Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dakarin
  ***

  55% za mě, jak se projevuje nadbytek a změna životního stylu a hodnot v euroamerické kultuře, přirozeně se občas dotýkáme tématu obezity. Zde nacházíme roztomilé nenáročné trochu nadbíhající téměř televizní pojetí. Film, co snad nikoho neurazí - ani štíhlé, natožpak macaté, jen opakuje to známé: i macurky mají své city sny a představy, nebuďte k nim krutí ;-) Jinak je celkem zajímavý původní název filmu, jež bych volně přeložil asi jako "Dobrá, tak tedy štíhlí".(23.4.2014)

 • Patw
  **

  Po chvilce se z toho stala hra a místo sledování filmu jsem hledal neustále vykukující mikrofon.(13.4.2014)

 • ARI50
  ***

  Buřtící všude kam sem se podíval nic proti ním ale je to zábavná komedie se dvěma dobrými příběhy, chlípný manžel který se hodí zastřelit, falešná kámoška a skvělá žena větších tvarů. Komedie je sice plná tuku ale má zajímavé místo a v celku dobrý příběh určitě sem se s buřtíkama nenudil.(19.10.2018)

 • lucijelucije
  ***

  Pro mě sympatická hlavní hrdinka a milá komedie. Zase trošku jiný pohled na průměrné praštěnosti. Oceňuji tady, že tenhle film nebyl klišoidní romantikou, jako většina amerických hloupostí. Proto i těch pár chybek můžu přehlédnout. 50/50(13.4.2014)

 • Snorlax
  ***

  Otázka, zda je někdo tak blbý od narození, nebo na to chodí do speciálních kurzů, byla naštěstí položena v exteriéru. Kdyby měla to smůlu, že by byla vyřčena v interiéru, dozajista by nad ní visel mikrofon.(25.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace