Reklama

Reklama

Pes ro(c)ku

  • Čína Yao gun cang ao (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Bodi je dospívající pes, žije v odlehlé idylické vesnici v horách a připravuje se na stejnou kariéru, jako má jeho táta. Má být hlídačem a strážit veselé a dovádivé ovečky před skupinou nadměrně mlsných vlků. Moc mu to nevoní a, upřímně, ani trochu mu to nejde. A pak se to stane: Doslova z nebe spadne na zem rádio, Bodi uslyší píseň hvězdného Kryštofa Kočkostára a zamiluje se do hudby. Od té doby je to samé Rock sem roll tam, „Tati, chci být muzikantem", „Chci být jako Kryštof" a do toho „Bodi, na to zapomeň" a tak dál. Nakonec mu ale táta koupí lístek na autobus a Bodi se s kytarou na zádech vydá do velkého světa s plánem založit kapelu a stát se rockovou hvězdou. To je ale teprve začátek, velký svět má totiž pro podobné naivní snílky připravené překážky a Bodiho čeká poměrně slušná porce nečekaných událostí. Nástrahy města, noví kámoši, v patách má vlčí mafii a k tomu ho někdo navede, aby poprosil samotného Kočkostára o pár lekcí na kytaru. Bodi není pes popu, ani pes měsíce, je to Pes ro(c)ku. (Bontonfilm)

(více)

Videa (9)

Trailer 2

Recenze (33)

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Hodně lacině vyhlížející věc. Animace není nic extra, scénář je dost podivný a zápletka...řekněme zvláštní. Humorné je to jen tak tak, v podstatě jediná postava, která má nějaký rozměr, je Angus Kočkostár, rockové hvézdné manýry celkem pobavily. Zato hlavní postava je dvourozměrný Vendelín co jen na všechno kýve a brnká na kytaru, to je dost málo na utáhnutí příběhu. Ostatní postavy jako by nebyly, snad i díky tomu to alespoň celkem odsýpá. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Celkem fajn snesitelný průměr, kterému v mých očích dává něco navíc vlastně jen to, že je zde rocková hudba, i když ani té není tolik a rozhodně není nějak moc tvrdá, spíš taková baladická. Mám pro ní však slabost a postavy mi díky ní přišly i celkem zajímavé, i když jejich příběh je klasické hudební klišé. ()

Reklama

malylada 

všechny recenze uživatele

Velmi pestrá zápletka, ve které se neustále něco děje, srší jeden nápad za druhým a všechny zvířecí postavičky dostatečně vtipkují, aby se člověk bavil po celou dobu. Zootropolis je pořád někde jinde, nicméně si myslím, že vzhledem k ambicím to dopadlo nad očekávání. Animace samotná není nijak úchvatná, ale vzhledem k rozpočtu vlastně povedená.......6/10 ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Vybral som si asi zaujímavý film na svoje 2000-ce hodnotenie. Ale nevadí. "Rock Dog." Film, od ktorého som neočakával veľa a po tom, čo som mal možnosť nedávno hodnotiť iný malý animák s názvom "Ozzy" som postavil svoju latku celkom nízko. Málokedy sa dočkáme skutočne dobrého animovaného filmu od nejakého malého, neznámeho štúdia. No koniec koncov, všetci sme nejako začínali. A musím sa priznať, film ma nakoniec celkom príjemne prekvapil. Okey, nie je to nič veľkolepé, ako keď Pixar priniesli ich prvý film "Toy Story", ale na druhú stranu musím priznať, že film si podľa mňa decká užijú a dospelí z toho nebudú maximálne frustrovaní. Je tam dobrá muzika, pár celkom dobrých lekcií do života a páči sa mi, že film vie vybudovať postavy. A hoci sa sústredíme len na pár, neboli podľa mňa otravné, ani nepríjemné. Dokonca som si sledovanie ich dobrodružstva užíval. Animácie sú ale na môj vkus veľmi obyčajné. Nič na filme nevyniká, pôsobí veľmi jednoducho a myslím si, že najlepšie časti máme v úvode, kde sa predstaví ešte ručná 2D animácia. A áno, je to veľmi jednoduchý príbeh, ale myslím si, že to úplne stačí. Deti sa zabavia, dospelí sa neurazia. A to je oveľa lepšie, než čo som od filmu čakal. Nemyslím si, že to bude klasikou, alebo niečo podobné, ale na jedno videnie mi to bohato stačilo. Rozhodnite sa sami. Hodnotenie: B- ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Dá se. Tyhle dvě slova asi Psa ro(c)ku vystihují nejvíc, protože se na to sice dobře dívá, pár vtipných situací se tam najde, postavy ujdou, ale jinak to má hodně nedomyšlený svět, naprosto smysl nedávající chování postav a celkově mě to bůhvíjak neuchvátilo. Skutečně jak jsem napsal v první větě - Dá se. A na konci to má i myšlenku, že rock sbližuje a usmiřuje i ty, kteří se po mnoho let nenávidí... Trošku agitka, ale pak tu máme ještě druhou stranu barikády - a tam to s poselstvím bude ještě horší... Slabé 3* ()

Galerie (113)

Zajímavosti (2)

  • Holič Floyd je odkazem na píseň od legendární grunge kapely Nirvana „Floyd the barber“ z alba Bleach. (Endavour)

Reklama

Reklama