Law of Vacant Places (S03E01) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2017, 1 h 6 min

Rozpačité. Prvá séria sa opierala o dvojicu Freeman & Thornton, druhá snáď o charizmu všetkých postáv a zaujímavý dej. Čo bude ťahúňom tej tretej, mi zatiaľ ostáva záhadou. Coenovské základy hlúpych postáv, ich rýchlych rozhodnutí a nepredvídateľných situácií boli položené, postavy a dejové linky sa ešte len načrtli, zaujali, no nie až tak, aby pohltili. Ďalšiu epizódu si možno pozriem len zo zvedavosti, nie však z fanúšikovskej vernosti a diváckeho očakávania kvality.(5.6.2017)

Prvnímu dílu třetí řady jsem musel udělit pět hvězdiček, protože mě okamžitě vtáhl do děje a s radostí jsem zjistil, že zápletku znovu tvoří směsice náhod a všudypřítomné stupidity. Navíc tady hraje Mary Elizabeth Winstead a to mě nemohlo nepotěšit.(3.9.2017)

Opět velice povedený pilot, který nabízí opět zajímavou zápletku a pamětihodné postavy. Děj se navíc opět absurdně komplikuje, takže jsem velice zvědav na jeho vývoj v dalších epizodách. Fargo je už jednoduše tak trochu záruka kvality. A pokud můžu mluvit za sebe, třetí série se zdá být možná ještě zajímavější než druhá řada. Detailnější dojmy zde.(24.4.2017)

Ze začátku mi to moc zajímavý nepřišlo. První díl v první a druhé sérii byl rozhodně lepší, a vůbec se to tomuto nemůže rovnat. Pak jsem se do toho konečně nějak vžil, ale bylo to docela nezáživné. Pak to začínalo nabírat na obrátkách a to se mi u Farga líbí. Stále si to drží tu sněžnou atmosféru, takže za to BIG UP. Konec byl dost zajímavý a věřím tomu, že další díly budou už jen 5*.(5.11.2017)

Zrovna dnes, 27.4. slavím své posrané narozeniny, a tím nejlepším (ne celkovým, ale překvapivým) dárkem byla první epizoda 3. série mého milovaného Farga. No a jsem nadšen, ty měsíce čekání se opravdu vyplatily. Můj velmi oblíbený herec, Ewan McGregor, si tuhle sérii svojí excelentní dvojrolí nejspíš celou ukradne. Příběh je opět pěkně zamotaný a promyšlený (scénáristé prostě mají rádi škádlení fanoušků seriálu), postavy jsou opět skvěle napsané a zahrané, po vizuální stránce (hudba, kamera, soundtrack, střih, zvuk...) nejde vůbec nic vytknout, černý humor zde opět pěkně pracuje. Jsem hodně zvědavý na to, jak se vše vyvine. Fargo je prostě záruka kvality.(27.4.2017)