Everly

Strhující a napínavý thriller vypráví příběh exkluzivní prostitutky Everly, která zradila svého šéfa a stala se policejní informátorkou. To ale její boss nenechá bez odplaty a pošle na Everly a její rodinu několik zabijáků. Částka 50 tisíc dolarů vypsaná jako odměna za její zabití je pro každého z nich víc než lákavá. Aby Everly ochránila svou dceru a matku, bude muset překonat ty nejtěžší nástrahy a nakonec možná přinést i oběť největší. (Bontonfilm)

Prochy38

Co na to říct... Já mám takové akční jednohubky rád a když v nich hraje něco podobného, jako v tomto případě byla neskutečně dobrá a fakt sexy S. Hayek, neodolám ani omylem. V žánru nic nového, přitežené za vlasy to bylo hodně, ale na ten rozpočet.... Dobré prostředí, kvalitní akce. Hudba moc fajn. Já byl naprosto uspokojen :D. ()

lucijelucije

Everly je pro fajnšmekry, a tím já rozhodně nejsem. Tenhle thriller nebo co to bylo, mi přišel jako ze špatně provedeného komiksu. ()

Nethar

Kladem je Salma, i když 48 je 48. Pak je to občas trochu vtipné. Jinak je to velmi bezduchá a tupá zábava, což ještě neznamená, že to není zábava. O scénáři nemluvme, je to jeden velký prvoplánový nesmysl. ()

aLPaC

Tvůrce svým pojetím filmu neskrývá obdiv k Tarantinovi, avšak jeho kvalit nedosahuje. I když je pravda, že některé postavy jsou hodně bizarní. ()

maty39

Tak Salma vypadá na svůj věk opravdu parádně. To je minimálně za tři hvězdičky. Everly kromě Salmy nabízí ještě černočerný zvrácený humor a ulítlou zápletku hodnou totálního béčkového výplachu, kde prostitutka (z donucení) likviduje jednoho záporáka za druhým různými druhy zbraní včetně brokovnice, kulometu a kyseliny. Akorát to není moc akční film, ale spíše takový slasher, kde je důležitější spíše zobrazit co nejefektněji a co nejkrvavěji scénu lividace záporáků, než předvést nějakou akční scénu (Everly je vlastně akčnější verzí I Spit on Your Grave). Občas mi to už přišlo samoúčelné a zbytečně sadistické. Ale možná jsem jen přecitlivělý na podobné typy filmů. Každopádně to Everly stálo jednu hvězdičku v mém hodnocení. ()

warrenur

Tak z tohoto filmu si zapamatam, ze okrem zvodneho vrtenia sexi pozadim, sa vie Salma pozviechat aj z drsnych priestrelov tela ako nic. Dobre sa na nu pozera, ked akoby mimovolne amatersky likviduje slapky, japoncickych vaznitelov, sadistu, jeho ansabmle,...... o tom ziadna. Akurat typicka rola jej latinno-americkej mamasity s dcerkou je uz vazne spolu s tou ustaranou spanielcinou riadnym klise americkych filmov. Az je to otravne. Asi najcastejsia hlaska filmu bola: "that's a lot of dead bitches". Nehrat tu spominana mexicanka, tak idem snad este nizsie. Je to totiz pomerne naivny B-ckovy trapas, ktory tu je len preto, aby nam, starnucim divakom, pripomenul, ze "ona-Salma" nestarne a stale dobre vyzera. :) ()

Bozvav

Kdyby to blo cca 20minutové stimulační vyvražďovací vido pro psychopaty, tak dám plný počet. Takto jsem poněkud zklamaná, po půl hodině jsem se už dosti nudila. Nicméně Salma je fakt kus, za tu musím přihodit jednu hvězdu navíc a to ani nejsem na holky. Za mne 50%. ()

Hapretor

Jak docílit toho, že na nezáživný, trapně rádoby brutální a tedy spíše vtipný film, který občas je zbytečně patetický v rozporu s násilím, které probíhá všude okolo a herecké výkony až na hlavní postavu stojí za pendrek a s tím, že scénář je průhledný jako rozbitá výloha a absolutně nenápaditý, protože diváka, co má nakoukáno zde nic nijak nepřekvapí, maximálně jen trochu pobaví? - Odpovědí je: Obsadit do hlavní role Salmu Hayek, která ve svých 48 letech vypadá naprosto neuvěřitelně skvěle (až na tu plastiku poprsí - ale náramně vyvedenou), sex appealu má jako tři nejhezčí herečky z Hollywoodu a jako herečka není vůbec špatná, ba právě naopak. Vzhledem, dle mě, strká do kapsy lecjakou "Hollywoodskou" 20-ti letou sexbombu - ok, přiznávám - já nekoukal na film, já koukal na Salmu. Od producentů filmu a spol. to byl přímo geniální tah. Bohužel jen jediný geniální tah. ()

ještěžiju

KOMEDIE ROKU. :-) :-) :-) :-) Smál jsem se u krvácejících, umírajících lidí.. smál jsem se u u člověka, jehož rozežírala kyselina zevnitř .. smál jsem se u zabíjení se štětek navzájem .. smál jsem se prostě u každé "akční" scény ... lidičky, ani na jediný okamžik nezapínejte mozkové závity, abyste nepřišli na to, jaká stupidní nesmyslnost byla natočena ... ()

