Elizabeth pracuje ako testujúca užívateľka novej "web chat" siete The Den. Počiatočná nuda spojená s komunikáciou s akýmkoľvek užívateľom alebo užívateľkou z celého sveta sa razom mení po zmiznutí jej priateľa Damiena. Keďže polícia je bezradná, Elizabeth sa púšťa do hľadania svojho partnera za pomoci kohokoľvek, online pripojeného na novovytvorenej sieti. S odstupom času si však začína uvedomovať, že to ona sama sa ocitla v pasci. Je skutočne pripravená postaviť sa tvárou v tvár narušenému psychopatovi? (*CARNIFEX*)

Pitryx

Noooo, velmi zajímavý pokus. Kamera ala Blarwič v notebooku, mobilu a jinde. Jen jednou za celý film jsem se podíval na čas do konce. Je to podáno kapku divně, ale to je poplatné systému, jak je snímek míněn. Kdyby do toho autoři mrskli kapku gore, jedině by to vylepšili. Občas se mi nepozdávala právě ta kamera, hlavně v některých situacích jsem nechápal kde je umístěna, nebo kdo ji nese. Hodnotím jako prvotinu a tedy výše, každé další pokusy budou vždy jen druhé v pořadí a asi už nebudou nic moc. Hodnocení u mne zvyšuje i závěr, hlavně prostředí, v němž se odehrává. ()

XXXXXXXX

I takhle se dá originálně přistoupit, k vyčpělému způsobu, natočení příspěvku, do vyčpělého žánru. Na celém díle, byl jednoznačně nejděsivější úplný závěr. Jo kde jsou ty časy, kdy jsem navštěvoval podobně zaměřený server chatroulete. Po tomhle nenávratně PRYČ!!! ()

kelto44

Dobrý film so sympatickým hereckým obsadením a výborným nápadom. Škoda len toho pomalšieho rozbehu, pár nejasností a preflaknutého konca, takto to je len ľahký nadpriemer. Aj tak sa ale jedná o výborný horor, ktorý môžem len odporučiť. /65%/ ()

hrumsrt

Podobných filmů, které využívají strachu z toho, co vidíte na síti, či že sledujete celý film jakoby z chatovacího okna vyšlo v posledních 10 let několik a přijde mi, že už ani samotní tvůrci neví, jak to oživit. Každý je líný natočit něco inovativního, co by žánr opravdu posunulo, a tak jsme svědky toho, kolik hrozně podobných filmů tu máme. Ten už tradiční úvod, kdy se poprvé dostáváme s hrdinkou někam, kde jí to není příjemné a situace se pořádně ozvláštňuje a my prozkoumáváme, kdo je na "druhé straně kabelu" jsou rozhodně tím nejlepším, co projekt nabízí. Jenže jak se to rozjede, tak přijde velké ouvej, že chybí veškerá snaha o originalitu a já už jen čekám, až uvidím něco, co už jsem vlastně viděl jinde. V celé té gradaci mi chybělo napětí a nějaká nepříjemná atmosféra, co je mi po tom, že někoho na obrazu ve variaci na omegle uškrtí?! Vztah k těm postavám byl minimální! Ve finálním aktu už to sklouzne, k upřednostnění lepší efektnosti a snaze přejít si hranu, až pak k nelogickým situacím, které rozvláční celý příběh. Tenhle žánr potřebuje restart a nikoli točit další darkweb movies! 30% ()

predator.1

Snuff FF nuda, ale 3* si to zaslouží. Kdyby se ve filmu pohybovalo to krásné stvoření ze šatníku, určitě by to bylo lepší ;) ()

Crybaby

Po hlbšej úvahe som hodnotenie o niečo znížil. The Den je práve ten film, pri ktorom nehľadajte neznesiteľnú hororovú atmosféru, ani všemožné ľakačky. Aj keď sa tvorcovia sem-tam o niečo podobné pokúsili, väčšinou (90%) to nestálo za nič. Hlavným plusom tohto snímku je jeho plytší. ale zato zaujímavejší dej a pohľadná hlavná "hrdinka". Po celú stopaž je to ľahko predvídateľná záležitosť, no keď ste si ju zapli bez prehnaných nárokov, pobaví. ()

CrazymanM

Tak to bylo fakt velmi dobré!Ze začátku mi chvíli trvalo,než jsem si zvykl na to zobrazení ala chat,ale pak už jsem jenom sledoval s napětím,co se bude dít! ()

