Avatar: The Last Airbender - Super Deformed Shorts (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 3x4 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Buď infantilním, nebo mnou cloumají hormony, tak jako tak tiny Zuko! You're so cute!(6.12.2013)

Sebeparodické kraťasy v originálním Avatarovském obsazení. Součást DVD bonusů. Vtipně animované, mám mnohem větší chuť na dalších 20 dílů tohohle než nové díly Korry. K vidění všude na netu. Chci víc!!!(7.11.2013)

cuuuuuuute(22.6.2014)

Ježiš to je infantilně trapný, ale tak zábavný :D (jen pro lidi co znaj předlohu, nejspíš...). Ten první se mi asi líbil nejvíc, ale... PRVNÍ - DRUHEJ - TŘETÍ(12.9.2015)

Stokrát lepší než obě série Korry na tohle bych se vydržel dívat pořád. :D. Opravdu skvělé chibi-postavičky jenž krásně parodují Avatar ve všech třech příbězích ať už je to Sokko a vodní lyže, souboj živlů nebo láska v posledním díle. Neskutečně roztomilé vtipné a nádherné. Hlavně strýc Iroh a jeho...ALE OHEŇ JE LEPŠÍ!. Či jak se Suki a Yue přetahují o Sokka, nádhera, která měla tu atmosféru co měl původní avatar.(19.2.2014)

Dětinské, ale přesto vtipné. Škoda, že jsou jenom 3 díly.(7.2.2016)