Marvel Superhrdinové (TV film)

LEGO Marvel Super Heroes: Maximum Overload

Animovaný / Akční

USA, 2013, 22 min

Greg Richardson

Předloha:

Don Heck (komiks)

Asher Lenz
  • Toren

Lego hry miluju ale tohle je jen slepenec random scén...(1.12.2018)

Pokud vás baví LEGO hry, tak tohle je v podstatě jak cutscény. Stejné provedení i humor. A pokud jste je nehráli, tak si představte filmové Avengers, kde hrají Lego panáčci. Navíc i Wolverine panáček a hlavně Spider-Man panáček. A ti spolu s dalšími postavami dělají jeden vtip za druhým, hlavně tradičně ukecaný Spidey, kterému se neskutečně vysměje Venom. Vtipkuje se i beze slov a tyhle gagy obstarávají Lokiho neschopní Chitauri sluhové, opravující jeho HD "televizi". Pár scén kopíruje ty z posledních Marvel filmů a pokud máte blízko ke komiksům, tak si užijete i několik odkazů. A samozřejmě nechybí ani Stan Lee. Ke zhlédnutí zde.(10.3.2014)

Zatím viděno bez titulků, ale i s tím, co jsem rozuměl jsem se ohromně bavil.(9.3.2014)

Skvělé spojení mých dvou oblíbených světů.(28.3.2014)

Zatímco Lego Jurský park jsem kritizoval za malou dávku parodie, pokud se o tohle tvůrci snažili, zde naopak šli do parodování téměř všeho na Avengerech naprosto po hlavě. Už samotná postavička Stana Lee byla pro mě velmi úsměvná. Ale prakticky v každé minutě se dá najít jedna nebo rovnou několik povedených parodií. Nápadů tvůrci předvedli opravdu dost. Více hvězd nedávám čistě jen z důvodu toho, že ač v 21. století se to zdá být normální, nejsem pro animační novoty, z nichž jedna je právě lego v animovaném světě. Stále to na mě působí trochu zvláštně.(3.4.2019)

• - Postavu J. Jonah Jamesona nadaboval J. K. Simmons. Ten si túto postavu zahral i v trilógii Spiderman v réžii Sama Raimiho. (toi-toi)

• - V zábere, keď Spiderman odovzdá Dr. Octopusa, je možné vidieť billboard s reklamou na v tom čase pripravovaný film Guardians of the Galaxy (2014). (toi-toi)

• - Spoiler: Zničenie sídla Tonyho Starka kopíruje udalosti z filmu Iron Man 3 (2013). (toi-toi)