Boj o Hedvábnou stezku

• Čína Tchien ťiang siung š' (více)

Když zkorumpovaný římský vůdce Tiberius (Adrien Brody) přijíždí v čele obří armády, aby si nárokoval Hedvábnou stezku, Huo An (Jackie Chan) se skupinou zkušených bojovníků spojí síly s elitní legií zběhlých římských vojáků vedených generálem Luciem (John Cusack) a pokusí se zajistit křehkou rovnováhu sil v regionu. V touze ochránit svou zemi a své nové přátele shromáždí Huo An válečníky 36 etnik, kteří se postaví na odpor Tiberiovi v neskutečně velkolepé bitvě. (Bontonfilm)

rewoluce

Nebudem popisovať celý dej filmu nakoľko je ich tu dosť. Jackie povstal z mŕtvych a ako v každom takomto "výpravnom filme", takmer nám umrel. Ale... nakoniec sa všetko na spravodlivé obrátilo a žijú dodnes ak nepomreli. Dej filmu bol skvelý a ešte lepší bol scenár a čo ma u filmov tohoto rangu totálne prekvapilo, bola neskutočne dobre urobená výprava vrátane kostýmov. Nuž zase raz sa ukázalo že stačí vziať rozum do hrsti a nájsť tých správnych ľudí do tímu.. Moje 4 hviezdy má tento snímok za zaslúženú a dobre odmakanú prácu. Samozrejme herecké výkony sú slabšie a to vrátane Jackieho. No to asi už ide rokmi ako napokon nás všetkých. Osobite obdivujem Johna Cusacka že sa dal nahovoriť a zjavne mal dobrý čuch, lebo jednoducho Jackie Chan je záruka spokojnosti nás konzumentov. Vrelo odporúčam tento film zhliadnuť a verte že to bude stáť za to.. celkové hodnotenie:80% ()

cartyci

Historický príbeh s Jackiem a veľkým prekvapením pre mňa boli John Cusack a Adrien Brody. V historickej akcií som si ich nevedel ani predstaviť ale skutočne to stálo zato.Príbeh ma vtiahol presne do toho obdobia. Súčasnosť tam sice nemusela biť ale to nevadilo. ()

Foofie

To se to tu zase sešlo pohlavních údů. Miluju Jackieho. Čím starší, tím lepší. Je mi líto kreténů, co sledují dvě hodiny vizuálně dokonalé pohádky, jen aby pak dali jednu, dvě či tři hvězdičky. Verbala na vás, vy holoto!!! Ten by vám projel ty vaše ušiska zalepená od hoven. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Pustťe si Birdmana nebo podobnou rádoby oskarovou píčovinu. Na Jackieho, mně NEŠAHEJTE!!!!! ()

Kaidan

Tohle rozhodně není film, pro každého... A pokud jste historyfil, tak to si radši pusťte posledního samuraje :) Ale když zapomenete, na něco jako je římská formace, a nebo třeba na to že lukem, jde dokázat prostřelit sklo. Nebo třeba na to že kamínek (nemyslím ty velké balvany :D) dokáže prorazit římskou formaci (tedy pokud se tomu, tak dá říkat :D). Nebo třeba na to, že Parthii vládne žena!! Ale tak fajn. Na to zapomeneme :D Je to prostě dobrý film :) Hlavně díky Brodymu, a Cusackovi... Příběh, je vyloženě klišé, ale tak co už. Tohle přece dělali Číňani!! Bitky, i bitvy jsou vskutku oku lahodící! Určitě to stojí za shlédnutí. :) ()

vonverny

Naivní příběh o starodávném multikulti městě. Historicky je film taky dost vedle, ale jinak mě neskutečně překvapil. Davové i jednotlivé bojové scény vypadaly velice dobře. Hlavní postavy zahrály taky velice dobře, Od Bordyho jse mo čekal, ale naprosto mě dotal ten malý slepý kluk. Zvláště když zpíval tu píseň. Asi je to tím, že mám hodně podobného syna s dlouhými vlasy, ale když pak padal umírat do strže, chtěl jsem Brodyho vykostit. Příběhově nevyrovnaný film, krerý mě ovšem dostal. Za mě 70%. ()

jiri.juricek

Povedený akčně dobrodružný film s Jackiem. Místy film až přehnaně hraje na city což mě trochu i nudilo a taky celková přeplácanost filmu v druhé polovině, první polovina byla pro mě mnohem lepší. Ale ve výsledku jsem spokojený, souboje s meči byly super a triky taky dobré :) ()

Denque

I přes nesmrtelnýho Jackieho Chana, nadupanýho pianistu a některé chvíle zbytečně protáhnutý, tak mě to docela bavilo. Za mě 80% ()

hhornicek

Aneb jak natočit naprostou pí.oviny za hromadu peněz. Based on true story začíná a končí tím, že byl nalezen dokument, který se hned vzápětí prohlásil za padělek. S historií to nemá nic společného ani v nejmenším detailu... ()

omega_SK

Fčuleky už i "Hedvábná stezka má talent" ..... toš ešče "Marťani majó talent" ... a máme to komplet. Aaaaaach jo, Džeki-Džeki, tí Komančové Ti to v té hlavince domíchali důkladně. Keby niekto nepochopil, o čom točím, tak tie piesne vo filme maximalne nevhodne a toho pátosu, mooooje nervy, telenovela Made In Ťaman! Zub času nám (už asi naveky) ukradol filmy Jackie Chana, ktoré boli zábavné a mali spád od začiatku do konca:( ()

EagleSK odpad!

Tak tento film sa stane pre mna nocnou morou. Televizna inscenacia, ktora sa vdaka vyprave tvari ako epos vsetkych cias. Hudba je pravdepodobne z ineho filmu a sem ju len na poslednu chvilu doplnili. Pomale zabery na kopyta koni a do toho na pozadi skriekal nejaky hlas... No ja neviem. Takuto hovadinu som uz davno nevidel, snad od filmu "Raptor Island". ()

Killy

Mrzi me to, miluju Jackieho, miluju starou cinu..ale tohle? Absolutne jsem to nepochopila, film me nudil...za me ne :( ()

onevoice

Nebolo to až také zlé. Vadilo mi to skákanie v deji v určitých okamihoch som nevedel čo je reál a čo sa stalo. Herecké obsadenie vynikajúce bojové scény celkom dobré. Český dabing strašne zle spravený, keď sa komunikovalo v čínštine nevedel som nič titulky neboli vôbec. Dá sa to pozrieť, ale očakával som viac. ()

Pavlis.xxx

Příběh dobrý, provedení špatné, poselství lásky a míru na každým kroku. Cusack hrát fakt neumí :) Armáda orlů foreva!!! Jde vidět, že to je převážně pro asijský trh, ale jako jednohubka pro fanoušky podobných filmů dobrý. ()

M4rty5

Celou dobu sem čekal co se stane, až sem zjistil že se za 127 minut stopáže nestalo absolutně nic. Patetické scény, zmatený střih, neexistující scénář. Nuda, Nuda, Nuda, Nuda.............................. ()

Zeman007

Miluju rimskou risi,proto pro me jednoznacne super.Dobry dej,perfektni zpracovani a zajimava zapletka o kdysi ztracene legii na hedvabne stezce,podporena i zminkami v dejepise.Brody super zaporak,Jackie dobry kladas a Cussak jinde nevyrazny,tady se da zhlednout... ()

10 nejlépe placených herců roku 2015

10 nejlépe placených herců roku 2015