Ještě rychlejší a zběsilejší

• USA Superfast (více)
Trailer

Vin Serento a celý zbytek jeho party vás čekají v této vydařené parodii filmové série Rychle a zběsile. Směs Lance Armstronga místo nitra, pouliční závody i dokonale zamotaná zápletka, to a mnohem víc vám nabídne tahle skvělá parodie pro pobavení. (Rakosnicek77)

Trailer

-bad-mad-wolf- odpad!

Tyhle dva režiséry mám spojené v první řadě se strnulým úsměvem, který se v první chvíli snažím nasimulovat pokaždé, kdy se mi někdo z okolí snaží doporučit kterýkoliv jejich film. Nepopsatelné megatrapno, vedle nějž člověk docení i průsery, které páchá v nonstopech po třetí hodině ráno. A že je to nenáročná zábava? No, je. Je tak moc nenáročná, že diváka neobtěžuje ani stopovým množstvím funkčního humoru. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Mám potvrzení od mechanika že vás předjedu!" Parodie na kultovní sérii Rychle a zběsile! Parodování postavy Dwayna Johnsona je úžasné. :) "Kde mám olejíček!" Jinak místy fakt trapné, místy fakt vtipné. Parodie je třeba brát s rezervou, v málo případech se bude jednat o umělecké dílo, prostě vypněte, zapněte a směj se. - 70%. ()

EvilPhoEniX

Parodie je žánr, který už víceméně vymřel a tohle je jeden z posledních zástupců, který paroduje Rychle a Zběsile a je to sice trochu lacinný, ale pár slušných fórů se našlo. Nejlepší je představitel Rocka, ten je naprosto perfektní kdykoliv je na scéně. Nenudil jsem se, takže ty 3 v rámci žánru si myslím film zaslouží. 5/10. ()

Wacoslav1

Ha tak co to tady máme? Parodie na Fast and furious? No tak to jsem nemohl odolat. Sem s ní! Možná je to hodně primitivní a infantilní, ale já se skvěle bavil. Nebudu zastírat, že nejsem fanouškem série kterou si tento film bere na paškál a nebudu se ani hanbit, když tomuhle úletu dám vyšší hodnocení než kterémukoliv dílu ze série která, pravda parodovat možná ani nepotřebuje, protože se posledním dílem zparodovala sama, ale tohle je trefný. Místy jsem se fakt řezal smíchy. Samozřejmě, že základní znalost F+F a postav z nich se hodí, protože aspoň víte z čeho konkrétně si tu dělají prču a víc si to užijete. U mě nejvíc boduje zparodování scény z tažením trezoru z pětky. Takže ano je to laciná a vylízaná lekrace. Takže přesně film pro mě.80% ()

Fiftis

Taká blbina. Režisérske duo Friedberg - Seltzer urobili "paródiu" na kde akú kravinu a tentoraz si vzali do parády sériu Rýchlo a zbesilo. Kvalita je viac menej podobná ostatným filmom, ktorým táto dvojica vdýchla život. Parodujú sa tu priamo filmové postavy a tak i dej. Je to opäť veľa trápne a na hranici únosnosti. Treba však pochváliť casting. Herci síce vyzerajú ako pornoherci, ale neskutočne sa podobajú na originálne postavy. Ako vyšiel z auta "Toretto" tak som sa až zľakol, či to naozaj nieje Vin Diesel. Okrem castingu sa podarili aj špeciálne efekty. Vôbec to nevyzerá lacno. Ak máte radi sériu Rýchlo a zbesilo, nevidím dôvod, prečo by ste si túto blbosť nemali pozrieť. Aspoň vám to skráti čakanie na nasledujúci diel série Fast and Furious. ()

• Kvôli tragickému úmrtiu Paula Walkera, ktorý je v snímke taktiež parodovaný, bolo pozastavené natáčanie, no producenti sa nakoniec rozhodli film dokončiť. (m.a.t.o.)