V dosahu smrti

Když se bývalý elitní voják Colton MacReady dozví, že jeho mladá neteř je v rukou mexického drogového kartelu, neváhá a vyráží za zločinci, aby jí zachránil život. Svou návštěvu v gangsterském sídle ukončí až ve chvíli, kdy jsou všichni lotři mrtví a jejich rukojmí osvobozena. Mafii však nejvíce rozzuří skutečnost, že MacReady kromě rukojmí ukořistil i cenný flash disk s tajnými informacemi. Mexičtí gangsteři se spojenci v americké policii nasadí všechny prostředky, aby disk znovu získali. Zaútočí na usedlost, kde Colton žije se svou sestrou Angelou a ukrývá neteř Hailey. Začíná se zuřivý a nelítostný souboj o přežití. (TV JOJ)

pajmič666

Adkins a Florentine potřebují jen jednu věc. Jednu jedinou. Scénáristu co celý život nefetival, nechlastal a neprodělal centrální lobotomii mozku. Pak to bude uno perfekto, protože za ty prachy, který se do televizní produkce dostanou umí Isaac a spol docela slušný divy. To neplatí jen pro Close Range, ale pro všechno na čem se anti-gravitační bouchač Adkins podílel. On není špatný herec a Florentine není špatný režisér. Close Range je nuda, nuda, klišé, klišé plný blbostí a ani těch pár soubojů a efektivní kamera nevytáhne Close Range z bahna Zetkovosti. 2.5* 50% ()

warrenur

C-ckova bachorka s hroznym strihom, kamerou, dialogmi a scenarom spred 25tich rokov. Nic viac. Adkins hral kedysi vo filmoch kde aspon sa na close-combat sceny dalo pozerat pomerne s ulubou. Tie su vsak tuna uplne na figu. Mikrometer od odpadu. ()

Hapretor

I můj oblíbenec Adkins může někdy hrát ve srač .... ! Ale ty bitky byly ok. A Adkins je zase ve formě. Ovšem jako Boyka už asi nikdy nebude ... ()

KNTRFKT

Úvodní krutopřísnou scénou ve výtahu a následně pak v hotelu celá krutopřísnost rychle končí a dobrý pocit z Adkinse se vytratil stejně rychle, jako mi vystydlo kafe. Ono někdy nestačí navlíct si ultra-koule-rýsující rajtky, nahodit koženou bundu, zajebat si boty od kravskýho lejna a udělat ze sebe elitního kovbojskýho vojáka tim, že se ostříháte na ježka a nahodíte výraz "nedokrvuje se mi pytel". Občas je třeba aspoň trochu kvalitní scénář a především herci. Od Close range jsem sice nic takového nečekal, přeci jen je to pouze béčko, nicméně banda rostodivných Mexikánců, jejichž představení v nadupaných kárách za doprovodu rapujícího muchadora trvá dýl, než většina bojových scén (které jsou mimochodem krutě umělé), mě přesvědčila o tom, že tady se něčeho takového ale opravdu nedočkám. Dalším do koulí bijícím faktem je, že do role matky obsadili ještě krutopřísnější bič, než je Adkins sám. Ta se neštítí v ohrožení života vlastního, i dceřina jenom povrchně šklebit a slibovat smrt celému komandu mexických inseminačních techniků, rukou jejího vyšponovaného bratra a mít to pořád na háku. Úplný zásek do vajec pak podepíše závěrečná scéna, která postrádá jakoukoli logiku. ()

Heroine odpad!

Nezáživný, nudný a stupidně agresivní film, se vším, co už bylo viděno, s nesympatickým klaďasem, otřesnejma "dámama k zachraňování", nevýrazným záporákem, a s celkovou ideou "když zabíjíš Mexičany, jako vražda se to nepočítá". Zlý a stupidní film, ve kterém tupému klaďasovi nikdy nedojde munice, nikdy ho netrefí, a jakože mu máme ještě fandit. Za tenhle film odebírám Adkinse z oblíbených herců. ()

