Příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství, a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si ho vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen. (Freeman Ent.)

tomino28

Ač mám vlastně hodně rád "feel good" filmy a zcela určitě bych se rád pohyboval ve světě, kde vydělané peníze přibývají do staré krabice od adidasek po tisících a všechny holky (nebo jenom Američanky?) jsou modelky, které vás neustále nahánějí, We Are Your Friends mě nepřesvědčilo. Servíruje hodně tuctový příběh bez překvapení a dle mého se snímek není schopen vyvarovat i několika nelogičností, při kterých se vám udělají vrásky na čele. Nejen proto je pro mě celkový zážitek zklamáním, což nebyla schopna zachránit ani svůdně tančící Emily. ()

Retrostalker

Konečne film pre mňa - o mne. Pre obyčajného človeka to môže byť tak za 2* - 3* ale pre ľudí čo elektronickú hudbu nie len počúvajú ale aj tvoria (ako ja), čo zažili podobné akcie (ako ja) a čo majú doma poriadny domáci audio systém a nie len televízne chrastítka, notebooky, tablety... to môže byť za stabilnejšie 3* - 4*. Záverečný song bol dobrý nápad pretože všade okolo nás je zvuk a všetko sa dá použiť , aj hovorené slovo a tomu naozaj porozumie len kto hudbu tvorí, že použiť a zmixovať sa dá čokolvek a tí obyčajný ľudia čo stoja a skáču pod pódiom, v kluboch, na diske nemajú ani šajnu o tom čo to je a ako to vzniklo , pretože hudbu nevnímajú ako my čo ju tvoríme. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Gluminator

Film bez nějakého zajímavého příběhu, nicméně pořád má co nabídnout, klukovskej pohled na svět, hledání práce a splnění si svého snu. Zac Efron kupodivu celkem slušný výkon. Hrozně mi to připomnělo Whiplash, i tak závěrečná scéna, která byla fakt dobrá. Jediný mínus co zde vidím, je to, že některé scény zde byly úplně zbytečně, nebo až moc zdlouhavé. Člověk se nudil a nevěděl jeslti už bude konec nebo konečně něco přijde. Ale ve finále to všechno do sebe zapadlo. 75 % ()

Strid

Je. To kurevsky dobrej film a měl by ho vidět kazdej člověk co chce bejt DJ ale bude bavit i člověka co poslouchá zásadně metal ()

Fellippe

Příběh nikterak ohromující. Zac Efron roste, ale bohužel jako herec příliš ne. I tak jsem si film užil, příjemná oddychovka s vynikající muzikou, měl jsem neustále chuť tančit, což se mi u jiných filmů moc nestává (vyjma final scene of Dirty Dancing, of course :)). ()

Shorty4

Super soundtrack, skvělá letní atmosféra pro mrazivý zimní večer, svůdný hlas Emily Ratajkowski a odsejpající příběh 4 pařících kámošů. "The best part of everything is the moment before it starts" ()

jarmil8

Dokonale primitivní scénář s černobíle načrtnutými postavami. Max Joseph vypráví o hledání originální cesty tím nejprůměrnějším způsobem. ()

Martinko991

Energický film, super hudba plus takto končiacou zimou filmik padol vhod. Nejaký hlšbí príbeh netreba čakať ani podobné veci, keď si pustim podobny film ako tento stačí mi že vypnem a trošku sa zabavim a to film splnil a za Emily dávam 4 hviezdičky. ()

divi7

Jelikož jsem velký fanda nejen filmů, ale i EDM a to především House Music, tak mě tento film celkem zklamal. Když už nic co se týče slabšího příběhu, ve kterém se toho až tak moc neděje, tak jsem se těšil alespoň na BIG ROOM nářez,či pořádnej proggressive, který se nakonec nekonal. A protože jsem už nějaký ten EDM festival zařil, čekal jsem že uvidím Tomorrowland, nebo UMF na delší dobu jak doslova okamžik, když už před natáčením Zac Efron okoukával od Martina Garrixe. Jinak hvězdičku za Alessa a Nickyho Romera, i když se tam ukázali jen na 5 vteřin. ()

smitko23

Za mě jednoznačně výborná oddychovka s dobrou muzikou svižným dějem,který není zbytečně vyhrocený a tlačící na pilu takže za mě určitě jeden z lepších filmů. ()

Lubess.Knopp

Populární hláška a song "Little party never killed nobody" už asi neplatí , pochopí jen ti co viděli. Jakožto velký obdivovatel toho stylu hudby se mi film líbil i přes některé přebytečné scény. Emily Ratajkowski nemá cenu komentovat to je prostě bohyně. Zac Efron se této role ujal poměrně průměrně :D . Asi největším překvapením ve filmu byl promítnutý Alesso. Ale celkový koncept filmu nebyl až zas tak špatný. Mě osobně se film líbíl . 82% a hláška "Are we ever going to be better than this?" mě docela dostala.. ()

Majkowski

Hvězda muzikálu ze střední Zac Efron se tentokrát představí v roli ctižádostivého DJ Cola, který se snaží prosadit ve své branži, k čemu mu pomůže DJ James, kterému za odměnu Cole pomiluje jeho přítelkyni. Film je jeden velký solidní videoklip s trochou příběhu, který však za moc nestojí, až na pár světlých momentů. Asi nejzajímavější a nejvíce emocionální (neboli jediná část filmu, která ve mě vyvolala malinký náznak nějakých emocí) je závěrečný "song", ke kterému v podstatě celý film už od začátku gradoval, vytvořený ze zvuků nahraných v Colově okolí. (70%) ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015