Divoké historky

Divoké historky

Wild Tales

Povídkový / Komedie / Drama / Thriller

Argentina / Španělsko, 2014, 122 min

zvláště poslední povídka je brilantní!(26.12.2017)

Divoke historky su kvalitnym autorskym filmom,ktoremu nechyba atmosfera,čierny humor a kvalitne herecke vykony.Ako to už pri poviedkovych filmoch byva niektore su kvalitnejšie ine menej,ale v tomto pripade prevladaju tie pozitivne.Mne osobne sa najviac pačila druha,tretia a piata poviedka.Kvalita celeho filmu je konzistentna a vysoko nadpriemerna.(1.1.2018)

Úžasný film. Všem doporučuji.(2.1.2018)

Dobrej nápad, ale bohužel nakonec dost nuda. Až na ujetý intro a šílenou svatbu se všechny povídky držely tak nějak v mezích očekávání, a hlavně často chyběla nějaká pointa nebo snad i něco k zamyšlení, takhle se většina těch příběhů "prostě stala" a šmitec. Nejzábavnější tak byla nakonec svatba, protože to byla opravdu horská dráha a vlastně i ten konec byl jinak než jsem čekal. Taky ještě potěšil inženýr a odtahovka, nejen kvůli nečekanému konci, ale hlavně proto, že člověk prostě musí soucítit, i když to byla paradoxně ta nejnudnější story. Film celkem zvedali herci a i technická stránka se povedla, hlavně kameraman se hodně snažil udělat to zajímavější. Suma sumárum, abych šel s hodnocením níž si film nezaslouží, ale kamarádům bych ho asi nedoporučil.(7.2.2018)

Tento snímek z argentinský produkce mě velice příjemně překvapil. Je složen ze šesti povídek, který na diváka působí jako pestrá mozaika životních náhod a osudů, kterejm se snad každej musí smát! Je to prostě epesní úlet! Není proto divu, že tento snímek byl nominován na sošku Oscar v kategorii Nejlepší cizojazyčný film. Natočil ho podle vlastního scénáře argentinskej režisér Damián Szifrón, kterej má dosud na svým kontě jen několik filmů a TV-seriálů. Koukněte se na „Divoké historky” a nebudete litovat!(18.5.2018)

Název se k tomu hodí. Bavily mě všechny historky.(25.10.2018)

Když někdo ztratí nervy a touží po pomstě. Reálné životní situace vygradované neočekávaným způsobem.(7.1.2019)

Nervové zhroucení na 6 způsobů a jeden zábavnější než druhý. Neskutečně originální, spontánní, vtipné a poučné. Neberte to jako návod, jak řešit problémy, ale každý z nich to vyřešil po svém a ani nemusel k psychologovi. A to se taky cení.(22.1.2019)

1 11 21 31 38 39 40 41 následující >>