Gridlocked

Akční / Thriller

Kanada, 2015, 110 min

"Vezmime kopec akcie a obaľme to nejakým vetchým príbehom." bol asi pôvodný plán, lenže tá akcia je slabá rovnako ako príbeh. Dá sa to ale pozrieť, na to, že je to televízne (resp. netflixovské) Bčko ako vyšité, tam bolo niekoľko drsných scén (rozstrelená tvár, klince v oku), čo kvitujem. Inak pomerne nuda, Dominic Purcell má byť pravdepodobne ďalším Vin Dieselom - mĺkvy a uzavretý badass, ktorý občas zahláškuje, vychádza to tak na 50 percent. Toľko patrí aj celému filmu.(17.7.2016)

• iXtr3m3

Lepšie dve hviezdy. Náhodou nie až taký zlý počin, pokiaľ teda prijmete fakt, že viac ako na TV to samozrejme nemá. Dominic nebol zlý, celkom mu to sadlo, aj keď robiť veľké ramená a pritom žiadne nemať, je to viditeľné. Ale čo tu robil Stephen Lang, to som nepochopil. Podobný omyl ako Ben Kingsley v Security (teda, nie, že by som hercov doslovne zrovnával, keďže Kingsley je už legenda, ale viete ako to myslím). Akcia nenudí, prestrelky a súboje na céčkové béčko ujdú, takže fajn.(4.2.2018)

• Acrobat

Očami sledoval budík a na prvé pípnutie pre 06:00 tresol po budíku. Ethan Hawke a jeho skúšobný deň. Čo sa v ňom dialo by sme mali vedieť. Dominic tresne v presne ten istý čas a dejú sa .... no jednoducho hovadiny. X-tá variácia locker place, kde jediným odporúčaním je zhliadnuť po 47 krát Die Hard. To sa tu toho veľa nedozvieš, iba prvotivne hrajúce kreatúry míňajú celé strelivo na prvého chlapa, ktorý vojde. No čo ti poviem, výkvet taktiky a bonusy sú: čo dokáže zniesť ženský ksicht...! Filmové trápenie s hercom(!) v boji. A ešte jedno. To technické zvládnutie predsa nebude, lebo pri tom množstve streliva v uzavretej miestnosti by ste sa pošmykli na nábojniciach... (videné 30.08.2016, BDrip)(30.8.2016)

Purcellovi ten drsňák docela sednul, ale i od ostatních herců včetně štábu co to točil vidíte aspoň nějakou snahu o celkem nahláškovaný akční videobéčko a ne si to jenom povinně odehrát s utrmácenými výrazy, takže za mě ok i když jsem v tom neshledal nic výjimečnýho, tak jako jednohubka ucházející.55%(9.7.2016)

Vyborny akcak s Purcellom az na pistolku proti taktickemu timu a 10 000 vystrielanych nabojnic naverimboha, Vinnie Jones nedostal vela priestoru, ale malo to zaciatok koniec, zapletku zradu a vyvrcholenie, pekne bojove sceny, hra s kamerou sem tam vtipna poznamka drsnaka odlahcila dej- zabery na detaily: ...napr. maso stekajuce po stene,a agentova poznamka: "dukladne.."...(19.12.2016)