The Race of His Life (S02E23) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 43 min

Pro mě celkem ok finále. Našly se v téhle sérii minimálně dva lepší díly (6 a 20), ale bavil jsem se dobře a čekal na "velké odhalení" muže se železnou maskou a závěrečný cliffhanger, který...všechno resetuje? :D Nicméně závod se Zoomem opravdu moc nedával smysl a že mozkomorové odnesli Black Flashe taky nebylo žádné terno, ale mně to stačilo a nesmysly jsem hodil zahlavu, přecijen, je to komiksový seriál.(26.5.2016)

• Kimkong

Likvidace Zooma celkem zajímavá, 90% dílu před tím však ne. Berry si zkazil šuk. A závěr totální kravina. Když už nevíme coby, tak změníme budoucnost.(23.1.2017)

Komiksové finále jak se patří. Samotná bitva se Zoomem sice mohla být o něco delší a vyhrocenější, ale úplný závěr tomu nasadil takovou korunu, jakou mě tvůrci vážně dostali! Ze všech současných rozkoukaných komiksových seriálů měl Flash rozhodně nejlepší zakončení. A teď už jen zbývá zase nějakou tu dobu čekat na další řadu. :)(26.5.2016)

Tak finální bitva se Zoomem nic moc teda.. To Reverse Flash mě bral víc, tady byla celá řada keců a strachů, jak je Zoom silnej a zlej a nic z toho, nicméně finální twist, který nastavuje téma třetí řady je správně komiksový ..(26.5.2016)