy (holka s problémy většími než rakovina) a čtvrtky (podnikatel, beroucí život jako boj o přežití). Tady byl perfektní casting a životy, do kterejch čučet mě bavilo. Plno neschopnosti komunikace, beznaděj, emoce. Pondělky a pátky byly slabota. Hrabou se tady v Markově životě, von se chová jako jeho pacienti – vlastně dost často mi připadá jako kretén. Takže slabší než ,,jednička“, možná i proto, že se jedná veskrze o pesimistickou terapii. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Na Izraelskej originál BeTipul čumět nebudu. 2.) Nevím, jestli je horší bejt pod vlivem úplňku, nebo otce (matky). 3.) Přemejšlím, jestli člověk fakt přitahuje, to co vyzařuje. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(7.1.2014)

 • Malarkey
  ****

  K Terapii jsem se dostal skrz HBO On Demand. První sérii jsem zkusil a pak jsem dva dny v kuse koukal. Stejně tak tomu je i druhá série, ke které se vracím poměrně dlouho po její premiéře. Byl jsem ale zvědavý, zdali mě opět dokáže chytnout stejně tak, jako první série. No a musím říct, že se jí to opět povedlo. Dokonce si myslím, že tahle série obsahuje ještě daleko lepší postavy než ta první. S přehledem to vyhrává Tereza Voříšková, u které ta její postava byla vysloveně na líbesbríf. To se nedá říct jinak. Nicméně i ostatní byli skvělí. Každý naprosto rozdílný, o to více každý další díl s nimi byl zajímavější. Mrzel mě snad jenom závěr, ostatně stejně tak jako v první sérii, kde se veškeré ty postavy náhle utnuly a aniž by bylo cokoliv řečeno, vše tak jak to začalo, také i náhle skončilo. Ono to ale o tom nejspíš i je. Lidé do života terapeuta jak příjdou, tak náhle zase odejdou aniž by řekli alespoň ahoj. Jenže v rámci seriálu je to hrozně těžký, protože stejně tak jako první série, i ta druhá to ukončila tak, že mi nezodpověděla celou řadu otázek. Vlastně jako život každého z nás, když vstoupí k někomu na návštěvu a pak zase náhle bez rozloučení odejde...I tak musím říct, že Terapie je jedinečný zážitek. Karel Roden nemusí mluvit, aby bylo jasno, co si o všem myslí. I to je důkaz toho, že je skvělý herec. Jakmile pak mluvit začne, je to jako kdybyste dostali nějaký dárek k narozeninám, který se nikdy neoposlouchá.(5.10.2014)

 • Lamprea
  ****

  No, 1. díl mě trošku vyděsil, Tereza Brodská chrlící ze sebe slova, takovým způsobem, že to na mě působilo jako by to jenom četla, ne hrála, tak to mě moc nepřesvědčilo teda, ALE hned 2. díl je úplně někde jinde a 3. díl s Terezou Voříškovou, který sem právě dokoukal, mi popravdě docela vyrazil dech. Uvidíme jak to bude dál.................................................... No tak mám za sebou asi tak 15 dílů, je to určitě kvalitativně výš než 1. řada, ale zároveň hrozně nevyrovnaný. Největší průser je u mě Tereza Brodská, už v 1. epizodě mi lezla na nervy a ani v druhý tomu nebylo jinak. Jako nezlobte se na mě, ale to co ona tam předvádí se podle mě nedá říkat herectví, to mohli dát papír s textem nějaký cizí ženský na ulici a dopadlo by to stejně. Ale je potřeba dodat, že když tam ze sebe nechrlí ty nazpaměť naučený právnický pindy, pak je to o poznání lepší. Toť vše k její postavě. Pak jsou na řadě Neumannovy, to už mě přijde zajímavější, sem tam to působí trochu nevěrohodně, nebo tak nepřirozeně, ale jinak celkem ok. Kateřina Winterová je mi ale hrozně nesympatická a vždy když jí kamera zabírá tak bych jí dal dělo. Pak Viola, tady neni co řešit Tereza Voříšková je naprosto excelentní! :) Díly s ní patří k tomu nejlepšímu, samozřejmě se to může ještě změnit mám dost dílů ještě před sebou, ale zatím její díly prostě nemají konkurenci. No jo jenže pak přijde na řadu další průser. Nebo asi možná ne, bude to asi dost subjektivní, ale Jiří Ornest na mě působí hrozně nepřesvědčivě, dle mýho hrozně přehrává. A celá ta jeho postava mi přijde na hlavu. Poslední je Dita, její díly mě celkem bavily už v 1. sérii a tady tomu není jinak, akorát s tím rozdílem, že Kamila Magálová si tam rozjede trochu Slovenský sféry, což nevidim jako problém. Karel Roden odvádí stejně dobrej výkon jako v Terapii 1 a celý tenhle projekt posouvá mnohem výš. Je taky dost možný, že bez Rodena bych o tenhle seriál ztratil zájem.(18.11.2013)

 • Kanca
  *****

  Musím říct, že zatím je to mnohem lepší než první řada. Příběhy a osudy postav, ale i herecké ztvárnění je mnohem lepší a zajímavější. Kromě opět skvělého Karla Rodena mě zaujal především Jiří Ornest, kterému ta role zkrátka sedne. Jen doufám, že se úroveň seriálu časem nezhorší. PS: Po zkouknutí celého seriálu musím říct, že Tereza Voříšková zde vyloženě excelovala...95%(17.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace