poster

Pes ro(c)ku

 • Čína

  Yao gun cang ao

 • Čína

  摇滚藏獒

 • USA

  Rock Dog

 • USA

  Tibetan Rock Dog

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Bodi: Psia Superstar

Animovaný / Hudební / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Čína / USA, 2016, 90 min

Režie:

Ash Brannon

Hudba:

Rolfe Kent
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hollohlaway
  **

  Hodně lacině vyhlížející věc. Animace není nic extra, scénář je dost podivný a zápletka...řekněme zvláštní. Humorné je to jen tak tak, v podstatě jediná postava, která má nějaký rozměr, je Angus Kočkostár, rockové hvézdné manýry celkem pobavily. Zato hlavní postava je dvourozměrný Vendelín co jen na všechno kýve a brnká na kytaru, to je dost málo na utáhnutí příběhu. Ostatní postavy jako by nebyly, snad i díky tomu to alespoň celkem odsýpá.(20.7.2017)

 • LencaN
  ****

  Překvapivě strašně příjemný animáček. Sice to je víc pro dětské publikum, ale bylo tu i pár chvil, kdy mi šel mráz po zádech, jak to bylo dojemné. Mělo to tah na branku. Krásné barvičky, fajn animace, to prostředí hor, oveček a pletených čepic jak z Tibetu bylo svěžím závanem něčeho jiného a neobvyklého. K tomu jsem se vždycky úplně zaposlouchala do soundtracku, hlavně ta Bodiho ohnivá písnička se povedla. Nádhera.(20.8.2018)

 • Endavour
  ****

  Dobré prostředí a sympatický hlavní hrdina, leč rockovému snímku něco málo chybělo. Některé postavy zůstaly prázdné, bez jiných bychom se zcela jistě obešli. Jelikož se jedná o rok 2016 grafika je zde poměrně slabší, nicméně veselý pes s polorozpadlou kytarou je příjemný recept jak strávit letní večer. Notabene fajn český dabing! Uděluji 78%.(1.8.2017)

 • RyonMathrin
  ****

  Mám rád animáky a mám rád rock, takže vidět tento film byla pro mne nutnost. Bohužel musím souhlasit s některými komentáři, které zmiňují nevyužitý potenciál filmu. Za mě by to bylo méně honiček a hloupých vlků a více rozvinout vtípky a gagy kolem hudby. Přesto film docela odsýpá a graduje. I když je vrchol zápletky trochu očekávatelný, do poslední chvíle jsem byl zvědav, jak to dopadne. Celkový dojem z filmu je velmi pozitivní - plno nápadů, prostě pěkná podívaná. Zasloužené 4****, stojí za to vidět, dobře se pobavíte (zejména, pokud máte bližší vztah k muzice). A ta písnička je taky moc hezká. (Marně sháním v hudebninách kytaru „Kočkocaster“. Takovou bych fakt chtěl… :-) )(21.8.2017)

 • BOURQUE
  ***

  Z hľadiska žánru (rock) pre mňa veľmi blízky a milý animák, ale je tu toľko nevyužitých potenciálov, že už to „kričí“. Sympatické postavy, skvelá hudba, ale málo ozajstne vtipných momentov. Najkomickejší je dvojica vlkov, ktorí sa snažia chytiť Bodiho. Osobné hodnotenie: 73% (***) (20.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace