• Česko

Brutální Everly

Akční / Thriller

USA, 2014, 92 min

Lynch rozjel těžkou grindhouse jízdu, ale místy to vypadalo, jako by si s ní nevěděl rady. Parádní momenty, které mohly patřit k žánrovým vrcholům vzápětí devalvovaly ty slabší, což platí zejména pro tupé dialogy, kterých tu bylo neúměrně moc a zbytečnou rodinnou linku. Ale pokud film zůstával v akční rovině, tak bylo vše v pořádku, notabene když je Salma pořád takový kus. Na konci jsem byl relativně spokojený, ale ten pocit, že pokud by se námětu chopil někdo zkušenější, byla by z toho bomba, zůstal i tak. 60%(29.1.2015)

Celkem vydařené béčko s vynikající hlavní herečkou. 90 minut krvavé zábavy.(1.2.2015)

• Kingjiri

Obstojnej námět, sympatický obsazení hlavní role a několik slušně ujetejch/krvavejch scén dostávaj na frak kvůli nízkýmu rozpočtu (televizní look nebo chabá výprava) a příliš děravýmu scénáři. Možná se rejža snažil o "grindhousovský" béčko, ale výsledkem je spíš jen obyčejný levnější béčko, dvě silnější hvězdy.(6.2.2015)

• Rockerman

Komorní "zabíječka", odehrávající se v jednom bytě a přilehlé chodbě mohla být "komedií" roku ( je sice teprve únor, ale....). Skutečně komických situací hlavně zkraje je tu dost. Třeba ten "děvkomasakr" nebo úklid mrtvol před návštěvou matky a dcery, půl filmu umírající chlap na gauči, vtipný je i míček pro psa. Říkal jsem si vyvine se nějak děj (jaký děj?) nebo bude pokračovat samoúčelný masakr? Po nástupu Sadisty bylo jasné, že "Bé" je správně. A tak Everyl likviduje několik komand po zuby ozbrojených, profesionálních zabijáků a blíží se velké finále. Střet s hlavou onoho zpropadeného gangu. O výsledek souboje se netřeba obávat. No a při všech těch potocích krve se po chodbě prochází neposkvrněná pětiletá dcera Maisy s růžovým medvědem v náručí! Nejsme ošizeni ani o dojemný rozhovor matky s dcerou a tak zbývá zodpovědět jedinou otázku na závěr. Nadechne nebo nenadechne se Everyl k dalšímu, bezpochyby šťastnému životu? Co myslíte, jak to dopadlo? Větší kravinu jsem už dlouho neviděl! Raději trochu nudného, ale chytrého "Birdmana" než podruhé toto! Jedna hvězda za Salmu.(17.2.2015)

Salma Hayek to s kvérem zvládla o poznání líp, než Scarlett Johansson v Lucy. Vzhledem ke stopáži nestačí nudit a všechno to tak nějak hezky odsýpá. Více na Filmfanatic.cz.(6.3.2015)

Dostatek krvavých scén okořeněných solidní dávkou černého humoru podávaný Salmičkou, to si dám klidně druhou porci. Už jsem myslel, že se tyhle super béčka přestaly točit.(28.3.2015)

parádní krvavý béčko s nádhernou Salmou Hayek, fakt jsem se nasmála(2.5.2015)

• alienemo

Čo k tomu? Výprava pozostáva z jedného apartmánu a chodby, dej neexistuje, okrem mena hlavnej hrdinky sú pomenovaný asi dvaja ďalší a jeden pes. Tomu odpovedá aj hĺbka charakterov a postáv filmu. Takže sa zameriame na to, čo by takejto béčkovej konine zachránilo zadok: akcia. Akcie je tu síce dosť, ale je zároveň jednoduchá a bez nápadu. Hlavným plusom bude jej množstvo a takisto jej krvavosť. Na druhej strane to spadá do stereotypu podporeného nudnou a zle komponovanou hudbou. V konečnom dôsledku ide o slabší priemer, raz to pozerať najskôr vydržíte, ale dlho si to pamätať nebudete. A to ani kvôli Salme Hayek, ktorá ma svoje roky za sebou.(24.11.2015)

• DAPDO

Po deseti minutách jsem měl chuť odpadovat, nakonec to zas taková pitchovina nebyla. Když pominu, že luxusní kurva umí střílet ze všech možnejch zbraní a ostatní šlapky jsou na tom podobně, tak to byla celkem prdel s některejma dobrejma scénama, kterejm vévodil sadista. Salmu Hayek jsem viděl za posledních deset let ve filmu jen v Machrech, vypadá ale i v padesáti pořád na třicet. Nebejt jejího závěrečnýho probuzení, dal bych možná i za tři, opak by Everly slušel víc.(12.1.2017)

• moviechecker

Čomu sa to ta Salma upísala....? Nie nezachránila tento film ani Salma Hayek. Úplne zbytočný film s hlúpym scénarom.(23.4.2017)

• masino

Jedna hviezda sa Salmu. Druhá za jej kozy. Za film zbytok. Čiže nič...(1.2.2015)

• kacir

Musel som to miestami pretáčať..Salma stále šťava.(1.2.2015)

Paráda, tohle mě dost zaujalo. Salma v nejlepších letech, pecka úžasná.(7.2.2015)

• frxXx

wow! Selma takmer v 50tke a v takej skvelej forme! Ako by povedal Finch "Mom I w...". Inak je tento film uplne zbytocny.(18.3.2015)

• warrenur

Tak z tohoto filmu si zapamatam, ze okrem zvodneho vrtenia sexi pozadim, sa vie Salma pozviechat aj z drsnych priestrelov tela ako nic. Dobre sa na nu pozera, ked akoby mimovolne amatersky likviduje slapky, japoncickych vaznitelov, sadistu, jeho ansabmle,...... o tom ziadna. Akurat typicka rola jej latinno-americkej mamasity s dcerkou je uz vazne spolu s tou ustaranou spanielcinou riadnym klise americkych filmov. Az je to otravne. Asi najcastejsia hlaska filmu bola: "that's a lot of dead bitches". Nehrat tu spominana mexicanka, tak idem snad este nizsie. Je to totiz pomerne naivny B-ckovy trapas, ktory tu je len preto, aby nam, starnucim divakom, pripomenul, ze "ona-Salma" nestarne a stale dobre vyzera. :)(30.3.2015)

Neskutečně přepálený film, ale přepálení nebylo špatné rozhodnutí. Pozorovat Salmu jak morduje prostitutky a gangstery bylo velice zábavné a ještě když ji to tak sluší. No krve bylo teda požehnaně a neskutečně se s ní nešetřilo, ale nikdy nesmíte přistoupit na jo, že to má nějaký děj to by byla chyba prostě to tu není.(4.5.2015)

• XXXXXXXX

Pohodová vraždírna se Saimou Hayek v hlavní roli. Když začala odklízečka mrtvol a do toho vyhrávaly koledy, ucukávaly mi koutky. Pes Banzaii dostál své přezdívce a nezklamal.(8.5.2015)

• Kubi21

Tohle nemohla zachránit ani Salma v exluzivních přiléhavých legínách.(26.6.2017)

Vynikající ujetost se slušnou porcí masa a krve!Tohle mě fakt pobavilo a Hájková je totálně k sežrání!P.S.Někdo tady zmínil slovo "cenzura",se asi zbláznil,ne?(29.1.2015)

• chrustie

Ano, Salma je na svůj věk ještě pořád velmi zachovalá cigoška, ale ruku na srdce, to je tak vše, co film opravdu nabízí. Okem lajka je na první pohled patrné, že častěji než brokovnici, nebo pistoli, Salma v životě držela vařechu, nebo něčí urostlý penis (a to dle úchopu nijak valně). Akčněneakční scény působí až přespříliš lacině. Ona nám ta krev krásně chčije po zdech kolem, což ale nepřekrývá všudepřítomnou debilitu nových a nových vln nepřátel. Nemám rád sáhodlouhé komentáře (ty snad stejně nikdo celé nečte), proto to uzavřu už jen tím, že tohle je špatné.(11.2.2015)

• DonBraso

Už dvě hvězdy je moc,film jsem neměl ani sílu dodívat do konce,naštěstí jsem o nic nepřišel.Pro ty co rádi béčko,který Joe Lynch krade pomalu vše jinému režisérovi,nahodí tam pro pány příšerně hrající Salmu v ještě docela slušným pokojovým filmu,kde se to všechno hrne a vypadá to kysele jak zelí.Čekal jsem lepší oddechový filmek,než docela hraniční paskvil,kde to zachraňuje banzai :)(16.2.2015)