Jim Jefferies: BARE (TV pořad)

Komedie

USA, 2014, 75 min

Shannon Hartman

Jim Jefferies

Účinkují:

Jim Jefferies

Komentáře uživatelů k TV pořadu (13)

Hulvát Jefferies na koni. ATM, zbraně, amíci a jejich Ústava, retardi v Hollywoodu, Darwin a cumshoty na ksicht, útrapy otcovství, letištní kontroly... Zlatý fond a možná jeho nej stand-up.(10.6.2017)

Vše pozdvihuje prakticky bezchybná argumentace na téma vlastnictví zbraní.(6.9.2018)

Nečekal jsem mnoho, neznal jsem tohoto komika. Ale já se skvěle pobavil. Jim byl vtipný, odsýpalo to a jsem zvědav na jeho ostatní vystoupení.(13.2.2015)

O dost ucelenější než Alcoholocauts, tak při půlce stopáže jsem se fakt zasmála. Jim tentokrát válí.(24.12.2014)

Není to čistý plný počet, I swear to God bylo lepší, ale i tak mi Jim dneska večer zase zvednul náladu.(4.11.2014)

Zatiaľ najlepší Jefferies. Hlas ľudu a hlas dobrých postrehov. Vtipné a zároveň na veľmi dobrej úrovni.(4.7.2015)

Nasmál jsem se neskutečně, jako vždy Jim předhazuje jedno moudro za druhým, zajímalo by mě, kam na to chodí. Nejlepší zkritizování druhého dodatku o držení zbraní. Jim je u mě na prvním místě ze všech komiků stand-upu protože se ani na vteřinu nenudíte. Výborné představení.(11.5.2015)

If you don't like it, go home. If you don't like it, go home. If you don't like it, go home.(19.11.2018)

Je to mnohem lepší, než jeho vystoupení z Londýna z roku 2010. Těch oplzlých sprosťáren sice neubylo, ale za Oscara Pistoriuse, ale hlavně za to, jak skvěle a vtipně zkritizoval druhý dodatek americké ústavy o právu na držení zbraní, si zaslouží jednu hvězdu navíc oproti "Alkoholocaustu".(9.1.2015)

Nebýt té přílišné vulgárnosti, dal bych o hvězdu více. II. Nejvíc pobavil Dodatek.(29.10.2015)

Ostrá pravda a vtip zabalené do vulgárností a one man show. I liked that.(14.2.2015)

Škoda, že u nás nemáme někoho tak politicky nekorektního a vtipného (stará dobrá Česká soda...). Trefuje do černého a celou dobu vystoupení si říkáte: "vždyť je to tak, vždyť je to pravda!" Jim jako táta neztratil nic na svém ostrovtipu, takže za mě pět hvězd a slza za české stad up "baviče".(16.2.2016)

Jim Jefferies je nechutný hulvát, snad i opilý smrad, vágus, ale člověk jako každý jiný, ovšem s rozdílem, že on to vše prakticky řekne za nás a jeho vyprávění je ohavně zábavné a historky tak nevkusné, až se musím zkrátka dobře bavit.(29.11.2017)