Bažanti jedou do Španělska

• francouzský

Les Charlots font l'Espagne

Komedie

Francie / Španělsko, 1972, 85 min

No tak film ma sice jinyho rezisera nez vetsina bazantich filmu, a je to trosku na stylu foru poznat, ale rozhodne nemuzu rict, ze bych se bavil nak min. Hlavni ctyrka jsou jako vzdy sympataci, pisnicky zpivaj chytlavy a delaj jeden maler za druhym, navic nejsou omezeny mistem, takze se dostanou na spoustu zajimavejch mist. Sice sem se nesmal v jednom kuse, ale zabava to je prijemna.(1.2.2008)

• Vejrrr

Nejdnoznačně nejslabší díl Bažantů. Ne nejslabší z řady dobrých, ale tentokrát sem se u týhle čtyřky vážně moc nezasmál ... A to například Bažanti jdou do boje patří mezi moje nejoblíbenější komedie vůbec.. Takže bohužel, ale tahle taškařice bez děje nesahá ostatním bažantům ani po kotníky... Asi že si na režisérskou židli neusedl Claude Zidi jako vždy...(26.5.2009)

• Santino7

Bažanti sú v podstate hrozne jednoduchí, no dokážu obstojne pobaviť. Samozrejme ak vám nevadí tento druh humoru a tiež na to musíte mať náladu. Filmy, pri ktorých proste treba vypnúť a nerozmýšľať, to by ste nevydržali. Ale inak sú Les Charlots vcelku sympaťáci, výlet do Španielska je tiež viacmenej fajn. :-) 2/5(24.3.2014)

Ať už jdou Bažanti do boje na stadion nebo na Drákulu, je to stále stejné… asi jako náš Kameňák - jeden gag střídá druhý, mnohdy bez ladu a skladu. Jsou to většinou kraviny, které nemají za úkol, dle mého soudu, nic jiného, než nás za minimum peněz maximálně pobavit a to se někdy méně, někdy více daří popravdě (a pokud budete upřímní, nezbude Vám, než se mnou souhlasit) znám spoustu mnohem, mnohem dražších filmů, které jsou (řekněme to slušně) mnohem, mnohem horší.(7.5.2012)

Nieco ako Dovolena po francouzsku 1 a 2, akurat ze to netocil Patrice LeConte ale Girault /Cetnik zo Saint Tropez, Jak vykrást banku, Cetni se zeni/. Zmetene pobiehanie, skor burleskná komedia, kde volne scenyk na seba volne nadvazuju, dejovu liniu to ani nema. A nebol tu aspon Clavier, ten z Dovolena po francouzsku : 42 %(4.7.2017)