Les Charlots mají plné zuby Paříže. Čeká je slunce, moře a ohnivé flamenco... Větší nudu, než být zaměstnancem pařížské městské hromadné dopravy členové skupiny Les Charlots snad ještě nezažili. Je horké léto, tak co se mořit s turisty v Paříži. Moře volá, proč tedy nezkusit slunné Španělsko. Ale vysněná dovolená se brzy změní v noční můru. Cestovní kancelář všechny podvedla. Spolu s ostatními dovolenkáři se ocitnou na pobřeží bez hotelu, bez peněz, ale s odhodláním se nevzdat a rozhodně se nevrátit. Jejich drobná zaměstnání obvykle končí katastrofou a útěkem, náhodná setkání i lásky také, ale aspoň si přitom všem užijí dobrodružství a legrace. Bažanti jedou do Španělska je jednou z řady komedií, kterými se proslavili francouzští komici známí jako Les Charlots. (Česká televize)

Wacoslav1

Já teda nevím, ale i přes to relativně nízký hodnocení tady jsem se i u tohohle dílu bavil víc než dobře. Je na tom znát, že pod jiným režisérem to je trochu jinej styl humoru, ale Girault byl stejnej borec jako Zidi a dokázal z týhle čtveřice bláznů vytáhnout maximum. Takže se jedná asi o můj druhý nejoblíbenější díl. Ne všechny vtipy se povedli, ale kadence je tak vražedná, že už si tady každej nějakej ten dobrej fórek najde.80% ()

anli

Bažanti jedou tentokrát pod taktovkou režiséra Jeana Giraulta do Španělska.Je to opět klasická Charlotí komedie,i když myslím,že trochu slabší.Je tu spousta vtipných scén a gagů,ale jejich propojení je tady bez nápadu a nějaké invence.Zřejmě si s Giraultem tolik nesedí,jako se Zidim.Pořád je to ale příjemná a nenáročná komedie pro pobavení,jak jsme u Charlots zvyklí.Dávám malinko průměrných 55% a do Španělska se vždycky rád vracím. ()

HellFire

Bažanti jedou tentokrát na dovolenou do Španělska. A i když jsem se zasmál u pár povedených vtipů, zbytek byl docela bída. Situační komedie je věc ošemetná a Bažanti ji zcela neovládli. Nestačí jenom házet na plac jeden vtip za druhým a očekávat, že se lidé budou popadat za břicho. Možná, že francouzské publikum ocení některé vtipy více, ale Bažanti mi vždy připadali jako univerzální komedie, která osloví každého bez rozdílu. Bohužel mě neoslnila ani atmosféra slunného Španělska. ()

Santino7

Bažanti sú v podstate hrozne jednoduchí, no dokážu obstojne pobaviť. Samozrejme ak vám nevadí tento druh humoru a tiež na to musíte mať náladu. Filmy, pri ktorých proste treba vypnúť a nerozmýšľať, to by ste nevydržali. Ale inak sú Les Charlots vcelku sympaťáci, výlet do Španielska je tiež viacmenej fajn. :-) 2/5 ()

3k7

Dokoukáno. Originální, jako vždy. Tohle je sice jejich (asi) nejslabší kousek, ale kdo je má rád a oblíbil si je z předchozích dílů, i přesto stojí za shlédnutí. Sice jsem se tomu tolik nesmál, ale občas tam byly vcelku originální gagy. Pokud les Charlots nemáte rádi, nekoukejte na to. V takovém případě byste patrně dali 1 až 2 hvězdy. Pokud je máte rádi, patrně dost možná dáte 3 hvězdy, protožese tam pořád něco děje. Jinak z pohledu nezaujatého diváka. 4 nadržení děvkaři a totální nemehla jedou do Španělska. Někde je vždy vyhodí a jinde je přijmou, než zjistí, že by je měli raději vyhodit. Nic hlubšího v tom nehledejte, jsem vděčný za tyto filmy, dnes by něco takového již nebylo kvůli politické korektnosti možné. ()