The Mistress of All Agonies (S01E09) (epizoda)

Akční / Sci-Fi

USA, 2017, 55 min

Scénář:

Pat Charles

Kamera:

Manuel Billeter

Hudba:

Trevor Morris

Producenti:

Evan Perazzo
(další profese)
 • Loki_Six
  ***

  "Oh, shut up and die."(13.9.2018)

 • micle21
  ****

  Už to nemá takový spád, ale dějou se zajímavé věci. A ten začátek! Bylo jasný, že se už vrátil jednou, ale tohle asi nikdo nečekal. Čekal jsem, že se vrátil třeba jen kvůli nějakým jednorázovým experimentům a ne jako teď už sám od sebe..Třeba to bude jednodušší než u Poola, regenerační schopnosti mít asi nebude :D(10.4.2017)

 • Frantisek.Fu
  ****

  70%(28.4.2018)

 • kenkaku
  *

  Jen co epizoda začala, musel jsem se smát :). Máme tu nového Deadpoola (nejenže vylezl jako mrtvola z bazénku, ale ještě mu během toho narostl prst :D)). A to nebyl jediný "LOL efekt". Komparz v bezvědomí nastavuje ruce aby se dal lépe svázat (černoch v dodávce), armádní komando si neškrtne a dostane na prdel od amatéra, polomrtvé pipky a Iron Dicka. Seriál u mě totálně klesnul a cokoliv co vidím automaticky podléhá zpřísněné kritice. Vše co mi vadilo v předchozích epizodách mi vadí i teď a více než malé množství překvapivých zvratů už opravdu dojem ze seriálu nezachrání.(8.5.2017)

 • Nevka
  *****

  Na žebříčku epizod zatím nejlepší díl. Velké množství zvratů Iron Fistovi rozhodně pomohlo. Trik s pěstí jsem částečně očekával, ale pointa pro mě byla překvapením. SPOILER - Harold - SPOILER se profiluje zajímavým směrem...(29.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace