Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

ScarPoul

Jeden perfektný, pohodový, typicky Allenovský filmík, na ktorý je radosť pozerať a ešte lepšie, je ho radosť počúvať. Woody Allen pre mňa predstavuje prototyp režiséra, ktorý ma dokáže vždy znamenite pobaviť a hlavne predať nejaké to posolstvo vskutku originálnym spôsobom. To že si priviedol celú plejádu hercov , ktorý nie sú dokonalý, ale ktorý sú vo svojich úlohach úchvatný, netreba spomínať. Oslava umenia, Benátok, Paríža, New Yorku, Lásky a Groucho Marxa, tak ako to dokáže len Woody Allen. Film, ktorý plynule plynie, je nenásilný, humor je dobre mierený a vyvážený, má to svoje silné pasáže, punc osudovosty, romantickosti a dramatickosti, je to správne šialené a neurotické, má to krásne prostredie a postavy a aj keď sa nám Allen snaží ukázať že to tak nie je tak je tam viacej pravdy ako sa na prvý pohľad zdá. Everyone says i love you je jeden z najlepších filmov aké Woody Allen kedy vytvoril a určite sa k nemu budem z radosťou vracať. ()

venison

Woodyho Allena buď milujete nebo nenávidíte.. Já jsem bohužel asi ten druhý případ.. Film "Všichni říkají: Miluji tě" mě málem unudil k smrti a zpívané pasáže jsem sotva rozdejchala.. "Půlnoc v Paříži" a "Match Point - Hra osudu" mě nadchly, ale o zbytku tvorby se to zatím říct moc nedá :-( Celkový dojem nespravilo ani famózní herecké obsazení :-( ()

Vančura

Velkolepě romantický film. "Všichni říkají: Miluji tě" je čistá radost a skvostný hold klasickým muzikálům, s nakažlivou chutí do života kdesi ve svém podtónu. Současně je to muzikál, který podobně jako třeba knihy Miloslava Švandrlíka cíleně opomíjí negativní stránky života - celý film je jedna velká optimistická jízda plná báječných pěveckých čísel a jedinečného allenowského humoru. A i ta smrt, která se ve filmu objeví, je zde vlastně strašně vesele podaná :) Jestliže u každého Allenova filmu žasnu nad přemírou jeho talentu a všestrannou hloubkou jeho osobnosti, u tohoto muzikálu jsem nevycházel z údivu nad tím, s jakou radostí (a hrdostí!) zde Woody prezentuje své romantické já. Některé scény zde jsou výjimečně podařené a všichni herci výborní, a to beru na milosti i Julii Roberts, ačkoli ji jinak nesnáším :) Mimořádně se mi například líbilo sbližování mezi Joem a Von, postavené na tom, že si Joe jaksi rafinovaně nečestně získal informace o vyhlédnuté ženě, aby na ni udělal dojem - zde si nelze nevzpomenout na okouzlujícího Billa Murrayho z filmu "Na Hromnice o den více", který velmi podobným způsobem usiloval o srdce Andie MacDowell - skoro bych přísahal, že Woody Allen musel tento film vidět a inspirovat se jím. Jedinečné je pak finále u řeky s Goldie Hawn ignorující gravitaci. Jak muzikály nemusím, zde nemohu nehodnotit plným počtem - tento mě nadchl, okouzlil a učaroval, tleskám! ()

mat.ilda

To bolelo... Ani po spásném nápadu - přeskakovat zpívané výstupy, čímž se utrpení zkrátilo a bolest zmírnila, nenacházím, krom několika vtipných replik a bezkonkurenčního Woodyho, trčícího z dvacetihlavého davu, nic, co by mě přimělo udělit víc, jak jednu hvězdu. Zřejmě pochopil i autor, jelikož další takovou hloupost už neudělal. ()

Jermann

V mnohém typická i když nebývale romantická Allenova komedie plná absurdních a praštěných situací obohacená o hrstku milých tanečních čísel a starých známých songů. I'm through with love si tu s různými úspěchy zazpívali asi všichni, .. ale Tim Roth a Goldie Hawn překvapili asi nejvíce medovými hlásky. ()

• Jediný muzikál Woodyho Allena. (D3VIL)
  • Drew Barrymore musela nosit paruku kvůli nachové barvě vlasů. (D3VIL)
  • Hlas Drew Barrymore byl při jejím zpěvu "dabován" Olivií Hayman. (D3VIL)