MickeyStuma

Režisér Isaac Florentine stále nezanevřel na akční snímky s bojovým uměním (sám je v tom velmi zdatný) a přináší další a další fenomenální podívanou byť převážně na poli nízkorozpočtové produkce. Snaží se však z možností jaké má vytlačit co nejvíce a že to umí dokazuje i tento snímek, kde dal opět hlavní roli taktéž znalci bojových umění Scottu Adkinsovi. Už na samém počátku je jasné, že se Isaac snažil napodobit thajský či indonéský akční filmový styl a povedlo se. Při porovnání třeba se snímkem ´Zátah´, není takřka rozdílu. Takže i zde je k vidění brutální exhibice akce plné soubojů a přestřelek. Žádné použití lan, žádné speciální efekty. Jak se dnes říká: Stará dobrá akční práce. Příběh je tak jednoduchý, že se dá odvyprávět jednou větou. Vzhledem k zaměření snímku ani není divu. A tak je tento film jen pro opravdového fanouška rychlé akce, minima keců kolem toho a jednoduchého dějství. Je na co se koukat. ()

bararich8

Ach jo, a já se tak těšil. Výsledkem je něco, co třeba ani nedávné nízkorozpočtové akci Redeemer nesahá na paty. Scott tam sice dělá hodně slušný komba, ale nemá povětšinou žádné pořádné soupeře, jenom partu idiotů z rádoby kartelu (to už samo o sobě je prostě mimo). Nejhorší ale je, že mezi akcemi je obrovská nuda a že těch akčních scén není zase tolik. Dialogy jsou naprosto stupidní (rozuměj stupidnější a nudnější než bývá u těchto filmů zvykem), na herce nezbyly asi peníze. Finálové "dobývání" domu je taky pěkná pruda - hodně utahané a přestřelky jsou jedna velká komedie, tam se snad střílí slepýma. Poslední rozhodovací scéna to ale s chutí dorazí, absolutní blbost, tohle fakt ne. Ve zkratce: nudil jsem se a když půlku filmu přetočíte, o nic nepřijdete, zkrátit tak na 20 minut. 1* ()

darkreider

Je načase, aby sa Adkins vrátil do Áčkovej produkcie. Skill tejto mlátičky je to, čo akčný žáner potrebuje, postava typu Yuri Boyka a ide sa na istotu. Nízky budget je na tomto fláku vidieť na každom rohu, našťastie sa Scott činí a tak sú fajty zaujímavé, aj keď zábery pôsobia lacne. A fajty sú aj to jediné na čo sa dá dívať. Dialógy bolia viac než petarda Kanadou do čeľuste a scenár je, ako by jeden čakal, plytký prázdny. ()

Nix

Další kombinace Isaaca a Scotta, která dopadla tak jak jsem si přál. Sice začátek navnadí a pak následuje delší odmlka, ale jakmile se to vrátí zpátky do akce, tak se člověk nechá unášet krásně natočenými souboji, které jsou dynamický, bolavé a perfektní. Ostatně tak jak to Scott umí nejlépe. Takové spolupráce mne dycky zahřejí. Kéž by to Scott dělal častěji, člověk musí občas to lepší hledat, ale pak to stojí za to. ()

vieriX

Tak tohle se hrubě nepovedlo spojení Adkins a režisér znamenalo v předchozích filmech záruka zábavy tady je to hodně slaboucke o ději nemluvím v podstatě tu není. Akce kde by Adkins mohl ukázat svoje kopy je tu snad jen jedna zbytek jen střelba. ()

Mamlas odpad!

Primitivni dej, nezajimavy hlavni hrdina, ktery to odehral s jednim vyrazem cele. Jen obcas ho zmenil, kdyz se mockrat divil, ze mu zase dosly naboje. Vsechny prepere, vsechny postrili, jeho nikdo netrefi... Reziser delal, co mohl, aby to melo i s titulkama aspon 80 minut, vysledek je otresny. K tomu nedostatecni herci, idiotske dialogy, zrychlene zabery na akci, zpomalene zabery, asi aby vypadala akcnejsi. Jedno velke zbliti a nuda. ()

Mr_Fear

Docela katastrofa, jediný, co film drželo nějak nad vodou, tak bylo bojové umění, co opět předváděl Scott Adkins, taky kvůli němu jsem i film shlédl. Děj nezáživný, kamera naprosto příšerná, točeno skoro jak od amatéra. Co mě dojalo nejvíc, tak nekončící přestřelka s dlouhýma pauzama a než byl někdo vůbec v ní zastřelen, tak jste stihli pomalu vykouřit půlku krabičky cigaret. Zbytek nebudu raději komentovat. Víc jak 2 hvězdy si tohle nezaslouží. ()

Saxos

Další z akčňáků, který svým zpracování, vyvolá salvy smíchu, jak dobrá komedie. Proč nám osobně představí každýho mexickýho křupana z bandy, když je jasný, že stejně všichni chcípnou. Úplný hnus: šerifovi zástupci, připomínající ostrahu prodejny cukrovinek; blonďatá neteř chovající se, jak devítileté děcko; dva neschopní scénáristi; zvukový doprovod zfetovaného kytaristy. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()