Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

clubland odpad!

Strasne, trapne, milionkrat opakovany namet. Hesso je z nich vsetkych asi najtrapnejsi, hned za nim nasleduje negustiozny Kemka... Uplna katastrofa, co sa na Slovensku v TV Hnoj a TV Narkoza produkuje. A nesmieme zabudnut ani na arogantnu a namyslenu luzu Horvathovu a ani na Dangla s jeho konskou, dosiroka otvorenou hubou s privelkym poctom zubov a nasilu produkovanym trapnym smiechom. No dakujem pekne, velebnosti, du blejt. ()

16davidko

NO tu jednu hviezdicku som dal len koli tomu,že to tam ten Kubovčík drží. Táto relácia mi pripadá ,že sa nejak stále viac a viac snaží dostať do totálnej trápnej brečky. Kde je ten pestrý humor z HALO??? Neviem či to sposobuje veľa projektov účinkujúcich ,alebo nechuť do projektu,ale keď nemajú inšpiráciu tak nech to nerobia,scénky kde sa človek nasmeje sú výnimočné,radšej si pozriem staré HALO. Kubovčíkovi a Malachovskému totálne zúžili priestor a Kemka ,povedzme si okrem hrania homosexuála to nezvláda. Takto vyzerá dobre pokazený humor . ()

mikinko51 odpad!

Jedna obrovská trápnosť, za ktorú by som sa hambil aj ako za scénku na stužkovej. Pravdepodobne "herci" len zhrabnú honorár a idú domov a vôbec sa nepozrú po sebe, čo to vlastne natočili ..... ()

Bassko odpad!

Snaha o ozvláštnenie televízii sa síce cení, predsa len všetky tie denné seriály na jedno kopyto sa nám hnusia, ale toto bol skutočne chabý pokus. Tvorcovia si asi mysleli, že vziať už dávno spracované (S.O.S atď.) je fajn nápad, možno by aj bol, ale to by tí páni museli mať trochu zmyslu pre humor a hlavne pokory, pretože toto je doslova brak a považovať to za vtipné a k tomu to aj vysielať, sebareflexia nulová. ()

dasl

kedže táto relácia nemá na slovensku takmer žiadnu konkurenciu tak je to určite to najlepšie čo môžeme momentálne sledovať ()

jesmot

Na začátku snad ještě vtipné ale pět sérií už je fakt moc. Humor postupně upadá, scénky se opakují, není to jako na začátku. Všeho moc škodí, dávat každý týden v pondělí pořad, původně zamýšlen jako satirický, no časem spíše trapný, zasloužil by s pauzu a návrat s novými nápady a parodiemi. Suma sumárum v tuto chvíli 2*. ()