Přeludy

• USA Visions

Poté, co se těhotná Eveleigh přestěhuje se svým manželem na vinici, aby začali nový život, začíná mít halucinace a v jejím životě se objevují přeludy. (Indigo Film)

mansonn

Zaujimavy film, konecne i trosku prekvapi......zo zaciatku som sa bal ze vidim obohratu pesnicku o duchoch v dome, ktore uz nemozu bavit snad nikoho....oplati sa pozriet ()

vrch07256732

No teda nič extra to nebolo - záver uznávam celkom dobrá pointa a aj trocha akcie, ale musel som si pustiť Trailer aby som si vôbec spomenul o čom to bolo. Pokiaľ okrem hororu chcete vidieť aj krátky dokument z viníc a hájov je to to pravé. ()

DarkDRAGONS

Dávám tomu vysoké hodnotenie, pretože ten film bol celkom originálny. No aspoň som bol na konci dosť mimo a to som už hororov videl plno, toto ma celkom prekvapilo. Pačili sa mi ľakačky, prostredie aj herci boli sympatický, konečné rozuzlenie prekvapilo. Dobre sa to pozeralo. ()

Major776

Myslím, že film zaslouží víc než jen dostává a to rozhodně kvůli tomu, že je opravdu promyšlený a i když herci nejsou naprosto stoprocentní, přidává to v jistém pohledu na uvěřitelnosti.Napětí se dá krájet a to se u hororu počítá do plusů. Závěrečné vyůstění je velmi zvládnuté a struny správně napnuté. Vskutku chutná jednohubka pro hororové popcornáře. ()

Sonjoe

Dobre to bolo, pre mna celkom necakane rozuzlenie, aj ked film od zaciatku moze pripadat ako klise. Lakacky su skor postavene na zvuku a obraze, ale to mi nevadi. Taka pohodovka. Bavilo ma to. ()

Vampirosa

Líbí se mi, jak se romantická idylka prolíná s lehce děsivými vizemi Eveleigh. Jsem ráda, že se nejednalo o přízraky z minulosti a celý děj se netočil kolem toho, jak se hlavní hrdinka snaží zjistit historii domu, ale že příčina toho všeho se skrývala trochu někde jinde. Není to horor, z kterého by jste bláznili strachy, ale pro mě to byla příjemná podívaná se strašidelným nádechem. :) ()

andy60

Začíná to autonehodou, záhy se však ocitneme na venkovském stavení, obklopeném vinicemi. Těhotná hrdinka má stále nějaké vidiny, nikdo jí nevěří a tak se to opakuje asi hodinu. Vypadá to na duchařinu, ale poslední dvacetiminutovka to odkloní někam jinam. Osobně mně dost vadilo, že dvd neobsahovalo český dabing, takže hodnocení těsně pod průměrem. ()