Americký prezident musí opustit svůj prezidentský letoun, kterému blesk za bouře v oblasti Bermudského trojúhelníku vyřadil z provozu motory. Hvězda filmu Terminátor Linda Hamiltonová hraje prakticky založenou důstojnici amerického námořnictva, která se snaží nalézt únikovou kapsli. Nikoho však ani ve snu nenapadne, že budou bojovat s obrovskou příšerou, která ohrožuje východní pobřeží Ameriky a možná i celý svět. (oficiální text distributora)

Magika82 odpad!

Noční můra všech milovníků kvalitních sci fi snímků. Kdybych se měla rozepsat, bylo by nutno text vytečkovat. U tří témat neznám bratra: Sci fi, historie, duchovno. Nu, nepotěšili jste mne dívky a chlapci. A ani já vás nepotěším. Nedostatečná. ()

Hapretor

Z "déčkových" filmů ten záživnější a méně debilní. Linda Hamilton už zažila lepší časy. Škoda, že ji neobsadili také do nové debility Terminátor - Genesys. Se Šwarcíkem by tvořili super duo důchodcovských mumií, co se vypořádají s terminátorem. ()

drankeryth

Slabe dve hviezdicky odomna. Pozitivum patri, ze sa tam stale nieco dialo a uz skoro hned na zaciatku filmu ukazalismrtelne chapadla sapajuce po lodiach, aj ked zrovna nie moc hrozostrasneho zjavu. ()

MickeyStuma odpad!

SyFy přišlo s televizním filmem, kde je do hodiny a půl dějově natlačeno tolik událostí a zvratů, že je to jako celek velice rychlé, zbrklé, plné nesmyslných dialogů a žánrově podivný mišmaš. Co to vlastně je? Akční? Sci-fi? Drama? fantasy? Ne, je to všechno dohromady, což může fungovat leda tak jako komiks a ne jako film. Plynulý děj žádný a tak o nějakých hereckých výkonech nemůže být ani řeč. Všichni tu prostě odříkají svůj text, občas někdo vystřelí a to je vše. O zbytek se postarali počítačoví experti na animaci, což je opět kromě grafiky neskonalá hrůza. Kdyby se příběh roztáhl na TV seriál a hlavně kdyby se do toho vneslo více logiky, mohlo by to být snad o něco lepší. Takto se jedná jen o další naprosto zbytečný film. ()

Rathalos

Bermudska prisera je zabavny sci-fi movie,v ktorom sa predstavi aj Linda Hamilton znama hlavne z Terminatora,zjavne sa na nej vyriadil cas pri pohlade na nu,ale bavil som sa,aj ked je tento film totalna kravina...:-) ()

Simomon

BÉČKOVÉ OKÉNKO: Je to akční béčko se vším všudy. Směšný digitální triky, neherecké výkony, a klišoidní struktura děje. Bohužel to není tak blbé, aby to bylo nechtěně zábavné. Ale díky kratší stopáži má film celkem tempo a drží se na hraně snesitelnosti. 50% 3/5* ()

beso74

Americký prezident vs. bermudský trojuholník. Céčkové sci-.fi tváriace sa smrteľne vážne a popritom mimochodom vykrádajúce Deň Nezávislosti. Slabé efekty, dementný dej a herci recitujúci stupidné dialógy prepchaté odbornými termínmi, ktorým aj tak väčšina z nich nerozumie.Filmu na kráse a atrakativite nepridávajú ani akčné scény ktoré sú na 90% obrázkom stojacích vojakov strieľajúcich a čakajúcich, kým príde na nich rad a oni padnú za vlasť, prezidenta z robotníckej rodiny či len tak kvôli svojej hlúposti, že ich vôbec nenapadlo kryť sa... ()

Stejšn

To že od takového filmu už z principu nelze nic očekávat ještě neznamená, že to není sračka. Je to sračka. ()

harycek

Bože dej mi sílu dokoukat to do konce!Po druhém zhlédnutí jsem přidal protože to nyní beru jako béčkovou sci-fi pohádku!?! ()

tatka

Tomuto sa teraz hovorí horor? Za mojich mladých čias sa človek pri horore klepal, zatínal prsty do sedačky a na niektoré scény sa pozeral cez prsty, aby nevidel tie horory. Teraz sa na hororoch smeje? Dávam jednu hviezdičku extra scenáristovi, ktorý si dal tú prácu a použil v scenári všetky cudzie slová, ktoré našiel v slovníku. Mýa sa mi veľmi páčila, mám rada ženy, ktoré majú ústa väčšie ako celú hlavu. Určite musela mať extra prilbu, aby si neslintala po plexiskle. ()

brasek odpad!

Linda Hamilton... krásna hviezda 80. rokov kam to dopracovala? Otrasný film, ktorý je vhodný len ako mučiaci nástroj. ()

Chaloupek

Takovej ansábl neherců se jen tak nevidí. Linda do toho nebojácně zapadla a většimu času mi přišla jako taková babi na koksu. Scénář samozřejmě psalo osvědčené duo Gibon&Makak, takže se trpělivý divák dočká nespočtu perel. Je to lepší než si prostřelit hlavu harpunou. Ale soudím, že ne o moc. Jednu hvězdu si to zaslouží, protože ve čtvrtek po osmé večer to byl nejlepši biják co kanály nabízely.. ()