Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V úvodní epizodě požádá probační úředník Ray Stussy (Ewan McGregor) o půjčku svého staršího bratra Emmita, rád by totiž požádal o ruku svou novou přítelkyni Nikki (Mary Elizabeth Winsteadová). Když se ale Ray nesetká zrovna s pochopením, rozhodne se vzít situaci do vlastních rukou. Najímá bývalého trestance na loupež starožitné poštovní zámky. Ten ale zamění adresu a oloupí jiného muže stejného jména, jehož následně brutálně umučí. Zavražděný muž byl shodou okolností nevlastním otcem policistky Glorie Burgleové (Carrie Coonová), která začíná odhalovat jeho temnou minulost. Zoufalý Ray se mezitím rozhodne zbavit nepohodlného svědka. Do Emmitovy společnosti se dostaví tajemný muž jménem V. M. Varga (David Thewlis), který sebevědomě oznámí, že dávná půjčka vlastně představovala vstupní investici. (Česká televize)

(více)

Recenze (17)

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozpačité. Prvá séria sa opierala o dvojicu Freeman & Thornton, druhá snáď o charizmu všetkých postáv a zaujímavý dej. Čo bude ťahúňom tej tretej, mi zatiaľ ostáva záhadou. Coenovské základy hlúpych postáv, ich rýchlych rozhodnutí a nepredvídateľných situácií boli položené, postavy a dejové linky sa ešte len načrtli, zaujali, no nie až tak, aby pohltili. Ďalšiu epizódu si možno pozriem len zo zvedavosti, nie však z fanúšikovskej vernosti a diváckeho očakávania kvality. ()

K1NGSLAYER 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze začátku mi to moc zajímavý nepřišlo. První díl v první a druhé sérii byl rozhodně lepší, a vůbec se to tomuto nemůže rovnat. Pak jsem se do toho konečně nějak vžil, ale bylo to docela nezáživné. Pak to začínalo nabírat na obrátkách a to se mi u Farga líbí. Stále si to drží tu sněžnou atmosféru, takže za to BIG UP. Konec byl dost zajímavý a věřím tomu, že další díly budou už jen 5*. ()

Reklama

IvoB 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět velice povedený pilot, který nabízí opět zajímavou zápletku a pamětihodné postavy. Děj se navíc opět absurdně komplikuje, takže jsem velice zvědav na jeho vývoj v dalších epizodách. Fargo je už jednoduše tak trochu záruka kvality. A pokud můžu mluvit za sebe, třetí série se zdá být možná ještě zajímavější než druhá řada. Detailnější dojmy zde. ()

pallok 

všechny recenze uživatele

Úvod tretej série rovnako dobrý ako záver druhej. Tú predohru v NDR som síce nepochopil ale to vôbec nevadí. Tiež som prekvapkaný z dvojrole Ewana McGregora, ktorú som vôbec nepostrehol - žeby to bolo tou borovičkou? Fľaška je síce prázdna, ale či bola niekedy plná si už akosi nespomínam. Ale vážne - slušný rozbeh, dúfam, že to pôjde len a len hore! ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pilot pochopiteľne opäť nesklamal, práve naopak, nalákal na ďalšiu sériu tým najlepším možným spôsobom. Opäť tu máme spackaný zločin, ksichty na pohľadanie a chladnú Minessotu. Hlavným tromfom a lákadlom je Ewan McGregor v hlavnej dvojúlohe, ale po pozretí úvodnej epizódy začnete mať dojem, že zaostávať nebudú ani Mary Elizabeth Winstead, Carrie Coon a David Thewlis. Tomu stačilo pár viet, aby bolo jasné, že budú problémy až na strechu. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama