HickeyEarl odpad!

Strašná zhovadilost. Tohle nejde jinak nazvat Pokud máte IQ vyšší než 70, nemůžete této odporné sra.ce dát více jak jednu hvězdu. Hnus největší. ()

Oxytocin

Pár momentů, kde jsem se zasmál, ale jinak humor až moc natahovaný a nepoznali tvůrci, kdy už to stačí a kdy už je to zahranou (mluva a svádění De Nira v autě, ukázání ptáka Efronovi u hlavy na polštáři, ...). Podle ukázek jsem myslel, že to bude jasný odpad. ()

Mermaidee

Sem tam vtipný, ale častěji spíš na sílu. Jedinej, kvůli komu stalo za pozornost byl pro mě de Niro, na Efrona se dobře kouká, jenže zatím jsem nějak neobjevila jeho herecké ani pěvecké kvality. A ta love linka mi taky byla úplně ukradená. Konec byl nasnadě, ale závěrečná scéna natočená fakt blbě. Nebo snad byl účel ukázat přítomnost spodního prádla? ()

leafroller

Podle mě se dá natočit sexy komedie, aniž by muselo v každé větě zaznít slovo "šukat". Jinak jsme se ale hodně nasmáli, postavy i děj byly vcelku uvěřitelné a výkony hlavních představitelů chvalitebné. Navíc jsem z filmu získal inspiraci ne pro jeden, ale hned pro dva nápisy na trička. Otázkou tedy zbývá, proč se musí pan Efron v každém filmu svléknout úplně do naha. Ale to je asi spíš otázka pro tu polovinu lidstva bez penisu. A ta moje polovina bez vagíny to stejně nikdy nepochopí. ()

Kelinej

Byl bych pokrytec, kdybych tvrdil, že jsem se nebavil. Ale občas jsem se za svůj smích trochu styděl. Omlouvám si to však tím, že v hlavní roli je přece jedna z největších hereckých ikon. A když Robert de Niro může v něčem takovém hrát, tak to i já můžu sledovat. A té Efronově semetrice jsem všechny ty eskapády moc přál... ()