Děda je lotr

Dedo je lotor

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2016, 102 min (SE: 109 min)

• Anrie

Doufám, že toto tzv. psychické vyčerpání je již poslední částí zapomenuté série fotrů, trotlů. Samotnou by mě nejvíc zajímalo, kolik De Nirovi nabídli, že to vzal. Tohle nemá zapotřebí. Přeci když dostaneš takový scénář, odmítneš a raději si najdeš brigádu. Už dlouho se mi nestalo, aby mi bylo za herce takhle stydno...Je pravda že jsem alergická na oplzlé vtipy tohoto formátu, ale stále jsem dávala filmu malinkou šanci. Ale ono to nemělo konce. Po naběhnutí závěrečných titulek jsem cítila větší úlevu, než Frodo, když hodil prsten do Hory Osudu.(21.7.2016)

Obsahuje spoilery: "Chci šukat, až mi z toho odpadne pták. Chci ošukat koně a pak vypít jeho krev!" Chlípný dědek Robert De Niro. ;) De Niro jako bývalí podplukovník speciálních jednotek, který pohřbil svojí ženu, se kterou už roky nesouložil. Vyrazí hned po pohřbu s vnukem na road trip, na kterém si chce jen užívat života. Uvidíte ho zde honit si tágo či budete sledovat, jak brousí vysokoškoláčku Aubrey Plaza. Vyjadřovat se bude jedině vulgárně a neustálé tady bude strkat prst do zadku Zaca Efrona. Zac Efron mi tady nevadil, teda do doby než začal zpívat. :D Jinak komedie u které jsem se dosyta nasmál. - 80%.(14.5.2020)

• Vyhy

To jako vážně? Roberte, k čemu si se to upsal. Dobře, beru to, že se snažili o komedii, ale vůbec se jim to nepovedlo. Nemělo to žádný smysl a ani děj. To jako vážně musím sto dva minut koukat na to, jak stařec na stará kolena paří a balí ženské? Ne, to vážně nepotřebuji. Původní myšlenka byla možná dobrá a kdyby se zpracovala trochu jinak - dobře, tak úplně jinak - mohla z toho být příjmená a hlavně zábavná komedie. Kde jsou ty časy, kdy nás De Niro bavil ve Lotrech a Fotrech.(20.10.2016)

Dirty Grandpa je, až na pár zádrhelů, nahláškovanou a gagy nacpanou podívanou, která stojí a padá na skvělém výkonu Roberta De Nira. Jeho postava hláškujícího dědy Vás jednoduše strhne a bude Vás bavit až do poslední minuty. JIstě, občas to místy drhne, občas je to vážně praštěné, nicméně sledovat Roberta De Nira jak si užívá každou vteřinu svého komediálního záběru, za ty občasné "WTF momenty" prostě stojí. „You know what I'd rather do? I'd rather let Queen Latifah shit in my mouth from a fucking hot air balloon.“ (21.4.2016)

Našláplá, sprostá, nekorektní a nahláškovaná komedie, která De Nirovi sedla jak prdel na hrnec. Občas jsem měl pocit, že čerstvého vdovce utrženého ze řetězu vlastně ani moc nehraje. Za hromadou fórků se samozřejmě skrývala nějaká ta romantická a vlastně i rodinná citovka, ale celek to nijak zvlášť nenarušovalo. Vedle De Nira v tomto případě nezáří hezounovitý Efron, ale Aubrey Plaza, která je tady žhavá jak nikdy nikde. Takhle by to šlo. 80%(23.4.2016)

• - Fotoaparát, ktorý používa Jason Kelly (Zac Efron) je zrkadlovka Nikon D3300. (m.a.t.o.)

• - Keď Nick (Adam Pally) ťukne do svojho bratranca Jasona (Zac Efron), aby ho objal na babičkinom pohrebe, je vidieť ako Nick v pravej ruke drží e-cigaretu a v ľavej pivovú fľašu. V druhom detailnejšom zábere, keď Nick prosí Jasona o objatie mu z pravej ruky zmizla e-cigareta. V ďalšom zábere, keď ho Nick objíma a vydychuje na neho dym je vidieť, ako ju v pravej ruke opäť drží. (Hudakfilms)

• - Aubrey Plaza (Lenore) hrá 21-ročnú študentku, no v skutočnosti bola v čase premiéry filmu o 10 rokov staršia. (m.a.t.o.)