poster

Děda je lotr

 • USA

  Dirty Grandpa

 • Slovensko

  Dedo je lotor

 • Nizozemsko

  Dirty Grandpa

 • Velká Británie

  Dirty Grandpa

Komedie

USA, 2016, 102 min (SE: 109 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ****

  Po dlouhé době téměř pětihvězdičková komedie. Dvojice Niro/Efron je naprosto úžasná, především De Niro na staré kolena hláškuje jak blázen a nejde mu o nic jiného než si to rozdat se sexy školačkou Aubrey Plaza !! :D Highlightem je definitivně scéna, kde si Zac Efron zakouří crack a co následuje potom je doslova k utrhnutí bránice. Solidně nahláškované, zvrhlé a se silným erotickým nádechem. Paráda víc podobných komedíí. 85%(23.4.2016)

 • Johnny.ARN
  **

  Nečakal som nič prevratné, preto nie som sklamaný. Z feťáčika pomaličky, malinkými krokmi robia opäť herca, DeNiro si ide svoje a celé je to už tak klasicky nasiaknuté sexizmom, že to miestami nebolo ani vtipné. Mašťastie sa to dalo dopozerať a boli tam pekné herečky ( Deutch hádam čoskoro vypláva z týchto B-čkových vôd do poriadneho filmu, má potenciál) 2 z 5(4.7.2016)

 • castor
  **

  Netuším, proč bych se měl koukat na to, jak legendární herec Robert De Niro posuzuje velikost penisu Zaca Efrona, jak mu neustále rve palec do zadku nebo naopak jak mu Aubrey Plaza ocucává nos. De Niro zamlada místo měnění plínek sloužil vlasti, nyní se hodlá po odchodu manželky zchlastat do bezvědomí a poplácávat náctileté zadky. A v jeho „rafinovaném“ plánu se ocitl i jeho vnuk, který má před svatbou. Stokrát viděná story, kdy někdo pochopí, co od dosud jasně nalajnovaného života skutečně chce, je zabalená do přisprostlého balení, které je spíš drastickým trápením než pokusem o bláznivou komedii. Karikatura postaršího pána dá všem lekci, jak se bavit, jak někoho seřezat, jak řadu lidí pozurážet, jaký slovník je třeba používat. Postavy jsou nesmírně ploché (ty ženské obzvlášť), dialogy jsou spíš výkřiky, které chabě posouvají „děj“ kupředu. Snaha zalíbit se za každou cenu mladému publiku je trapná a k uzoufání. Pár gagů se podařilo, ale zbytek je jedno velké plivnutí na De Nirovu kariéru. Ten by měl na hodinu vyhodit agenta..(23.4.2016)

 • Thomick
  ***

  I Give It a Year mě příjemně překvapilo, tohle ani ne - možná proto, že se tentokrát Mazer nechopil i scénáře. U Phillipse je znát, že je to jeho prvotina, a tak v mnoha scénách působí jako nevyblázněnej puberťák, co jen tak bez ladu a skladu sype z rukávu více či méně povedený hlášky. Tak jako tak, aspoň jednu (téměř doslova) kulervoucí scénu to má - divoký probuzení po crack párty - a Zoey Deutch vypadá na americkou Rose Byrne, takže si zase tolik stěžovat nemůžu. :)(19.4.2016)

 • kingik
  ***

  Po Floridě s Robertem De Nirem a Zacem Efronem za sexuálním chtíčem, plážovými radovánkami a jarním povyražením. Mladému se pářit a pařit nechce, moc mu to nejde, koneckonců má před svatbou, vždycky to skončí trapasem, starý by pařil a pářil se velmi ochotně, respektive by ojel všechny dívky, co atakují věk potenciálních vnuček, ačkoli je to teprve včera, co pohřbil svoji manželku. Nicméně na té cestě je potká více karambolů než zásunů. Děda s vnukem by to rádi pořádně rozbalili, film by evidentně chtěl jet po humorné slině, ale scénář a režie jim to nedopřál. Když scénář z větší části sestával z improvizovaných scének, které nebyly zdaleka tak humorné, jak mohly být, po celkem slibné půlce filmu těžko mohl film režijně zaperlit. Zvláště když Dan Mazer zvolil jen průměrný režijní přístup. Divím se, že De Niro s Efronem do této řádně nepřipravené produkce vlezl. De Niro se hodil do formy, vyfasoval slovník sprostých slov a jal se ohlupovat plážové a diskotékové kravky. Ne, na 100.minut filmu to fakt nestačí. Chybí nosnější zápletka, jednotlivé scénky nepřekypují humorem, jsou celkem trapné, do poloviny filmu se výrazně fakuje, pak to ustane, explicitní erotika nikde, pouze jeden šulín u hlavy Zaca Efrona, vedlejší postavy jsou zbytečně otravné. Film v podstatě sestává z pásma scének. Jak už to v době jarních prázdnin v USA chodí, nebude divák ušetřen "študáckým" hrám na pódiu před skandujícím davem, samozřejmě nechybí vděčné scénky z policejní cely, to by bylo, kdyby se do toho nezapletly drogy a jejich účinky, gang bad niggaz nevyjímaje. A to je asi tak všechno. Ne, není. Ještě nás čeká závěrečné morální prozření. Zac Efron je za slušňáka, tudíž jde na to přes romantické vzplanutí s urputně hodnou holčinou, kterou na té cestě hříchu potká. Schválně si tipněte, zda ji vymění za materialisticky orientovanou snoubenku. Ovšem její kamarádka to byl dobrý nápad. Aubrey Plaza dostala do filmu naději, že se ve filmu snad i nějakého toho sexu dočkáme. Mnoho diváků bude intenzivně vnímat její zadek v závěrečné scéně filmu. Nevím, jestli některá zajímavá připomenutí filmové historie lze brát jako připomenutí. Tak třeba De Niro při cvičení na hrazdě a zmlácení bandy negrů, dá vzpomenout na svoji slavnou roli zločince z thrilleru Mys hrůzy. Scéna, v níž na promítací plátno po haknutí uniknou fotografie z bujarého večírku snoubence Efrona, je příbuzná s kolekcí fotografií z populární série Pařeb. Je skoro až škoda, že dění z večírku musíme sledovat jen prostřednictvím pořízených fotek. Shrnul bych to tak, že většina filmu je trapná, prostá humoru i zajímavých režijních okamžiků, ale zůstává díky až moc dobrému hereckému obsazení veskrze přijatelná a sympatická. Bylo zaděláno určitě na výraznější čóro-móro. 60%(27.4.2016)

 • - Fotoaparát, ktorý používa Jason Kelly (Zac Efron) je zrkadlovka Nikon D3300. (m.a.t.o.)

 • - Dick Kelly (Robert De Niro) nosí hodinky Tag Heuer Aquaracer 500M. (Liqid)

 • - Keď Nick (Adam Pally) ťukne do svojho bratranca Jasona (Zac Efron), aby ho objal na babičkinom pohrebe, je vidieť ako Nick v pravej ruke drží e-cigaretu a v ľavej pivovú fľašu. V druhom detailnejšom zábere, keď Nick prosí Jasona o objatie mu z pravej ruky zmizla e-cigareta. V ďalšom zábere, keď ho Nick objíma a vydychuje na neho dym je vidieť, ako ju v pravej ruke opäť drží. (Hudakfilms)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace