Mike (Jesse Eisenberg), hulič trávy s nezájmem o cokoli, co se v jeho okolí děje, žije v malém ospalém městečku se svojí přítelkyní Phoebe (Kristen Stewart). Jeho jedinou náplní dne je práce v marketu a obstarání kvalitního „matroše". Nikdy by ho asi nenapadlo, že by mohl řešit mnohem závažnější věci ...až tedy do jedné noci, kdy se u jeho auta objeví neznámí lidé... Mike záhy zjišťuje, že je spícím agentem. K jeho smůle ale agentem určeným k likvidaci. Všichni mu jdou po krku a Mikovi nezbývá nic jiného, než v sobě najít kuráž a začít bojovat. Nakonec to nebude ani tak těžké, všechny schopnosti z výcviku mu zůstaly. Horší to bude se vzpomínkami, ty se mu totiž za tu dobu doslova vykouřily z hlavy. (Forum Film CZ)

bararich8

Taková hovadinka, která místy dost nudila (většinou, když došlo na dialogy) a plus měla slabší herecké výkony ve vedlejších rolích. To naopak vyvažují celkem slušné akční scény a originální a kulervoucí závěrečné titulky (zatím letošní best of). Příběh je kopírka na motivy spících agentů aj., ale zde to ničemu nevadilo, 3* ()

Charlie84

Za mě nejzábavnější počin 2015. Duo Eisenberg Stewart k sežrání. V několika málo momentech sice Kristen sklouzne k serióznímu herectví, což diváka krátkodobě zděsí...ale záhy zase naskočí na původní zběsilou vlnu a jede a jede. A jede. A jede. Jeeeedeee! Úlet:) ()

darkreider

Eisenberg mal u mňa čestné miesto za Social Network a teraz o neho prišiel za zvuku rachejtlí. Zaradiť sa niekde na úroveň tragéda Michael Ceru to si teda nezaslúžil, ale stalo sa. Snaha o kultovosť tak úporná až sa vymkla z pod kontroly. ()

Plechpetr

Jediné pozitivum, které jsem našel byl ten skvěle nakreslený kingkong a jeho super příběhy, o kterých sice nic nevíme, ale ty malůvky byli fakt super. A jinak. O čem že to vlastně bylo? ()

Whitebeard

K čemu se to proboha ti herci upsali? To si tak jako sednou do křesla, přečtou si scénář a řeknou si, že tohle by mohlo být dobrý? He? 5 mega dolarů za první víkend v kinech je až neskutečných, těžko uvěřit :D ()

PedroPo

Občas je to i na 4 hvězdy, ale to by prostředek filmu nesměl být tak odlišný (rozuměj ne tak zajímavý a zábavný) jako začátek a konec. Jinak jsem se bavil a to hodně. A říkejte si co chcete, ale Kristen Stewart umí hrát. ()

josieaddms

Vzpomněla jsem si na svého kolegu v práci, možná ho teď budu brát víc s rezervou když by mohl být taky tajný agent... Nebo robot? Mě potěšila Kristen Stewart protože kupodivu vůbec nebyla otravná a nesnesitelná. Naopak docela v pohodě. Byl to šílený nápad, ale docela originální a místy i vtipný, tak trochu jako Scott Pilgrim. Když to jde rychle a nenudí to, docela se občas nějaká takováhle ulítlá magořina dá. ()

Blackey.

Já jsem od tohohle filmu rozhodně neočekávala nějaké vysoce intelektuální dílo. To by po shlédnutí traileru nebo přečtení obsahu neměl nikdo. Vlastně jsem čekala přesně to, co jsem dostala. Co že to bylo? Naprosto ujetá komedie, která se absolutně nebere vážně a neměl by jí brát vážně ani nikdo jinej. Mohl být film lepší? Měl větší potenciál? Asi ano, ale nad tímhle jsem po shlédnutí rozhodně nepřemýšlela. Odcházela jsem od něj s úsměvem na tváři, protože jsem se smála v podstatě celou dobu, nejspíš i díky tomu, že mám ráda Kristen i Jesseho a znám je z předchozích projektů a tak mě tyhle jejich role vážně dostaly. Vždycky jsem ráda, když se herci neberou zrovna vážně a jsou ochotní jít i do takovýhle ulítlostí. Ten film byl od začátku propagovaný jako akčni vyhulená komedie a to naprosto sedí. Ne každému sedne, to asi nic, ale já jsem si ho užila a budu si ho ráda pouštět znovu na zlepšení nálady. Za mě 5*, protože ač je to v podstatě hrozná kravina, já jsem z ní nadšená. ()

Hashirama

A movie for cynical 20-year-old fuckers, who don't know, what the fuck are they doin' in this world. A movie for me. Never thought I could fall in love with Kristen Stewart. ()

masino

Poznáte ten druh filmov, kedy stále pozeráte na hodinky a neviete sa dočkať konca? A keď si myslíte, že je koniec tak nasleduje ďalšia scéna a potom ešte jedna? Toto je jeden z tých filmov... ()

john.h

Production value tohoto filmu je téměř nulová. Prakticky celé se to odehrává večer u jedné sámošky v jednom zapadákově a děje se tam toho málo. Člověk by čekal nějakou brutální akční přeháňku ve stylu Kick Ass, ale akce tam je zoufale málo a to čekání na ty tři akční momenty se nevyplatí. Působí to jako nějaký horší film se Seagalem, akorát místo Seagala tam hraje pár áčkových herců, ale bylo by rozhodně koukatelnější a zábavnější, kdyby tam hrál ten Seagal. ()

elimS

80% - komentář 20ti slovy: Vtipné a "akční", taková parodie na špionážní filmy o spících agentech, bez nějak závratného scénaře. Ze začátku pomalejší, ale poslední třetina super. ()

TommyDiamond

Po shlédnutí celého snímku jsem se nemohl zbavit dojmu, že tak velkou vypatlaninu už jsem dlouho neviděl... Podle popisu jsem čekal komedii jako řemen, ovšem páni tvůrci nějak zapomněli co že to ten humor vlastně je. Nebo možná by bylo lepší říct, že to určitě mysleli vtipně, akorát to zapomněli aplikovat v praxi... A tak tu máme celkem navážno branej příběh totálního vyhulence, kterej je spící agent a cia se ho musí v zájmu bezpečnosti zbavit... Ať byli postavy nesympatické dvojce Eisenberg a Stewart jakkoliv nesmyslné, tak největší bizarností byl hon cia, jejich výstupy z velína a super neschopní zabijáci.... Celkově dávám snímku jednu hvězdu... ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015