Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Charlie Watsonová (Hailee Steinfeld) slaví osmnáctiny, ale moc důvodů k radosti nemá. Na čele jí vyrazil čerstvý megabeďar a naděje, že od rodiny dostane vysněné auto, se rozplyne ve chvíli, když rozbalí mimořádně trapné dárky. Až majitel bazaru a vrakoviště, u kterého brigádničí, se nad ní smiluje a daruje jí žlutý Volkswagen Brouk, jenž ovšem spadá spíš do kategorie dar nedar. Jen ten největší optimista by totiž vsadil na to, že tahle kraksna bude ještě někdy provozuschopná. Charlie ho dokáže rozchodit aspoň natolik, že s ním doskáče domů do garáže, kde se ho pokusí opravit. Když se ale poprvé zespodu podívá na podvozek, zírají na ni dvě veliké modré oči a Charlie okamžitě dojde, že tohle nebude obyčejné auto. S Autobotem Bumblebeem se dívka spřátelí pozoruhodně rychle, navzdory tomu, že ten s ní kvůli poškození nemůže komunikovat jinak než prostřednictvím útržků písniček z autorádia. Vzhledem k tomu, že Bumblebeeho poměrně intenzivně hledají nepřátelsky naladění Deceptikoni z jeho rodné planety a podobně nebezpečný vládní agent Burns (John Cena), nebudou mít Charlie a Bumblebee na bližší seznamování čas a prostor. Na útěku před nepřáteli však zjistí, že navzdory všem předpokladům můžou být v tomhle nesourodém tandemu neporazitelní. (CinemArt)

(více)

Diskuze

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Akira777

V poho. Samozřejmě, že by se mi to nelíbilo. Jako v tomhle ohledu jsem u Transformers něco jako woodsman, ale problém je v tom, že Transformers komiksy tu nejsou nijak známé a dozvěděl jsem se o nich teprve nedávno, když jsem zahlídl slevu na Humble Bundle.  Navíc ani nevím, jestli bych si nějaký TF komiksy někdy chtěl koupit. Zrovna přemýšlím, že bych si koupil Sword Art Online light novel. 

na příspěvěk reagoval Akira777

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Máš pravdu, promiň, nejde o to že se ti to nelíbí, ale pochybuji, že by se ti líbil záchodovej humor v Captian America či Ironman, v případě, že by příběh v podstatě o nich nebyl, ale o nějakém jejich kámošovi, který žádný shcopnosti či inteligenci nemá. A oni by s objevovali jen chvíli. Komiksy Transformers moc vhodný pro děti nejsou,. nikoliv tím že by byli brutální. Je to jak DC či Marvel komiks, seriály určitě pro děti, filmy.... no to většinou taky, leč v případě Transformers si můžeš zjístit že Michael Bay o tom světě doopravdy nic neví. Jeden z nejmocnějších záporáků toho světa, byl jen v jednom filmu a to pouhé dvě minuty  a pak byl zabit. To je prostě jako by někdo..... no prostě jak Snyder udělal Doomsdaye. Na durhou stranu Knight o světě Transformers něco ví, jako malí sledoval původní sérii z roku 1984 a já myslím, že človkě má znát základy toho co chce dělat, Bay to nezná. Kdyby Marvel vzal do rukou někdo, kdo to nezná, bylo by ti to asi stejně příjemný jako mě.

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Na to samý by se někdo mohl zeptat i mne, to je jasný, tak já ale aspoň pořád nebrečím jak malý děcko a znám důvod, proč se mi to nelíbí.

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Akira777

Co máš za problém? Udělal jsem ti něco? Ani jsem si nerýpl, jediný co jsem udělal, tak to bylo to, že jsem tě poprosil, abys psal srozumitelněji. Je to snad něco špatného na tom, že se mi líbí filmy, které se tobě nelíbí?

na příspěvěk reagoval Akira777

Uživatel Akira777 smazal svůj příspěvek.

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Tím Rákosníčkem mluvícím pod vodou myslím např., že se píše takhle a ne " tkahel" a nebo vzniklo a ne "bzniklo".

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Akira777

Jo Snyder je prznitel a snad nikdo nebude už nikdy DC (pozn. Aquamana jsem zatím neviděl) nebo Marvel prznit. Jenže já nic jiného ze světa Transformers, než těchto pět filmů od Baye + Bumblebeeho, neviděl. A těžko říct, jestli někdy vůbec Transformerama posedlý budu. A prosím, nepiš podobně jako když Rákosníček mluví pod vodou, už jen pohledem na tvé příspěvky se mi dělá těžko. 

na příspěvěk reagoval Akira777, Hornet.CZ

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

P/ět filmů, který prznilo víc svět Transformers než cokoliv co se kdy objevilo, až někdo tkahel bude prznit filmy od Marvel, tak uvidíme jak se ti to bude líbit, totéž dělal Snyder DCEU.

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

Ale pravda je opravdu taková, že to byla nelogická kravina.

A ty proporce? V dnešní době, kdy dokáží naanimovat celý film o bojových robotech, tak by snad mohli umět naanimovat skok do vody a dodržovat základní poměrové velikosti.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Ignorování uživatelů by měla být základní funkce, do většiny diskuzí už raději nelezu, stačí mi vidět, co za omezence na tebe reaguje.

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Co by tam měli zase lovit? Začátek si nepamatuju, ale pokud měli u sebe harpuny, tak asi měli s sebou harpuny. Navíc tam na začátku měli nějaké cvičení. Ty vole, jdi se radši picnout, ulehčí to hodně lidem, kteří nevědí, že se dá do chromu nainstalovat script na ignorování uživatelů v diskuzích. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69, st.ranger

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Hmm.. to by mě zajímalo, co tam jako přitom cvičení na začátku lovily z těma harpůnama v tom lese? Draky O_o

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Akira777

Ten úvod je k nezaplacení, i přesto, že je dodělaný po zkušební projekci. Osobně ten původní považuji za poněkud fádní. Ten už snad jen Moronzo přestane kecat nesmysly a pustí se do pořádného TF filmu.

na příspěvěk reagoval Akira777

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

st.ranger

Jo je to trochu na nic, ale beru do toho ten fakt, že i film neměl moc peněz, tak 130 milionů asi už není dost, ale při tom jsme dostali nejlepší scénu ze všech filmů.

na příspěvěk reagoval st.ranger

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Akira777

Jen teda ten dodatečně upravený Starscream z Blitzwinga je trochu pěst na oko. V prvním traileru ještě tak jednoznačný nebyl, řekl bych, že byli nuceni je zásadně odlišit.

na příspěvěk reagoval Akira777

Související novinky

Nový Transformers našli režiséra

Nový Transformers našli režiséra

27.03.2021

Studio Paramount oznámilo nový film ze světa Transformers, jenž nebude mít nic společného se sérií Michaela Baye ani spin-offem Bumblebee. Nový robotí snímek pak natočí Angel Manuel Soto (Charm City… (více)

Další Transformers našli režiséra

Další Transformers našli režiséra

17.11.2020

Po dlouhém a náročném hledání zdá se studio Paramount konečně našlo režiséra příštích Transformers. Snímku, jenž si klade za cíl restartovat celý vesmír a začít s čistým štítem, se tak nakonec ujme… (více)

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě

02.05.2020

Společnost Hasbro a studio Paramount najali režiséra a scenáristu Joshe Cooleyho (V hlavě, Toy Story 4) aby natočil animovaný prequel robotí série Transformers. Film by měl mít gigantické měřítko,… (více)

Další Transformers na cestě?

Další Transformers na cestě?

30.01.2020

Akční blockbusterová série Transformers je na scestí, dosavadní filmovou sérii pohřbil Michael Bay posledními dvěma filmy, které zaznamenaly vůbec nejhorší kritické přijetí v rámci značky a v případě… (více)

Reklama

Reklama