Ydrosten

Původně jsem chtěl napsat co všechno v tom filmu bylo dobrý, ale pak jsem zjistil že toho dobrého bylo hodně málo. Salma musela narazit na fontánu mládí, nebo se maskérky překonaly, protože pokud takhle vypadá rostlá padesátnice, tak klobou kolů. Už začátek film u u mé osby zaznamenal mínusové body, protože nemám rád když film začíná uprostřed děje. Nevím proč přesně se mi tenhle kousek nějak moc nedostal pod kůži, když obsahuje docela dost dobrých ingrediencí - nahou Salmu ( i když jen ze zadu, ale ze předu si to chlap dokáže vyfantazírovat sám ) zbraně, uchyláky, pičoidní kurvy co si hrajou na školačky ( ale střílet asi moc neumí ) a nakonec sem tam dobrej vtípek. Holka střelí a padne chlápek. Střelí znovu a padne další. A to střílí pánu bohu do oken ! Celá akce je špatně nasnímaná - chlápek vyleze z výtahu, dostane 2 na nos, pak se zavřou dveře a když se o 2 vteřiny později zase otevřou, chlápek je přišpendlenej ke stěně výtahy a Everly si vykročí jak kdyby se nic nestalo. Co mě tak trochu pobavilo, byla uklízecí scéna, kdy se chystala na návštěvu dcerka. Jinak ve filmu moc dobrých věcí nebylo. Nečekal jsem zázrak, ale to co jsem dostal nebylo ani to málo co bych očekával od " béčka ". PS : dokážete si někdo představit že by mněla Salma za nějakých 5 - 7 let hrát babičkovskou roli ? Kdyby všechny ženy na světě vypadaly v 50 takhle, klidně bych si ve svých 38 letech takovou padesátku v klidu nechal líbit. Film byl v několika místech až tak nudný, že jsem se rozhodl mu nedát víc jak 2 hvězdy. Rozhodně se ale na tom podílel špatný scénář, který vlastně ani nedovoloval žádnou velkou parádu. ()

strikeman

Je neuvěřitelné, jak Salma vypadá ve 48 letech - a to je asi jediné pozitivní zjištění při sledování téhle hňupárny :-)) 20% ()

animario

Everly působí trochu jako zfilmovaná bizarní divadelní hra. Odehrává se v 1 pokoji (sem tam i na chodbě),kde bývalá prostitutka kosí zástupy nepřátel jako v počítačový hře s tím rozdílem,že hl.hrdinka neprochází levely, ale záporáci a úchyláci, včetně finálního bosse pasáka Taika,chodí za ní. Občas dobrá akce,černej humor a nadsázka (scéna s granátem vhozeným jakuzákům do výtahu či aport byly parádní),ale jako celek to působí trochu pochybně a ač je to originální hit z toho asi nebude,i když snaha by tam byla. Takže jak píše verbal "pokud k tomu člověk přistoupí jako ke kapku ujetým a řádně krvavým trampotám katalogové MILFky a přemýšlí u toho čurákem, dá se to vcelku úspěšně přežít až do konce..". A taky je tam "hafo mrtvejch děvek". 3,5*. ()

BOURQUE

Akčný film so S. Hayek. Príbeh bez väčšieho prekvapenia, akčné scény sú priemerný. Nič viac, nič menej. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

MickeyStuma

Akční výplach se Salmou Hayek? Tak to si nelze nechat ujít. Takřka tarantinovské dějství, avšak na asijský způsob. Vše se odehrává v jedné místnosti s občasným přechodem do chodby, kde se bez přestávky neustále něco děje. A je to dostatečně akční i zábavné. Některé události skutečně vyvolají úsměv na tváři, ale tak to má být. Joe Lynch coby režisér toho za sebou ještě moc nemá, ale tohle je u něj skutečně překvapující kousek, který se v asijských zemích musel zalíbit. Podobných snímků tam už vzniklo více než dost. Celé je to vlastně takové komiksové, tedy bez sebemenší logiky, ale proč se tím zabývat. Svůj účel snímek splnil na sto procent. ()

Raziel_cz

Je to nízkorozpočtové, je to béčko a je to fajn, protože to ani nemá vyšší ambice, než být na přestřelky zaostřeným Raidem v rámci jednoho bytu. Ze začátku je to tedy trochu schizofrenní, protože stejně jako hrdinka v jedné scéně vykosí hromadu jakuzáků a v následující nezvládá kadenci samopalu, tak se ani film neumí rozhodnout, jestli chce být drsným akčňákem, kde šílení Japonci ohrožují sekáčky malou holku a vyřezávají prostitutkám tetování, nebo černou komedií, kde psi aportují granáty a nechybí ritchiovský střih. Každopádně, ten drsný akčňák tomu sedí víc a na něm se to také ustálí. Salma Hayek je pořád kost a přestřelky i přesdržky zvládá podat uvěřitelně, triky jsou většinou praktické, takže všude stříká umělá krev a zranění působí nepříjemně a akutně, a samotná akce je natočená přehledně a se statickou kamerou. S tou si Lynch ostatně vůbec vyhrál a přestože párkrát přeci jenom byt opustí, často ven nahlíží jenom dírami po kulkách nebo se vyklání ze dveří a celkově je prostě strašně cool. Zasloužilo by si to scénář bez deus ex machin, ale má to styl a říz a na každý pád jde jeden z nejlepších akčňáků posledních let. A jednou z toho bude kultovka, dejte na mě. ()

bararich8

Jop, slušně ujetý béčko. Hodně lidí odradí a bude znechuceno, ostatní se budou dobře bavit. Samotná Salma je na plný počet, jinak je to taková ta stylová hovadinka (rozuměj krev lítá, servítky se neberou atd.), u které můžete vypnout, jelikož příběh je klasicky padlý na hlavu. Kdyby se tyhle filmy točily ve větším, zlobit se nebudu (trochu mi to připomínalo oba díly Smokin' Aces). 3,5* ()