Reklama

Reklama

Gwen je posledním členem rodu, který může cestovat v čase. Kvůli tomuto daru musí spolu se svým přítelem Gideonem sloužit lóži, která je využívá k naplnění svých zájmů. Jejich vztah je ohrožen, když se lóže snaží zvídavou dívku ovládat pomocí její lásky ke Gideonovi... Už stovky let se v rodinách Villiers a Montrose dědí gen cestování časem. Tento gen nečekaně zdědí Gwendolyn Shepherdová - nemotorná zmatkařka a černá ovce rodiny. Pomocí chronografu musí pravidelně cestovat časem, jinak by ji překvapovali nekontrolovatelné časové skoky. Je závislá na lóži strážců, kteří ovládají chronograf a ona jim musí sloužit. Všichni si mysleli, že roli zdědí její sestřenice, kterou spolu s Gideonem roky na úlohu připravovali. Celá rodina považuje Gwedolyn za neschopnou, a tak ji nechtějí prozradit, co je vlastně jejím cílem a proč předchozí cestovatelé časem Lucy a Paul raději utekli do minulosti a vzali s sebou chronograf. Gwendolyn chce zjistit pravdu, podaří se jí v minulosti najít Lucy a Paula, ti ji poví, že je dle proroctví výjimečná a musí na sebe dávat pozor. Chronograf ukradli, protože by se s její krví navždy uzavřel a moc lóže by byla neomezená. (TV Prima)

(více)

Recenze (30)

Radek273 

všechny recenze uživatele

Pokračování rozhodně horší než jednička. Navíc se zdá, že se snímek posunul z "teen" na téměř ryze "dívčí telenovelu", což je další skluz směrem dolů, a to dost razantní. Přitom obsahově by se vše vlezlo do jedné půlhodiny, pár nových informací, jinak opakování a motání se v kruhu. Uvidíme, co zachrání trojka. ()

Wajny13 

všechny recenze uživatele

Tento díl byl o hodně lepší než první díl - více se přiblížil knihám, Gideon neměl konečně ten hrozný culíček, který mě drásal v prvním díle a konečně se začala něco pořádného dít. Dost se mi líbí romantické (až sexuální) scény, které v knize nebyli - takhle pak láska G a G vypadá reálněji a konec se bude zdát uvěřitejnější. 5* ()

Reklama

Verdolin 

všechny recenze uživatele

dobrý námět, a spoustu možností, zpracování tématiky ale nedopadlo, film nemá tak nějak hlavu ani patu, děj filmu začíná uprostřed zápletky, divák nemá šanci do půlky pochopit, o co vlastně pomalu jde. Celý film jsem čekala, co z toho bude a na konci jsem zjistila, že z toho nebylo vůbec nic. Jako byste si pustili prostřední díl z celé řady seriálu. Škoda. ()

lucijelucije 

všechny recenze uživatele

Tenhle Saphirblau už němci zvládli o něco lépe, než svou prvotinu, ovšem pořád chybí ta struktura. Pořád se snímek plácá a některé dialogy jsou opravdu nesnesitelné. Každopádně ve srovnání s Rubínem je to velké plus, protože příběh ač působí zamotaně, ledacos už napovídá a není to úplně nesmyslné. Navíc hrdinové lehce dospěli a před kamerou jim to jde lépe. Uvidíme, třeba závěrečná část nás překvapí úplně. ()

Ivusha 

všechny recenze uživatele

Zmršili mi Xemeria! Je to stejná ostudnost jako první díl... tentokrát už se to ale alespoň trošku blížilo předloze. Průser byly vlastně hlavně věci, které se od předlohy vzdalovaly... a to soirée, to bylo něco otřesnýho (opět otočeno o 180° oproti knize). Jo, a taky bych chtěla takhle brutálně modré oči (kam se hrabou moje modrošedé). Škoda, že to byly čočky. :D ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama