Odhalení, lítost a velmi závažné zločiny. V závěrečném představení se protnou všechny Jimmyho světy i identity. (Netflix)

jirikzaboj

Závěrečná epizoda poodhaluje zbytek dokonalé mozaiky o nejpropracovanější postavě seriálové tvorby za poslední dekádu. It’s all gone a je to sad, jak nikdy . 86 let, poslední cigáro, pohledy přes plot. Jimmy chtěl tak dlouho být Saulem, až ho tak ostatní opravdu přijali a pak pro něj samotného bylo pozdě na to, aby byl Jimmym. Jak to řekl W.W, on byl prostě vždy takový a takového ho milujeme, takového si ho zapamatujeme. Better Call Saul ❤️ ()

BartComicsCZ

Tak a je tu konec. Konec jednoho z nejlepších seriálů současnosti. BrBa, El Camino a BCS mi dali zcela nový pohled na kinematografii. Neskutečný MASTERPIECE. Na tento fiktivní svět budu s láskou vzpomínat. ()

999.9

Zatčení Saula v kontejneru v Omaze bylo opět natočeno v Albuquerque, v bezejmenné průchozí uličce mezi 5th St NW & 6h St NW. Odmítám připustit kacířskou myšlenku, že je všemu konec. Saul se jednoho dne vrátí společně s Jessem, rozjedou výrobu a prodej fentanylu a uchvátí dychtivého diváka novými příběhy. Možná i Walter junior do té doby změní názor a zapojí se do výnosného kšeftu. Potenciál je stále velký a očekávání divácké obce také. Ne, ještě není všemu konec. ()