Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nejstarší ze sester, Ljuba, je na vánoční atmosféru, tu zvláštní směs nostalgie a radosti, zvyklá. Tančí a zpívá v ruském kabaretu, kam hosté chodí, aby do sebe nasáli právě takovou náladu. Štědrý večer jí navíc připomíná nádherné oslavy v dětství. Když ale zjistí pár dní před vánočními svátky, že do jejího dlouhá léta skrývaného vztahu s ženatým Gilbertem brzy vstoupí nečekaný potomek, nastane u nich doba rozhodování. Prostřední Sonja je bohatá, má krásnou domácnost a úspěšného manžela. To ona každý rok přijímá hosty k vánoční večeři a nejvíc ze všech se nechává unést shonem, vším tím vařením, zdobením a sháněním dárků. I za dokonalou fasádou její rodiny se ale chystá převrat, i její život má svá netušená tajemství. Nejmladší sestra Milla nechce mít s Vánoci nic společného. Prosincová davová psychóza ji rozčiluje. Kéž by se mohla celé té zatracené záležitosti zbavit! Ale nemůže. Jaká překvapení asi skrývá nejdelší noc v roce pro ni? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Typicky francúzska vianočná depka o tom, že deti vždy na všetko nakoniec prídu. A rodičia vždy nakoniec budú túžiť po odpustení. ()

Reklama

Oskar 

všechny recenze uživatele

Daniéle Thompsonová byla svého času podepsána pod scénáři crazy komedií svého otce Gérarda Oúryho (Velký flám, Velký šéf, Pošetilost mocných atd.). Později se dala na samostatnou režijní dráhu a začala točit konvenční, roztěkané, depresivní filmy jako tento. Posuďte sami, co z toho je lepší. 40 % ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama