Regrets Only (S02E06) (epizoda)

Akční / Krimi / Mysteriózní

Předloha:

Stan Lee (komiks)

Martin Ahlgren

John Paesano

Zase se bude chvilku davat vetsi duraz na pravnicinu. Takovehle zmeny serialu jen prospivaji, takze hura. Jinak mise Matta a Elektry byla radost sledovat. Celkove je Elektry charakter strasne zajimavy a jejich slovni vymeny s Mattem jsou highlightem dilu.(25.3.2016)

Právničina seriálu jen a jen prospívá. Na "misi" Matta a Elektry je radost pohledět.(15.12.2016)

Frank v podání Jona Bernthala je mnohem mnohem lepší než jsem čekal! Electra je taky fajn, ovšem po Punisherovo výstupu v prvních dílech už se poohlížim hlavně po něm! Jinak mě celkem zajímá ta právnická práce, ale Matt na to fakt hodně kašle, takže je na všecko Foggy (s Karen) sám, tak žeby vznikl nějaký spor mezi nimi? Vůbec bych se nedivil, schyluje se k válce v Hell´s Kitchen.(3.4.2016)

Po předchozím díle jsem čekal (a těšil se) na nějakou pořádnou akci. Kromě začátku, kde si museli Matt a Elektra poradit se zabijáky z Jakuzi, vyřešili všechny problémy potichu. Celkově mi jejich mise připoměla dobře odehranou misi z Hitmana (hry). V průběhu této infiltrace ovšem probíhala i věc, která mě zajímá daleko více, dialogy Karen a Punishera. Dočkali jsem se dalšího prohloubení lidskosti Punisherovi postavy, což je daleko lepší než všechny bojové scény. Jsem zvědavý, co přinese soudní přelíčení, a kdy se ukáže Stick, jehož nám slibovali již v traileru. Přestože jsem se tentokrát pořádné akce nedočkal, a ani neočekávám, že by to následující epizodo změnila, nemám prostor se nudit nebo neočekávat další díl. Pořádného masakru se dočkám až ve vězení, v němž Punisher skončí.(Že tam skončí, je dost jasné.) 9/10(16.3.2017)

Opravdu zajímavá epizoda. Průběh přislíbil něco velkého. To se dostavilo, ale v mnohem jiném smyslu, než by se dalo předem očekávat. Akce málo, advokacie více, ale důležitá je nyní souhra Matta a Elektry. Navíc se na scénu opět dostává Punisher. Předpokládám, že další díl přinese již avizovaný soudní proces Franka a opět se někam pohneme.(3.9.2018)

• - U jednotek Yakuzy si lze povšimnout českých samopalů CZ Scorpion EVO 3 bez pažby. (UncleMorty)