Marvel Superhrdinové (TV film)

LEGO Marvel Super Heroes: Maximum Overload

Animovaný / Akční

USA, 2013, 22 min

Pokud vás baví LEGO hry, tak tohle je v podstatě jak cutscény. Stejné provedení i humor. A pokud jste je nehráli, tak si představte filmové Avengers, kde hrají Lego panáčci. Navíc i Wolverine panáček a hlavně Spider-Man panáček. A ti spolu s dalšími postavami dělají jeden vtip za druhým, hlavně tradičně ukecaný Spidey, kterému se neskutečně vysměje Venom. Vtipkuje se i beze slov a tyhle gagy obstarávají Lokiho neschopní Chitauri sluhové, opravující jeho HD "televizi". Pár scén kopíruje ty z posledních Marvel filmů a pokud máte blízko ke komiksům, tak si užijete i několik odkazů. A samozřejmě nechybí ani Stan Lee. Ke zhlédnutí zde.(10.3.2014)

Pár vtipných jednohubiek s postavami od Marvelu. Vtipné a akčné, takže pre fanúšikov MCU povinnosť. Spiderman s depkou je top.(27.7.2016)

Skvělé spojení mých dvou oblíbených světů.(28.3.2014)

Zatím viděno bez titulků, ale i s tím, co jsem rozuměl jsem se ohromně bavil.(9.3.2014)

"Našel jsem ho, jak fňuká u věže Avengers. Pavoučí muž." -Thor-(24.5.2016)

• - Postavu J. Jonah Jamesona nadaboval J. K. Simmons. Ten si túto postavu zahral i v trilógii Spiderman v réžii Sama Raimiho. (toi-toi)

• - V zábere, keď Spiderman odovzdá Dr. Octopusa, je možné vidieť billboard s reklamou na v tom čase pripravovaný film Guardians of the Galaxy (2014). (toi-toi)

• - Predavač hot-dogov nesie podobu Stana Lee, tvorcu mnohých postáv od Marvel Comics. Stan Lee postavu i nadaboval. (toi-toi)