Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sator
  ****

  Zásadně nesouhlasím s bohorovností dialogu v pátém dílu na téma je třeba pacienta donutit k léčbě, myslím že to je v rozporu s posláním terapie samotné.Podle mého je třeba pacienta a jeho rozhodnutí respektovat protože jen on sám zná svou cestu a jen on sám je za ní zodpovědný....32..Jinak dobrý....(Viděno znovu 2017) Po druhém zhlédnutí- po letech zkušeností z vlastní terapii- (i když jiného typu) vidím bloky terapeutů přes které nevidí objektivně, vidím těžkopádnost , dlouhodobost a často bezvýslednost terapie tohoto typu pomoci... Terapeut by měl být opravdu "vyčištěn" jinak strhává klienta do pokřiveného světa vlastního vidění... Ale je nutné si uvědomit že toto je mainstreemový seriál nikoliv život...:-)(19.11.2013)

 • Fr
  ***

  ,,VY MÁTE PROBLÉM A TEN PROBLÉM SE SPOLU MŮŽEME POKUSIT NAJÍT…“ /// Pocity z ,,dvojky“ rozpačitý. Těšil jsem se na úterky (rozvod a dítě jako nástroj), středy (holka s problémy většími než rakovina) a čtvrtky (podnikatel, beroucí život jako boj o přežití). Tady byl perfektní casting a životy, do kterejch čučet mě bavilo. Plno neschopnosti komunikace, beznaděj, emoce. Pondělky a pátky byly slabota. Hrabou se tady v Markově životě, von se chová jako jeho pacienti – vlastně dost často mi připadá jako kretén. Takže slabší než ,,jednička“, možná i proto, že se jedná veskrze o pesimistickou terapii. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Na Izraelskej originál BeTipul čumět nebudu. 2.) Nevím, jestli je horší bejt pod vlivem úplňku, nebo otce (matky). 3.) Přemejšlím, jestli člověk fakt přitahuje, to co vyzařuje. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(7.1.2014)

 • kajas
  *****

  Před dvěma lety na mě tento projekt působil jako zjevení, které jsem si opravdu zamilovala, a to hlavně kvůli Rodenovi. Druhá řada předčila má očekávání. Postavy a jejich příběhy jsou ještě uvěřitelnější, nejvíce mě zasáhly středy s fantastickou Terezkou Voříškovou následované úterky s dvojicí Švehlík + Winterová. I Magálová (s tou jsem mívala velký problém) mluvící svým rodným jazykem působí sympatičtěji než dřív. Král mezi českými seriály.(1.12.2013)

 • Kanca
  *****

  Musím říct, že zatím je to mnohem lepší než první řada. Příběhy a osudy postav, ale i herecké ztvárnění je mnohem lepší a zajímavější. Kromě opět skvělého Karla Rodena mě zaujal především Jiří Ornest, kterému ta role zkrátka sedne. Jen doufám, že se úroveň seriálu časem nezhorší. PS: Po zkouknutí celého seriálu musím říct, že Tereza Voříšková zde vyloženě excelovala...95%(17.11.2013)

 • honajz
  **

  Po zhlédnutí všech dílů si člověk řekne, proč na to vlastně koukal? Vždyť se nic nevyřešilo, v podstatě nikomu nepomohl, hlavně ne sám sobě. Navíc mi Roden jako psychoterapeut přijde hodně nevyrovnaný a občas i neprofesionální, když si klienty někdy pouští až moc k tělu. Navíc je to celé tak strašně vážně laděné, tak temně, až je to někdy směšné.(26.2.2014)