J.Mayen

Tak tohle nebylo to prave orechove, chapu sice ze rozklepana, vypinajicici se kamera, obrazovka si sve zajemce najde, snad i nektere z rad epileptiku kteri neodolaji a z tech beustalych tresu skonci v koma nez aby si film nechali ujit, ale me tohle naprosto nebralo. Opet podivne hodnoceni zde na csfd, ktere neni treba komentovat. ()

Rodriguess

Naozaj velmi zaujimave, az na male detaily priam vyborne. Presny obraz dnesneho online chatu a moznosti na co vsetko sa taka super appka da vyuzit! ()

wick

Spíše podprůměrný...další přírůstek kde lze najít roztřesenou kameru a spoustu nelogičností. ()

skaza

Keď si pustím horor, vždy vtipne komentujem jeho obsah až dokonca...t.j nuda, nuda, nuda...The Den? ešte teraz sa bojím...naposledy som sa takto cítila pri zhliadnutí Záhady Blair Witch... ()

johnnie78

Po tomhle filmu jsem měl vážně nepříjemný pocit hraničící se strachem, a proto jsem se nakonec rozhodl pro vyšší hodnocení. Nejasný závěr a pseudopointa, která by měla obsahovat jakési morální poselství, mi tady vlastně nevadí. SPOILER: Zprvu jsem si myslel, že má hlavní hrdinka co do činění s jedním psychopatem, obdařeným nejen vysokou genialitou, ale i nadpřirozenými schopnostmi včetně teleportace, ale v úplném závěru se ukáže, že je to vlastně trochu jinak, vrahů je víc, patrně celá organizovaná banda, a dělají jen to, za co jsou lidi ochotní platit... ()

linger

Ale hej, moze byt aj ako triler, aj horor. Parkrat ma poriadne myklo (sledovane o pol druhej v noci osamote, tak neviem...). K logike deja. Neviem ako v realite vysetruju policajti podobne videa z internetu, o podvrh pokojne mohlo ist. Ze sa o ne mohol viac zaujimat hrdinkin priatel, resp. policia o priatela po jeho zmiznuti, je druha vec... Ze sa ustredna krehotinka zmohla na vyrovnany suboj s unoscom, dokonca ho zlozila? Pokial vieme, trenovala akurat preklikavanie uzivatelov chatroulette, takze tazko. Celkovo cast filmu od jej unosu straca to napatie, paranoju a pocit ohrozenia, ktory spociatku funguje super, a pripomina skor unik z budovy plnej nepriatelov v style pocitacovej hry. No a caka nas uz len prozaicke a celkom logicke vysvetlenie a zaver. Ako varovanie pred predatormi na nete funguje len scasti (Megan is Missing je v tomto topka), skor hororovo bavi. ()

Azareth

Vcelku vydarený thriller, ktorý by si mohol pozrieť určite každý. Internet je proste nebezpečné miesto. Čo viac vysvetľovať? ()

SpicyNugget

Holčina dostane grant na projekt, tak dělá průzkum na sociální síti The Den (něco podobného jako americký Chatroulette nebo náš Omegle) a když zjistí, že byl její přítel unesen, pouští se do vyšetřování online, aniž by věděla, že se sama chytla do pasti... Pokud máte rádi bezmyšlenkovité vyvražďovačky, litry krve a řezání hrdel bez jakékoliv pointy, budete absolutně spokojeni. Já bohužel nejsem, protože tohle bylo na mé poměry sakra málo. Nedozvíme se, kdo co provedl a ani co je k tomu postupu vedlo. Připomnělo mi to Unfriend: Dark Web, ale ten byl o poznání lepší, protože tam byla na konci pointa, bylo vidět, kdo co udělal a taky proč. Tady to nebylo a jsem hodně zklamaná. V podstatě se jen koukáme, jak lidi chcípají. Vadila mi i absolutní nelogika - unesu holku, svážu ji řetězama, ale nechám jí tam notebook, aby mohla Skajpovat, vlastně TheDenovat svému amantovi? Tož tak kde to jsme? Jednu hvězdu dávám za hezké záběry z noťasů, ale víc ani prd. Bohužel. ()

F2003F

Ok, nemá to ani atmosféru akú, že je možné vytvoriť a divákovi ponúknuť ukázal napríklad Host, ale zato 1-2 jumpscares a slušný priemer. ()