Pes ro(c)ku

Animovaný / Hudební / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Čína / USA, 2016, 90 min

Ash Brannon

Rolfe Kent

Z hľadiska žánru (rock) pre mňa veľmi blízky a milý animák, ale je tu toľko nevyužitých potenciálov, že už to „kričí“. Sympatické postavy, skvelá hudba, ale málo ozajstne vtipných momentov. Najkomickejší je dvojica vlkov, ktorí sa snažia chytiť Bodiho. Osobné hodnotenie: 73% (***) (20.7.2017)

Dobré prostředí a sympatický hlavní hrdina, leč rockovému snímku něco málo chybělo. Některé postavy zůstaly prázdné, bez jiných bychom se zcela jistě obešli. Jelikož se jedná o rok 2016 grafika je zde poměrně slabší, nicméně veselý pes s polorozpadlou kytarou je příjemný recept jak strávit letní večer. Notabene fajn český dabing! Uděluji 78%.(1.8.2017)

Celkem fajn snesitelný průměr, kterému v mých očích dává něco navíc vlastně jen to, že je zde rocková hudba, i když ani té není tolik a rozhodně není nějak moc tvrdá, spíš taková baladická. Mám pro ní však slabost a postavy mi díky ní přišly i celkem zajímavé, i když jejich příběh je klasické hudební klišé.(23.5.2017)

Překvapivě strašně příjemný animáček. Sice to je víc pro dětské publikum, ale bylo tu i pár chvil, kdy mi šel mráz po zádech, jak to bylo dojemné. Mělo to tah na branku. Krásné barvičky, fajn animace, to prostředí hor, oveček a pletených čepic jak z Tibetu bylo svěžím závanem něčeho jiného a neobvyklého. K tomu jsem se vždycky úplně zaposlouchala do soundtracku, hlavně ta Bodiho ohnivá písnička se povedla. Nádhera.(20.8.2018)

Jako velká fanynka animáků jsem si tento nový nemohla nechat ujít, i když mě od něj hodně lidí zrazovalo. Bohužel jim musím dát za pravdu. Nejedná o vysloveně špatný film, ale všechno už tu někdy bylo - tápající hlavní hrdina, který nechce jít ve šlépějích své rodiny, cesta do velkého města, poznání nových přátel i nepřátel. Nejvíc mě bavily scény s Kočkostárem a jeho postava a pak občas vtipné ovce.(2.8.2017)