Děda je lotr

Dedo je lotor

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie

USA, 2016, 102 min (SE: 109 min)

• Johnny.ARN

Nečakal som nič prevratné, preto nie som sklamaný. Z feťáčika pomaličky, malinkými krokmi robia opäť herca, DeNiro si ide svoje a celé je to už tak klasicky nasiaknuté sexizmom, že to miestami nebolo ani vtipné. Mašťastie sa to dalo dopozerať a boli tam pekné herečky ( Deutch hádam čoskoro vypláva z týchto B-čkových vôd do poriadneho filmu, má potenciál) 2 z 5(4.7.2016)

• Georgex

Na tento film jsem se celkem těšil, jelikož Robert De Niro se v posledních letech objevil v několika povedených komediích, ale vždy věděl, kde jsou jeho limity. V tomto filmu je bohužel všechny překročil a na stará kolena se doslova utrhl ze řetězu. Ne, že by si roli neužíval, ale opravdu má taková osobnost něco takového zapotřebí? V jeho přítomnosti vidím hlavní problém, který mám s tímto filmem, jelikož hrát tam kdokoliv jiný, tak si řeknu, že se jenom nějaký bláznivý dědek upsal do naprosto nevtipné a nechutné komedie pro mladistvé, ale takto je mi spíše pana De Nira líto a snad se příště upíše pro něco více odpovídajícího jeho hereckým schopnostem. Moje hodnocení 30%,(24.4.2016)

Přisprostlá, ofenzivní a hodně sexistická komedie, která je ovšem pro toho, komu tenhle typ humoru nevadí, hodně vtipná. De Niro hláškuje o sto šest, jeho hlášky mají hodně vydařený timing a s jistotou mohu říct, že jsem se u letošních komedií mockrát takhle nenasmál. Dějově je to klasická šabblona s jasně daným průběhem i koncem a být příběh ještě o trošičku originálnější, neměl bych problém přihodit i pátou hvězdu. Takhle je to "jen" velice solidní Rková komediální jednohubka.(20.6.2016)

Klidně mě nazvěte úchylem, ale na mě prostě tyhlety sprosťárny účinkují a rád na ně koukám. Zpočátku mě sice trvalo, než jsem se vyrovnal s faktem jestli má tohle Roberto vůbec ještě zapotřebí, jenže na druhou stranu, když ono je to tak krásně blbé až je to občas i směšné. Navíc Zac Efron se pro tyhle filmy snad i narodil. Měl jsem jej rád v Sousedech a tady je taky fajn. Prostě devadesátky ovládl Carrey, o dekádu později fungoval Sandler a v současné době se konkurence sice tříští, ale Efron v komediích dokáže zaujmout, stejně jako Hill nebo Tatum. 60%(9.5.2016)

I Give It a Year mě příjemně překvapilo, tohle ani ne - možná proto, že se tentokrát Mazer nechopil i scénáře. U Phillipse je znát, že je to jeho prvotina, a tak v mnoha scénách působí jako nevyblázněnej puberťák, co jen tak bez ladu a skladu sype z rukávu více či méně povedený hlášky. Tak jako tak, aspoň jednu (téměř doslova) kulervoucí scénu to má - divoký probuzení po crack párty - a Zoey Deutch vypadá na americkou Rose Byrne, takže si zase tolik stěžovat nemůžu. :)(19.4.2016)

• - Fotoaparát, ktorý používa Jason Kelly (Zac Efron) je zrkadlovka Nikon D3300. (m.a.t.o.)

• - Zac Efron (Jason Kelly) počas propagácie filmu potvrdil, že scénu, v ktorej robí stojku na chrbte Roberta De Nira (Dick Kelly) zvládli obaja herci bez záskoku kaskadérov či dodatočných CGI trikov. (m.a.t.o.)

• - Dick Kelly (Robert De Niro) nosí hodinky Tag Heuer Aquaracer 500M. (Liqid)