poster

Dámský podnik (TV seriál)

 • Brazílie

  O Négocio

Komedie / Drama

Brazílie, 2013 - 2016, 33 h 9 min (Minutáž: 39x51 min)

Hrají:

Rafaela Mandelli, Juliana Schalch, Michelle Batista, João Gabriel Vasconcellos, Gabriel Godoy, Guilherme Weber, Einat Falbel, Isabel Wilker, Tony Mastaler, Eduardo Semerjian, Cris Bonna, Henrique Guimarães, Pedro Inoue, Mariana Hein, Gustavo Vaz, Victor Brunetti, Laís Corrêa, Marieli Sbardelotto, Jessica Drago, Bri Fiocca, Gustavo Trestini, Victor Ribeiro, Paulo Paixão, Álvaro Motta, Marcela Pignatari, Ellen Jabour, Marcela Rosis, Zécarlos Machado, Sandra Thea, Herculano Almeida, André Frateschi, Fábio Herford, Nataly Cabanas, Rafael Primot, Marcos Arthur, Renata Zhaneta, Herbert Bianchi, Paula Braun, Marcos Damigo, Paulo Gandolfi, Ripa Homuth, Carina Sacchelli, João Bourbonnais, Ícaro Brasil, Francisco Miguez, Giovana Previero, Fábio Yoshihara, Thiago Amaral, Saulo Arcoverde, Gabriel Barbosa, Milhem Cortaz, Ricardo Dantas, Ruy Gomes, Renata Guida, Kiko Marques, Lorenzo Martin, Vivian Barabani, Gustavo Checchinato, Rafael Fernandes, Naiumi Goldoni, Janaina Afhonso, Adriana Melo, Elvis Shelton, Ligia Yamaguti, Alexandre Barros, Gabriel Celegon, Paulo Coronato, Milton Levy, Giulio Lopes, Lui Strassburger, Carlos Meceni, Vinicius Zinn, Ivo Müller, Evill Rebouças, André Blumenschein, Malcolm Forest, Osvaldo Gonçalves, Ricardo Gelli, Rodrigo Einsfeld, Gustavo Chicarelli, Marcos Reis, Lino Camilo, Paula Pretta, Ygor Fiori, Rafael Raposo, Luciana Romanelli, Leonardo Antunes, Claudia Campolina, Brigida Menegatti, Paulo Abel, Matheus Prada, Renata Fasanella, Larissa Ferrara, Murilo Meola, Bruno Peres, Ramona Zamon, Denise Orthis, Luis Capti Kwong, Gerson Ortega, Flávio Baiocchi, Skora, Thiago Basile, Fernão Lacerda, Bruno Perillo, Vinicíus Piedade, Krissos Michellepis, Lidi Seabra, Júnior Cabral, Gustavo Haddad, Leo Monteiro, Junno Andrade, Renato Caldas, César Gouvêa, Bia Paganini, Gabriela Cerqueira
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

 • Enšpígl
  ****

  I když jsem psal do příslušné diskuze, že Dámský podnik už kroutí svou druhou serii, zdejší lenochodi na to serou. Tak tedy brazilské ťapiny opět v akci a opět to má drive a sexy úroveň. Pozor nečekej tsunami šousťaček i když samozřejmě starej dobrej sexík se tady taky najde, ale to hlavní je tady ťapinskej byznys a neskutečně kreativní nápady vůdčí ťapiny Karin, která si jde spolu s přáteli za svými podnikatelskými nápady.(27.4.2016)

 • Aky
  ****

  Tady hrubě a nespravedlivě podhodnocený seriál. Prostředí prostituce podané mile a pochopitelně, bez drog vražd, mrtvých holek na skládkách... Je to podnikání jako jiné, jen je třeba zbavit se předsudků a přijmout, že i prodejné holky mohou být milé, inteligentní a citlivé, se smyslem pro humor.(24.7.2016)

 • klerik
  ***

  SEX V MESTE+HUNG. Čo viac povedať? Že je to celkom pozerateľné, len sa celú dobu nezbavíte dojmu, že vidíte akýsi remake/reštart vyššie zmienených seriálov...(19.1.2017)

 • Bozvav
  ***

  Vcelku vtipný seriálek na téma: " Jak chytrá štětka ke štěstí přišla". Není nijak extra chytrý, ani extra vtipný, je dosti naivní, ale hezky se na něj kouká. Hlavní hrdinky jsou celkem sympatické, erotické scény ujdou. Po první řadě hodnotím veskrze kladně. Nicméně podruhé, bych se na něj nedívala. Za mne 50%.(11.12.2017)

 • Ironhead
  **

  Serial stylu SEX ve MESTE jen to jde jeste dal a profece hlavnich hrdinek je luxusni stetka(y)... ty voe, fakt hrdinky a idoly dnesni doby, no ;) Navic je zde to nejstarsi remeslo tak idealizovano, jakoby kurvy baly nejaky celebrity a pop star, kterym mame ten luxusni zivot strasne zavidet... a za kerejma chodej sukat jen bohati namakani modelove :DDD(21.2.2017)

 • Felisr
  ****

  Neotřelý pohled na marketing v lechtivém hávu. A také vcelku inteligentní zpracování tématu prostituce na vyšší úrovni.(3.4.2017)

 • katikka
  ****

  Veľmi zaujímavo poňatý seriál, ktorý sa zameriava nielen na samotné "remeslo" a vzťahy medzi hlavnými postavami, ale aj na marketing firmy/podniku, ktorý je podaný veľmi zrozumiteľne.(19.11.2016)

 • omega_SK
  *

  Hmmm vraj komedia a nezasmial som sa ani raz. Skor klasicka juhoamericka telenovela mierne odlisna od tony nekonecnych spanielskych/portugalskych telenoviel. Trapna, naivna, presladena NUDA s nahotinkami pre uchylov.(8.3.2017)

 • BigJohn02
  ****

  Zábavný pohled na ekonomii a trochu i politiku v netradičním prostředí plný zajímavých postav. O podnikání to řekne mnohem víc než pindání dědy Klause. A Magali je prostě boží.(28.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace