Epizody(16)

Kim Soo Hyun má úspěšnou kariéru, úžasného manžela Han Ji Hoona a krásnou malou dcerku Han Saet Byul. Její život se převrátí naruby, když Saet Byul unese sériový vrah, a následně policie objeví holčičku mrtvou. Soo Hyun se s tím nemůže smířit, a tak se pokusí utopit. Když opět procitne, zjistí, že se vrátila 14 dní předtím, než došlo k incidentu, při kterém ztratila to nejdražší na světě. Policie ani manžel jí tuto historku nevěří, takže se pouští do pátrání sama, aby zachránila svou dceru. Ale není jediná, kdo se vrátil. I soukromý detektiv Ki Dong Chan má naději, že zachrání život sobě i své rodině. (andiek05)

Recenze uživatele Mkqp k tomuto seriálu (1)

Shinui sunmool - 14il (2014)

Ti kteří čekají, že návrat v čase o 14 dní zpět se nějakým způsobem vysvětlí, tak ať na to rychle zapomenou, protože zápletka je pouze o tom, zjistit kdo stojí za záhadným únosem s úmrtím malé Saet Byul , jenž se staly a díky výše zmíněné události teprve stanou a odhalit něco víc než se zprvu zdá. I přes 16 téměř hodinových dílů, není v žádném z nich hluchého místa a není dílu, v němž by chybělo napětí. To se dokázalo držet stabilně, od prvního až po poslední díl ve velmi silné intenzitě a nebýt práce, tak je všechny zhlédnu za 1 den. V “Shinui Sunmool - 14il“ se objevuje spousta informací a korejských jmen v malé časové prodlevě, takže jsem měl občasný problém utřiďovat myšlenky s jejich pevnější fixací v hlavě, protože jsem mezi díly neměl téměř žádnou přestávku. Těm co si chtějí z tohoto seriálu odnést co nejvíce a rádi nad případy přemýšlí, vřele doporučuji, si průběžně projíždět nasbírané informace, ať si nemusí jako já místy říkat: „v jaké scéně jsem to jen slyšel?“ ■ Scéna na střeše neupřesněného domu, při níž byl mohutný déšť (zasvěcení určitě budou vědět) byla jednoduše řečeno “Awesome“. Další věc, co mě zaujala, tak věta: „držíš se všech ran, které ti rozervali duši“. Krásná filosoficko-psychologická věta. ()