Reklama

Reklama

Přátelé z dovolené

  • USA Vacation Friends (více)
Trailer 1

VOD (1)

Marcus a Emily se na dovolené v Mexiku spřátelí s Ronem a Kylou, kteří mají rádi večírky a umí to pořádně rozjet. Přestože si to společně užili, překvapí je, když se o několik měsíců později tento divoký pár objeví bez pozvání na jejich svatbě. Hrozí totiž, že se oslava promění v jeden velký chaos... (TV Prima)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (80)

wowylgu313 

všechny recenze uživatele

Jako asi neeee úplně čisté 4 hvězdy ale těch 70-75% jasná věc. Žádné extra story se tu nepíše ale vážně to jelo od začátku do konce, nenudil jsem se. Ne že bych se občas jen pousmál, já se dokonce po dlouhé době u nějaké komedie i zasmál. Díky těm dvou šílencům to bylo celé šílené. Většina filmů a kór komedii kde hrál John Cena nestála za moc, netušil jsem že dokáže být i komediant. Minimálně tenhle filmek toho je důkazem. Děkuji za zlepšení nálady. ()

borec999 

všechny recenze uživatele

Po dlhšej dobe vydarená komédia. Letná, oddychová, ľahko stráviteľná a síce v podstate ničím inovatívna (niečo podobné sme už určite niekde videli), ale so sympatickými postavami a množstvom vtipných gagov. Do nadpriemeru ju ťahajú najmä ústrední 2 herci- jednak civilný a umiernený Lil Rel Howery, ktorý dostáva v poslednej dobe viac a viac priestoru a ukazuje že by z neho mohol byť solídny komik, ale predovšetkým vynikajúci (a bláznivý) John Cena, ktorý už po niekoľký krát potvrdil svoj obrovský komediálny potenciál. Zabavil som sa a oddýchol som si-nič viac som od filmu nechcel a to som aj dostal. PS: Cenovi by v Hollywoode už niekto mohol napísať poriadnu komédiu. Určite by si ju zaslúžil a hlavne- bez problémov by ju utiahol. 75% ()

Reklama

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele

Z mého profilu jde poznat, co se mi líbí nejmíň: romantika a komedie. Proč? Protože to jsou těžké žánry na zpracování a ne moc často se to povede. Přátele z dovolené, film který mě přiměl smát se skoro celou dobu. Takže je jasné, že tohle mi stačí. Jasný je to blbost na jedno kouknutí, ale účel to splnilo :) ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Neskutečná nálož, která nemá daleko od plného počtu ! No TÝÝ vole. Komedie roku ?? !! Vacation Friends se jevilo hodně nenápadně, ale  film si mě získal už od úvodních minut. John Cena je zde naprosto utržený z řetězů, on si celý film neskutečně užíval a hláškuje jak o život. ( Neznám nikoho, kdo by pašoval drogy do Mexika ! :D), scénař je naprosto peckovní, jsou tu výborné komické scény, úžasné hlášky ( popsaná půlka A4). Scéna s houbičkami je legendární, několikrát jsem se válel smíchy na zemi s nezastavitelným záchvatem smíchu !! :D Američané mě šokovali, tenhle humor mi opravdu sednul a tohle je komedie, kterou si určitě pustím v brzké době vícekrát. Meredith Hagner to tu taky pěkně válcuje. Šílený pár jak se patří. 8.5/10. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Ve filmu Free Guy mě zaujal herec Lil Rel Howery, kterého mi Disney+ hned po shlédnutí nabídlo u tohoto filmu. Když jsem kouknul na další herce, zahlédl jsem Johna Cenu, který taky nejde pro šílenosti daleko. No a neváhal, což se vyplatilo. Super komedie. Ulítlá, zábavná, místy s opravdu mega zábavnými scénami. Houbičková scéna je třeba srovnatelná s tou z Trsátka osudu. Za mě fakt super. John Cena má na ty komediální role fakt štěstí a jsem rád, že se v tomhle žánru našel. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (3)

  • Marcus (Lil Rel Howery) po výstřelu „škrábne“ Rona (John Cena), který má na hlavě hadr plný krve. Po pár minutách však nemá na obličeji jizvu nebo náznak po zranění. (Zix.)
  • Natáčelo se v Georgii v březnu 2020. Kvůli pandemii covid-19 však bylo natáčení přerušeno a natáčení pokračovalo v září a říjnu 2020. (Zix.)
  • Ve scéně, kdy Marcus (Lil Rel Howery) a Emily (Yvonne Orji) procházejí letištní halou při odletu z Mexika, debatují. V čase 32:35 se za jejich zády zvedá z letištní sedačky dáma v červeném klobouku s modrým mobilem a odchází. Změna kamery a o 3 vteřiny později se stejná dáma v červeném klobouku zvedá znovu a opět odchází. (morfeus..)

Reklama

Reklama