Jacob (Chace Crawford) sa po smrti otca dozvie, že má možnosť získať z dedičstva viac ako milión dolárov. Musí však splniť jednu podmienku: získať doklad o smrti svojej tety. Tá žila v zariadení Eloise, ktoré poskytovalo pomoc psychicky narušeným pacientom. Zariadenie však pred desiatkami rokov vyhorelo a zostala z neho len malá časť. Jacob sa s partiou kamarátov do Eloise napriek tomu vyberie. To však nemal robiť, pretože napriek tomu, že väčšina budov pri požiari zhorela, tie najstrašidelnejšie veci na mieste stále prebývajú. (Marceloo)

intro

Podobných hororů z prostředí nemocnic na téma duchů jsem již pár viděl a tenhle zrovna nepatří mezi ty povedenější. Radši se Eloise vyhněte, ztráta času. ()

J.Mayen

Ja se tu verejne priznam ze me film ke konci uz tak moc nudil, ze jsem se pristihl, ze misto sledovani hraji svoji oblimenou hru na svem tabletu. Posledni hodina se z filmu stavala lacina prekombinovana fraska, plna flahbacku, prepinani do cernobile pak prepinani to termovizniho videni wtf? Proc, kdyz zacatek vypadal relativne slibne a mel i nadech trochy toho hororovyho? Skoda,ale zitra si z tohohle filmu nebudu pamatovat ani minutu. ()

Kushina

Tento podprůměrný béčkový film nezačal vůbec špatně. Bohužel příběhová linie nedávala moc smysl, vše se hrozně zamotávalo a konec byl hřebík do rakve. Potenciál to mělo zajímavý ale Střih, režie i herecké výkony nestály za moc.40% ()

kamislava

Blbost, blbost, blbost. Ani ne tak zamotané rodinné vztahy, jako zamotaný časový aspekt. Konec nemohl být ani dobrý. Když je předchozí hodina k ničemu, těžko můžeme čekat normální závěr. Další zklamání u hororu z roku 2017. Jednu hvězdičku jsem dala za scénu s matkou, ta byla dojemná. ()

Martin29

Jacob se dozví, že mu zemřel otec, který spáchal sebevraždu a že zdědí několik milionů. Aby ty prachy, ale dostal tak musí dodat úmrtní list svoji tety o které ani nevěděl a která umřela v zařízení Eloise. V tomto zařízení byl doktor, který měl neortodoxní metody a jednoho dne zde došlo k požáru při kterém umřel jak ten doktor tak několik pacientů od té doby je to zavřené. Jelikož formální dobou by to trvalo dlouho a on ty prachy chce hned tak si najde na internetu jakéhosi maníka co se hodně o to zařízení zajímá. Přibere jeho sestru barmanku a jednoho svého kamaráda, kterému slíbil půjčit pak peníze. Tak tam jdou a samozřejmě se vše zvrtne. 60 procent ze začátku hodně nuda jdou do budovy vidí duchy jeden umře druhý umře a dva přežijou ke konci se to slušně už rozjelo. ()

DarkDRAGONS

Na jedno večerné pozretie celkom fajn. Inak je to dosť slabý horor, viac by som to zaradil čisto za mysteriózny thriller. Herecké výkony sú slabé no potešila ma Eliza Dushku, ktorú som už celkom dlho nevidel. Dej nemal veľa zmyslu a aj napriek plot twistu, čo ma troška zaujal, moje hodnotenie nezlepšil. ()