poster

Pes ro(c)ku

 • Čína

  Yao gun cang ao

 • Čína

  摇滚藏獒

 • USA

  Rock Dog

 • USA

  Tibetan Rock Dog

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Bodi: Psia Superstar

Animovaný / Hudební / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Čína / USA, 2016, 90 min

Režie:

Ash Brannon

Hudba:

Rolfe Kent
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RyonMathrin
  ****

  Mám rád animáky a mám rád rock, takže vidět tento film byla pro mne nutnost. Bohužel musím souhlasit s některými komentáři, které zmiňují nevyužitý potenciál filmu. Za mě by to bylo méně honiček a hloupých vlků a více rozvinout vtípky a gagy kolem hudby. Přesto film docela odsýpá a graduje. I když je vrchol zápletky trochu očekávatelný, do poslední chvíle jsem byl zvědav, jak to dopadne. Celkový dojem z filmu je velmi pozitivní - plno nápadů, prostě pěkná podívaná. Zasloužené 4****, stojí za to vidět, dobře se pobavíte (zejména, pokud máte bližší vztah k muzice). A ta písnička je taky moc hezká. (Marně sháním v hudebninách kytaru „Kočkocaster“. Takovou bych fakt chtěl… :-) )(21.8.2017)

 • BOURQUE
  ***

  Z hľadiska žánru (rock) pre mňa veľmi blízky a milý animák, ale je tu toľko nevyužitých potenciálov, že už to „kričí“. Sympatické postavy, skvelá hudba, ale málo ozajstne vtipných momentov. Najkomickejší je dvojica vlkov, ktorí sa snažia chytiť Bodiho. Osobné hodnotenie: 73% (***) (20.7.2017)

 • kaylin
  ***

  Celkem fajn snesitelný průměr, kterému v mých očích dává něco navíc vlastně jen to, že je zde rocková hudba, i když ani té není tolik a rozhodně není nějak moc tvrdá, spíš taková baladická. Mám pro ní však slabost a postavy mi díky ní přišly i celkem zajímavé, i když jejich příběh je klasické hudební klišé.(23.5.2017)

 • Trixinka
  ***

  Jako velká fanynka animáků jsem si tento nový nemohla nechat ujít, i když mě od něj hodně lidí zrazovalo. Bohužel jim musím dát za pravdu. Nejedná o vysloveně špatný film, ale všechno už tu někdy bylo - tápající hlavní hrdina, který nechce jít ve šlépějích své rodiny, cesta do velkého města, poznání nových přátel i nepřátel. Nejvíc mě bavily scény s Kočkostárem a jeho postava a pak občas vtipné ovce.(2.8.2017)

 • malylada
  ***

  Velmi pestrá zápletka, ve které se neustále něco děje, srší jeden nápad za druhým a všechny zvířecí postavičky dostatečně vtipkují, aby se člověk bavil po celou dobu. Zootropolis je pořád někde jinde, nicméně si myslím, že vzhledem k ambicím to dopadlo nad očekávání. Animace samotná není nijak úchvatná, ale vzhledem k rozpočtu vlastně povedená.......6/10(26.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace